Dlaczego Żelaznarenta wciąż jest na forum?

Status
Not open for further replies.

PaulPGR

UFC
Middleweight
Mam debilne pytanie do modów tego forum. Typ prosi o usunięcie konta, def mówi, że to przemyśli by zrobić. Szumnie odchodzi z forum by po dwóch dniach nabić z 30 postów na forum i dalej promuje wykorzystywanie bezdomnych przez bandy zwyrodnialców dla kasy na YT. Od 1,5 roku większość forum domaga się zrobienia z nim porządku, a wy nawet palcem nie ruszycie. Powiedzcie to rodzina któregoś z was? Czy ki czort? Tematu o serialach i filmach się przez niego nie da czytać, tematu freakowego to samo. I nie mówcie o ignorach, bo ja myślę, że lepiej wyrwać chwasta z korzeniami niż mówić o ignorach i olewać problem.
 
Zobaczyłem jego post i właśnie szukałem tematu z cmentarzem, bo myślałem że mi się to śniło że on się pożegnał, ale zobaczyłem ten tamat.
O chuj tu chodzi? Co to jest za gość? Co on odpierdala? :brainoverload:
@defthomas skoro Cię prosił o usunięcie konta, to czemu tego nie zrobiłeś? Trzeba Ci zapłacić? Na kolanach prosić? Pomóż koledze w potrzebie, to ci zajmie tylko chwilkę. :awesome:
 
Przeczytajcie to, jakbym miał moda to gość już dawno byłby poza forum za propagowanie wykorzystywania bezdomnych do celów zarobkowych. W ogóle używanie zwrotu "uniwersum bezdomności" - każdego kto tworzy takie treści bym najchętniej znalazł i po kolei łamał mu kości, a potem posadził w celi z najgroźniejszymi bandziorami by dać im "zabawkę".
1673094379368.png
 
Przeczytajcie to, jakbym miał moda to gość już dawno byłby poza forum za propagowanie wykorzystywania bezdomnych do celów zarobkowych. W ogóle używanie zwrotu "uniwersum bezdomności" - każdego kto tworzy takie treści bym najchętniej znalazł i po kolei łamał mu kości, a potem posadził w celi z najgroźniejszymi bandziorami by dać im "zabawkę".
View attachment 53487

Jak widać @defthomas i reszta administracji również popiera wykorzystywanie bezdomnych skoro trzymają tutaj tę pato-szmatę, mimo sprzeciwu 90% użytkowników jak nie lepiej.
 
I nie mówcie o ignorach, bo ja myślę, że lepiej wyrwać chwasta z korzeniami niż mówić o ignorach i olewać problem.

Ja go mam w ignorach i dało to tyle, że widzę jak ludzie po nim cisną i w dalszym ciągu jego rozpierdalanie tematów jest uciążliwe, pół biedy to byłoby gdyby inni nie wchodzili z tym cweluchem w dyskusję ale na to niestety nie ma co liczyć też.
 
Przeciez ten chlop jest na rękę im, nie zdziwiłbym sie gdyby jeszcze dostawał zachete by sie tu udzielać i robić ruch na forum w tematach które sie klikaja a ktore normalni uzytkownicy omijaja niczym gowno na ulicy
 
Zaburzenia urojeniowe, należące do grupy chorób psychicznych, dawniej nazywane były paranoją (z grec. para i noos – „poza umysłem”), a obecnie – według klasyfikacji ICD-10 – nazywane są uporczywymi zaburzeniami urojeniowymi.
Charakteryzują się występowaniem usystematyzowanych, spójnych urojeń (pojedynczego urojenia lub całego ich systemu), którym nie towarzyszą zaburzenia struktury osobowości i intelektu. Również zachowanie i funkcjonowanie społeczne danej osoby w obszarach życia niezwiązanych z urojeniami mogą być niezaburzone i dezintegrować jej codzienne życie dopiero w rozwijającym się procesie chorobowym lub okresie jego nasilenia.
W przeciwieństwie do schizofrenii, zaburzeniom urojeniowym zazwyczaj nie towarzyszą halucynacje słuchowe, czyli fałszywe spostrzeżenia (np. głosy, które nie istnieją w realności).
Urojenia to zaburzenia myślenia, czyli przekonanie chorego o istnieniu rzeczy, zjawisk czy wydarzeń wokół niego, które naprawdę nie istnieją. Pewne zdarzenia mogą co prawda mieć miejsce, ale chory nadaje im nieadekwatne znaczenie, nadbudowuje wokół nich chorobowe treści, tzw. system urojeń. Takie fałszywe sądy pacjenta są niekorygowalne; nie daje on sobie wyjaśnić, wytłumaczyć, że to, co myśli, nie ma miejsca w rzeczywistości, nie dzieje się naprawdę. Pacjent jest głęboko przekonany o prawdziwości swoich urojeń, „wierzy w nie”, „wie”, uważa, że to jego sądy są prawdziwe, a inni albo ich nie dostrzegają, albo wręcz są „przeciwko niemu”, chcą z niego „zrobić chorego”, kiedy właśnie to on „jest zdrowy”.
[...]
Uporczywe zaburzenia urojeniowe dotyczą najczęściej różnie rozbudowanych urojeń prześladowczych, ksobnych, wielkościowych, hipochondrycznych, zazdrości, erotycznych czy pieniactwa (u pacjenta cierpiącego na zaburzenia urojeniowe występuje zwykle jedno z nich). [...] Mogą to być pojedyncze lub rozbudowane w system urojenia wielkościowe, przekonanie o nieadekwatnej do rzeczywistości, wysokiej pozycji społecznej, władzy czy statusie materialnym.

 
A wy idioci co nadal myslicie że ten gość jest jakimś emerytem to weźcie się w łeb pierdolnijcie, nie raz było pisane i wyjaśniane.

Ps: dlaczego zelaznakirwa już się nie utożsamia z tym dziadem z YouTube? Hejka Rafał się nazywa tak? A no dlatego że ten dziad nie nagrywa już nic o frikach, a do tego śpiewa piosenki osób, po których wasz guru cisnął, piękne covery skolima wleciały na kanał.

Pelikany :juanlaugh:
Ten zaciąg nastolatków zrobił robotę na forum, oj zrobił.

PS2: admini, skasujcie mi podpis z sygnatury i przyznajcie mój limit liter dla zelaznegobajkopisarza, wtedy będzie mógł wkleić do siebie tekst starego testamentu i wkręcać naszym pelikanom że żył za czasów gdy ten był pisany, i że wtedy byli faceci, a nie pizdy jak teraz Arnold, za moich czasów był Poncjusz Piłat, za waszych jest Stallone i jakiś śmieszny Mike Tyson.

Bolesław Krzywousty to był ostatni prawdziwy mężczyzna na tej planecie, odkąd odszedł nastał czas gejowatych, lalusiowatych chlopaczków, Bolek na zawsze w mej pamięci, cieszę się że mogłem go podziwiać za życia, a nie tak jak wy teraz jakiegoś Dudu Szalonego.

Ps3: ten łeb ma składnie i sposób wyrażania się rodem z 8 klasy podstawówki, lemingi.
 
Last edited:
A wy idioci co nadal myslicie że ten gość jest jakimś emerytem to weźcie się w łeb pierdolnijcie, nie raz było pisane i wyjaśniane.

Ps: dlaczego zelaznakirwa już się nie utożsamia z tym dziadem z YouTube? Hejka Rafał się nazywa tak? A no dlatego że ten dziad nie nagrywa już nic o frikach, a do tego śpiewa piosenki osób, po których wasz guru cisnął, piękne covery skolima wleciały na kanał.

Pelikany :juanlaugh:
Ten zaciąg nastolatków zrobił robotę na forum, oj zrobił.

PS2: admini, skasujcie mi podpis z sygnatury i przyznajcie mój limit liter dla zelaznegobajkopisarza, wtedy będzie mógł wkleić do siebie tekst starego testamentu i wkręcać naszym pelikanom że żył za czasów gdy ten był pisany, i że wtedy byli faceci, a nie pizdy jak teraz Arnold, za moich czasów był Poncjusz Piłat, za waszych jest Stallone i jakiś śmieszny Mike Tyson.

Bolesław Krzywousty to był ostatni prawdziwy mężczyzna na tej planecie, odkąd odszedł nastał czas gejowatych, lalusiowatych chlopaczków, Bolek na zawsze w mej pamięci, cieszę się że mogłem go podziwiać za życia, a nie tak jak wy teraz jakiegoś Dudu Szalonego.

Ps3: ten łeb ma składnie i sposób wyrażania się rodem z 8 klasy podstawówki, lemingi.
Najlepsze jest to ze ktos pisze o prawdziwych mężczyznach a jednoczesnie jara sie freakami :juanlaugh:
 
Temat przerabiany od lat na forum.
Klepane jest zawsze jedno i to samo, podstawiane są argumenty, konkretne posty. Wszystko na chuj.
Radzę się nie łudzić i zostawić w spokoju.
Prawda jest taka, że patusy mają tu swój drugi dom nie bez powodu. Tyle co o i napierdolą postów i zrobią odsłon , to nikt inny nie zrobi.

A że kosztem promowania patologii? (przypominam, że były posty które na żywo opisywały jak bezdomny kona i że po karetkę nie dzwonią i nagrywają jak chłop se umiera) ja tu z nazwiska i swoich danych osobowych nie wchodzę, więc tylko niesmak że takie coś się tu odkurwiło z-co by nie pisać- legendarnego kiedyś forum o mma.
Gdybym miał z nazwiska wchodzić, to spierdalam stąd, bo w robocie i w domu by mnie mieli za jakiegoś oszołoma widząc co się w danych tematach dzieje.

Także podsumowując- olać i nie robić szumu bo to serio nic nie da.
 
Przecież ten zjeb to jedna i ta sama osoba od prawie 10 lat, kiedyś alibaba, ziomeq i inne multikonta zjeba.

Jedni mają takie chore hobby, że walą gruchę do małych dzieci, ten zjeb znalazł sobie forum do trollowania i uczynił z tego swoją pasję życiową.
 
No na oko gość jest albo najbardziej zjebanym trollem przy którym kaczka to bóg trollingu, albo jest chory psychicznie - bo po trzepaniu do znęcania się nad bezdomnymi i rozumieniu tego jako pomocy widać, że to socjopata.
 
Facet który stworzył ten temat jest w ignorach , przez FM niestety zobaczyłem ten temat. Ludzie nie wierzcie w ani jedno słowo , co tu się pisze. Już wiele razy tłumaczyłem ten temat.

Nigdy nie promowałem patologii , promowałem wywiady z bezdomnymi a to OGROMNA różnica. Ktoś chce mnie zniszczyć i moją reputację , choć wiem że to idzie rykoszetem za zbudowanie potęgi z działu Freak MMA. Ja to wiem.


JTO oglądałem bite 3 lata , gdy nawet nie istniały jeszcze obecne Ełki, Sosnowce,Szczeciny czy Wschowy.


Czy ludzie z pasją do interesowania się losami bezdomnych muszą by obrażani. Mamy prawo do takiego zainteresowania.
 
Facet który stworzył ten temat jest w ignorach , przez FM niestety zobaczyłem ten temat. Ludzie nie wierzcie w ani jedno słowo , co tu się pisze. Już wiele razy tłumaczyłem ten temat.

Nigdy nie promowałem patologii , promowałem wywiady z bezdomnymi a to OGROMNA różnica. Ktoś chce mnie zniszczyć i moją reputację , choć wiem że to idzie rykoszetem za zbudowanie potęgi z działu Freak MMA. Ja to wiem.
Wypierdalaj śmieciu
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top