Dlaczego Żelaznarenta wciąż jest na forum?

Status
Not open for further replies.
Wnoszę prośbę do administratorów o natychmiastowe zamknięcie tego tematu.

Za dużo sobie pozwolono w tym wpisie , szczególnie ta ,,promocja zwyrodnialców" mnie boli.

To nie miejsce na takie rzeczy.

To jest zwykły facet robiący wywiady.

1673381255368.png
 
Wnoszę prośbę do administratorów o natychmiastowe zamknięcie tego tematu.

Za dużo sobie pozwolono w tym wpisie , szczególnie ta ,,promocja zwyrodnialców" mnie boli.

To nie miejsce na takie rzeczy.

To jest zwykły facet robiący wywiady.

View attachment 53766
Ale przecież to jest twój Ełcki idol
papa-smerfik.gif

dlaczego próbujesz kłamać i manipulować faktami? Tam w twoim patologicznym temacie o wykorzystywaniu bezdomnych jest Czarno na białym co wrzucałeś i jak się jarałeś że jakie gość miał napad padaczki alkoholej na live i poleciał pyskiem na segment mało nie zabijając się na miejscu .

@defthomas @Cloud @Dzihados zakończysz tę farsę?
 
Ale przecież to jest twój Ełcki idol
papa-smerfik.gif

dlaczego próbujesz kłamać i manipulować faktami? Tam w twoim patologicznym temacie o wykorzystywaniu bezdomnych jest Czarno na białym co wrzucałeś i jak się jarałeś że jakie gość miał napad padaczki alkoholej na live i poleciał pyskiem na segment mało nie zabijając się na miejscu .

@defthomas @Cloud @Dzihados zakończysz tę farsę?
W innym temacie ten zjeb prosił o usunięcie tematu o Ełku xD bo syf się robi... Boże ten pizdeusz to większy debil od Picksa.
 
Eee, dla mnie ten walduś jest już zbyt oklepany jest i zawsze był przereklamowany. Na topie teraz jest śmiech durniaTowy. To jest dopiero mistrzostwo...
Tyle ze w tym porownaniu Waldus wypada o niebo lepiej i niszczy durniata na starcie. Nie od dzis wiadomo ze zagrac prawdziwego debila jest trudniej niz nim byc, Waldus zagral perfekcyjnie i wypadl lepiej od oponenta mimo ze nie mial przewagi na starcie :suchykarol:
 
Ktoś wytłumaczy genezę tego konfliktu, bo w innym dziale od razu na wstępie ktoś mnie przywitał żeby nie zadawać się z tym userem? Tutaj był jakiś duży konflikt?
 
Czy żelaznapzda napisała, czemu już nie jest samicą alfa na dzielnicach? I z jakiego miasta pochodzi?
Jak admini nie chcą go banować, to chociaż niech zablokują mu działy nie związane z bezdomnymi i frikami.
Poza tym, to prawdziwa internetowa pzda. Skoro jego "konikiem" jest bezdomność, to czy pomaga bezdomnym czy tylko ogląda filmy na YT? Jakby poznał historię jednego czy drugiego bezdomnego, jego codzienne życie, zapach (bezdomność śmierdzi! To coś niesamowitego jak śmierdzą bezdomni-to niezwykle przykre dla osób które mają styczność z bezdomnymi jak i dla samych bezdomnych. To smród jest pierwszą barierą oddzielająych ich od społeczeństwa. To smutne, ale prawdziwe), to by się tym nie jarał, bo naprawdę nie ma czym.

Dla mnie to deqil. Może jest psycholem, ale przede wszystkim to deqil (jest jeszcze opcja, że to troll konto defa i dlatego jest nieruszalny).
 
Ktoś wytłumaczy genezę tego konfliktu, bo w innym dziale od razu na wstępie ktoś mnie przywitał żeby nie zadawać się z tym userem? Tutaj był jakiś duży konflikt?

Dopóki wrzucał newsy w dziale o freakach to większość użytkowników traktowało go jako nieszkodliwego debila, jak zaczął nakurwiać spam ze swoimi rak-treściami w innych tematach to po prostu zrobił się wkurwiający a finałem było założenie tematu gdzie jarał się wykorzystywaniem bezdomnych, z kolei największą zagadką tego forum jest to, czyim kuzynem lub wujkiem wśród modów/adminów jest ta pato-spierdolina że przez tyle czasu nie wyłapał bana.

Nie wiem na ile

Jedyna słuszna opcja to na zawsze, choć nie zdziwię się jak wróci niebawem z innym kontem, ale i tak chwast powinien być wyrwany.
 
Dopóki wrzucał newsy w dziale o freakach to większość traktowało go jako nieszkodliwego debila, jak zaczął nakurwiać spam ze swoimi rak-treściami w innych tematach to po prostu zrobił się wkurwiający a finałem było założenie tematu gdzie jarał się wykorzystywaniem bezdomnych, z kolei największą zagadką tego forum jest to, czyim kuzynem lub wujkiem wśród modów/adminów jest ta pato-spierdolina że przez tyle czasu nie wyłapał bana.



Jedyna słuszna opcja to na zawsze, choć nie zdziwię się jak wróci niebawem z innym kontem, ale i tak chwast powinien być wyrwany.
Ale wiesz, że właśnie mu odpisałeś?
 
Skąd wiesz, że to on? W sumie nie zdziwiłbym się. :DC:
Bo za to dostał bana perma na to konto któremu odpisałeś a na żelaznego dostał czasowego, ten kretyn tym ruchem tylko mi potwierdził że to szczyl albo upośledzony gość, coś w typ tigera bonzo, nie przywitał bym słowem spierdalaj normalnego nowego usera.
Jednak mam nadzieję że ten czasowy zostanie zmieniony również na permanentny.
 
Bo za to dostał bana perma na to konto któremu odpisałeś a na żelaznego dostał czasowego, ten kretyn tym ruchem tylko mi potwierdził że to szczyl albo upośledzony gość, coś w typ tigera bonzo, nie przywitał bym słowem spierdalaj normalnego nowego usera.
Jednak mam nadzieję że ten czasowy zostanie zmieniony również na permanentny.

A to przeoczyłem, ale potwierdza się co napisałem, że lada moment na multi-kontach będzie wracać śmieć.
 
Nie dostałby bana gdyby nie założył multikonta idiota ;) sam sobie pętlę naszykował i wypierdolił taboret, gdyby tego nie zrobił, bana by nie było, no ale jak się ma IQ pieroga to co się dziwić.

Właśnie widziałem w temacie o FAME MMA, wszystko jasne już.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top