Dindu nuffin, blm, protesty, wojna rasowa w USA 2.0

Osobiście uważam się za osobę bardzo tolerancyjną i ultra empatyczną. Nie krzywdzę prawie żadnych żywych stworzeń. Nawet jak do mieszkania dostaną się jakieś owady, to zazwyczaj je wynoszę na zewnątrz, albo zostawiam w spokoju. Wyjątkiem są np komary, które zabijam bez skrupułów, ponieważ nie ma z nich żadnego pożytku, a do tego są za mało rozwiniętą formą życia, żeby robiło im różnice, czy żyje czy też nie - z czarnuchami jest podobnie.
 
Embedded media from this media site is no longer available
Tu macie, dlaczego im wolno szanowni rasiści orędownicy białej supremacji.
 
Ciekawe jaki byłby finał jakby dźgnęła różową. Fajnie tam maja w tym USA :cool:
Jak to co, lincz białego policemana, że jej nie ochronił przed szarżą hipopotamicy z nożem w łapie.
:confused:
Edit: wg tych garnków miał osłonić tę różową żyrafę własną piersią i się nawet nie bronić.
 
Last edited:
:siara:
 
Fajne tradycje mają Dindu :mjsmile:

I do tego właśnie dojdzie. Będą napady, pobicia i morderstwa a policja nie będzie przyjeżdżać bo po co? Porządni ludzie będą mieli tego dość i odejdą z policji a inni nie będą chcieli do niej wstępować (mnie by w USA nikt niczym nie przekonał żeby teraz wstąpić do policji), zacznie brakować ludzi to zaczną przyjmować byle kogo, wtedy do służby będą się zgłaszać bandyci i wtedy się zacznie, RPA w najlepszym przypadku... ale przynajmniej pozbędą się rasizmu :putinlaugh:
 
1619092551794.png




1619092599024.png
 
przestańcie strzelać do czarnych braci!!!! to nie są kaczki
Podobno LeBron James napisał na tt w kierunku policjanta który strzelał coś w stylu "Ty będziesz następny"
Uwielbiam go jako zawodnika, ale to co ten gość odpierdala... czysty niedojebany zjeb.
Najpierw BLM, teraz to. Życzę mu, żeby prawnik policjanta dojebał mu taki pozew, że się zesra.
Pewnie to się nie stanie, ale od dziś bojkotuje tego głąba wraz z meczami Lakers.

Edit: kurwa było, @Dzihados dodal
 
Podobno LeBron James napisał na tt w kierunku policjanta który strzelał coś w stylu "Ty będziesz następny"
Uwielbiam go jako zawodnika, ale to co ten gość odpierdala... czysty niedojebany zjeb.
Najpierw BLM, teraz to. Życzę mu, żeby prawnik policjanta dojebał mu taki pozew, że się zesra.
Pewnie to się nie stanie, ale od dziś bojkotuje tego głąba wraz z meczami Lakers.

Edit: kurwa było, @Dzihados dodal
Najgorsi są Murzyni pokroju Oprah czy jego. Multimilionerzy, którzy płaczą jak im ciężko w USA, jaki to "systematycznie rasistowski" kraj i biali zawsze ich blokują (multimilionerzy!). Chciałbym zobaczyć ich black asses w RPA albo innym Sudanie. Perfidni, niewdzięczni... evil
 
Najgorsi są Murzyni pokroju Oprah czy jego. Multimilionerzy, którzy płaczą jak im ciężko w USA, jaki to "systematycznie rasistowski" kraj i biali zawsze ich blokują (multimilionerzy!). Chciałbym zobaczyć ich black asses w RPA albo innym Sudanie. Perfidni, niewdzięczni... evil
Jak może płazem uchodzi im taka mowa nienawiści? To jest kurwa takie niesprawiedliwe. Nike, z którym ma podpisany kontrakt reklamowy na 1mld USD zerwałby kontrakt z LeGłąbem gdyby pigmentacja policjanta i koszykarza była odwrócona.
Andrzeju to mnie tak wkurwia...
 
Jak może płazem uchodzi im taka mowa nienawiści? To jest kurwa takie niesprawiedliwe. Nike, z którym ma podpisany kontrakt reklamowy na 1mld USD zerwałby kontrakt z LeGłąbem gdyby pigmentacja policjanta i koszykarza była odwrócona.
Andrzeju to mnie tak wkurwia...
Mnie to już nawet nie wkurwia, pisałem już nie raz. Niech się Amerykanie najedzą swoją głupotą, smacznego. Staram się tylko żeby moje pieniądze nie trafiały do takich firm właśnie jak Nike czy Coca-Cola...
 
Mnie to już nawet nie wkurwia, pisałem już nie raz. Niech się Amerykanie najedzą swoją głupotą, smacznego. Staram się tylko żeby moje pieniądze nie trafiały do takich firm właśnie jak Nike czy Coca-Cola...
Szkoda tylko, że oddolna inicjatywa w ramach której mamy wyjebane na korporacje promujące taki stan rzeczy nic nie zmienia... Nie wiem, jak inaczej można walczyć z taką patologią. Nawet jeśli słupki w Nike czy Coke zaczynają spadać to okazuje się, że Pepsi i Puma idzie do góry. A później dowiadujemy się, za Pepsi i Cola należą do Altria i poza dyrektorem regionalnym Coke, który poleciał za słabszy wynik w Europie środkowej nic się nie zmieniło. A jebany LeBron dalej pali cygara i śmieje się z naszej bezradności
 
Szkoda tylko, że oddolna inicjatywa w ramach której mamy wyjebane na korporacje promujące taki stan rzeczy nic nie zmienia... Nie wiem, jak inaczej można walczyć z taką patologią. Nawet jeśli słupki w Nike czy Coke zaczynają spadać to okazuje się, że Pepsi i Puma idzie do góry. A później dowiadujemy się, za Pepsi i Cola należą do Altria i poza dyrektorem regionalnym Coke, który poleciał za słabszy wynik w Europie środkowej nic się nie zmieniło. A jebany LeBron dalej pali cygara i śmieje się z naszej bezradności
No niestety, dokładnie tak jest :usunto:
 
Mnie to już nawet nie wkurwia, pisałem już nie raz. Niech się Amerykanie najedzą swoją głupotą, smacznego. Staram się tylko żeby moje pieniądze nie trafiały do takich firm właśnie jak Nike czy Coca-Cola...
Jest moze gdzies jakas lista tych najchujowszych korporacji, ktore najbardziej wspieraja to scierwo?
 
Jest moze gdzies jakas lista tych najchujowszych korporacji, ktore najbardziej wspieraja to scierwo?
Trzeba zacząć od tych, których najczęściej używamy czyli: coca-cola, sprite, gillette czy większość głównych sportowych typu Nike, Adidas itd.

Co do listy? Ciekawe, nie wiem, warto pogooglować... (a no i google :beczka: )
 
Najgorsi są Murzyni pokroju Oprah czy jego. Multimilionerzy, którzy płaczą jak im ciężko w USA, jaki to "systematycznie rasistowski" kraj i biali zawsze ich blokują (multimilionerzy!). Chciałbym zobaczyć ich black asses w RPA albo innym Sudanie. Perfidni, niewdzięczni... evil
Przedstawicielka blm, kupiła posiadłość za klika milionów dolarów oczywiście w białej, bezpiecznej dzielnicy. Napisz o tym albo udostępnij post na FB to masz bana.
 
Przedstawicielka blm, kupiła posiadłość za klika milionów dolarów oczywiście w białej, bezpiecznej dzielnicy. Napisz o tym albo udostępnij post na FB to masz bana.
Cenzura jak na cohones kiedy w nieprzychylnych komentarzach wypowiesz o KRS albo o pewnym komentatorze z Polsatu
 
Back
Top