Dindu nuffin, blm, protesty, wojna rasowa w USA 2.0

Tymczasem Cohones oglądające materiały z USA:



:putinlaugh:

pFGTRIQ.gif

Dokładnie tak :putinlaugh:
 
Ten jaki kurwa nacpany. Ja jebe.
Tak mu paluszki chodza jak ziomeczka w co drugiej bramie na limance.
Pomyślałbyś kiedyś? Ten temat to był TABU chyba od zawsze, ale na własne oczy jak zobaczysz to się nie da oszukać :śmiech:
Teraz pomyśl, na czym oni WSZYSCY, ze zwykłymi szeregowcami na froncie (łącznie z naszymi), musieli być dzień w dzień żeby odpierdalać takie rzeczy i przeżyć :brainoverload:
 
Pomyślałbyś kiedyś? Ten temat to był TABU chyba od zawsze, ale na własne oczy jak zobaczysz to się nie da oszukać :śmiech:
Teraz pomyśl, na czym oni WSZYSCY, ze zwykłymi szeregowcami na froncie (łącznie z naszymi), musieli być dzień w dzień żeby odpierdalać takie rzeczy i przeżyć :brainoverload:
Ogolnie to bylo wiadomo, ze Hitler to ciezko na lekach lecial. Roosevelt zreszta tak samo. Winston i Jozek to wiadomo whiskey i wóda.
Ale to co wrzuciles to nie widzialem. No kurwa porobiony wchuj i to na jakims wystapieniu publicznym. Chyba, ze to jakos przerobione jest ale i tak fajne.
 
W dzien premiery lutowalem. Od czego czasu juz nie. Ale i tak nie wiem o co chodzi, bo nie interesuje sie polityka.
a to sorry, jakoś myślałem, że tam grasz więcej, a co do polityki to ja nie dyskryminuję...
wyśmiewam wszystko jak leci :korwinlaugh:
 
Pomyślałbyś kiedyś? Ten temat to był TABU chyba od zawsze, ale na własne oczy jak zobaczysz to się nie da oszukać :śmiech:
Teraz pomyśl, na czym oni WSZYSCY, ze zwykłymi szeregowcami na froncie (łącznie z naszymi), musieli być dzień w dzień żeby odpierdalać takie rzeczy i przeżyć :brainoverload:
trzecia-rzesza-na-haju-narkotyki-w-hitlerowskich-niemczech-b-iext66740131.jpg
 
W końcu odpowiedni temat do wrzucania tego :lol: nowa szczelaniina z policjo (w sumie można włączyć od 6:25), na pewno zara będzie o tym głośno w mediach, ale żadne nie przedstawią tego od prawdziwej strony:

 
My tu gadu gadu , a The voice kids 4 w Polsce wygrał.... Zaczyna się powoli.

:goldi::beczka:



Uffff, przynajmniej mama biała
 
Tymczasem Cohones oglądające materiały z USA:



:putinlaugh:

Widziałem w życiu dużo wystrzelonych osób, ale nigdy w taki sposób. Kiedyś gdzieś słyszałem o podejrzeniach, że adolf miał parkinsona, więc może to fuzja choroby z dragami.
Tak sobie gdybam bo o chorobie parkinsona chuja wiem.
 
Back
Top