Dindu nuffin, blm, protesty, wojna rasowa w USA 2.0

Nie wierzę :cool:
3e541026510_tak_bylo.jpg
 
Zajebista ochrona :DC:

Zwłaszcza ten gruby w białej koszuli, lepsze i skuteczniejsze ciosy zadawałem moim starszym braciom jak miałem 10 lat :juanlaugh:
Ten to chyba akurat jakiś asesor albo stenografista. I tak szacun, że się pulpecik rzucił bronić sędzinę bo 90% rurkowcow by pewnie dało nura w drugą stronę w strachu przed gniewem inżyniera.
A ta upadającą flaga można powiedzieć symboliczna.
 
Ten to chyba akurat jakiś asesor albo stenografista. I tak szacun, że się pulpecik rzucił bronić sędzinę bo 90% rurkowcow by pewnie dało nura w drugą stronę w strachu przed gniewem inżyniera.
A ta upadającą flaga można powiedzieć symboliczna.
Nie no,ja widzę że ten akurat nie ochroniarz ale te ciosy komiczne :fjedzia:

A reszta, jak mówisz, patrz, stoją i patrzą, kurwa, czekają aż ich Murzyn zajebie wszystkich.
 
Widziałem filmiki jak w Liberii opierdalają nawet zgniłe ciała. To jest ten kraj l, z którego pochodzi 90% filmików z harda, sadistica itp
Polecam poczytać o Liberii. Prawdziwe Murzynowo.
czarni dostali kawałek ziemi i łakanda kwitnie że hej. Złotem, miodem i diamentami płynący kraj
 
czarni dostali kawałek ziemi i łakanda kwitnie że hej. Złotem, miodem i diamentami płynący kraj
Dokładnie. To jest kraj, który został po prostu oddany czarnym, bez ingerencji białego człowieka. Czysty przykład.

 
Last edited:
Back
Top