Dindu nuffin, blm, protesty, wojna rasowa w USA 2.0

gdzie ja zawędrowałem na YT, co ten algorytm YT chce mi przekazać? :robertmakeup:


Nie wiem czy to fejk, łoo Panie nafaszerowali pigmentododatniego ołowiem a potem jak gdyby nigdy nic do auta i w kolejkę do wyjazdu z parkingu. To jest jednak mental inny niż u białego człowieka.

strzelanina, strzelaniną, ale na spokojnie, szkoda samochodu zostawić nawet jeśli jest korek :korwinlaugh:
 
F-6sN23WEAAUTBx
 

Nawet nie potrafię się wkurwić, nie wierzę po prostu, to jest tak odklejone, żal mi się tak jakoś zrobiło nas białych ludzi. Kurwa w imię czego się tak te kurwy samobiczują i nienawidzą.
Podobne emocje czułem czytając o tej parce polityków z niemiec (chyba czy z belgi jeden chuj) co córkę brudasowi na gwałt oddali i do utylizacji a potem pieniądze na brudasów zbierali.
Widać nawet po ryju tego czarnucha, że w duchu nie ogarnia co się tu odpierdala.
To jakiś mechanizm obronny wytwarzany przez słabych i głupich, że murzyn w ich oczach stał się siłą, bo zamordował i włącza się jakaś forma syndromu sztokholmskiego? Jak to inaczej nazwać.
 
Last edited:
Back
Top