Dindu nuffin, blm, protesty, wojna rasowa w USA 2.0


Nie Adesanya czasami? Gabarytowo jak on.
:lol:
Karma wróciła
image.png
 
A tu z odsiadki jak go złapali z kolegą z celi
qNcf1qC.gif


i jeczcze mural od fanów jak się dowiedzieli...

img_20221113_122800_01-jpg.952859
 
ciekawe jak tam przeprowadzki Polaków z Chicago na Florydę :korwinlaugh:
:roberteyeblinking::childcry:
Chociaż zabawne, że w większość z nich miałaby lepiej w Polsce ale nadal mają błędne przekonanie o tym jak teraz Polska wygląda :waldeklaugh:
To chyba też z tweetera wiesz o tych Polakach.
:beczka:

Moja rodzina z Chicago wróciła 2 lata temu, bo jak to mówi wujas " z tymi jebanymi małpami się żyć nie da".

Lewaki się same zaorają. 10 lat i mit o potędze Ameryki pójdzie się jebać niech dalej głosują na "demokratów".
 
To chyba też z tweetera wiesz o tych Polakach.
:beczka:

Moja rodzina z Chicago wróciła 2 lata temu, bo jak to mówi wujas " z tymi jebanymi małpami się żyć nie da".

Lewaki się same zaorają. 10 lat i mit o potędze Ameryki pójdzie się jebać niech dalej głosują na "demokratów".
Twitter to też tyle przekłamuje, to jest rozrywka a nie źródło wiedzy.

Oj Polska Polonia jest specyficzna, zwłaszcza ta starsza. Śmiało można powiedzieć, że to jest najbardziej odklejona Polonia ze wszystkich.
Zaryzykuje tezę, że niemieccy emeryci, którzy przeprowadzili się do Polski mają lepszą orientacje w tym co sie dzieje w Polsce niż wielu Polaków siedzących w USA ponad 30 lat głosujących hurtowo na PiS :korwinlaugh:
Zresztą gdybyśmy zrobili sondę wśród Polaków w USA (kiedy np. przyjeżdżają tam PiSowcy) ile wynosi średnia pensja w Polsce to myślę, że sporo osób odpowiedziałoby, że poniżej 400 dolarów, a trafiłyby się osoby z odpowiedziami 50 dolarów :waldeklaugh:

Ba nawet USA w końcu zniosło przecież wizy dlatego, że nie obawiają się tak bardzo nielegalnych imigrantów z Polski bo to już się nie opłaca, już nie mówiąc, że dużo Polaków nie bierze już udziału w loterii wizowej...
 
kurczę też wam się tak wolno wczytują te tweety czy tylko mi? :korwinlaugh:
Też ale to wina tego że walicie po kilka, kilkanaście twitów jednym poście i tak cała strona forum to przeklejony tt.
Sam tt też nie jest demonem prędkości.
 
a tymaczasem inna rasa: oczywiście nawet scenarzyści nie mieli tyle wyboraźni aby dać czarnego bohatera, bo wiedzieli, że to nie możliwe :korwinlaugh:
 
Back
Top