Diablo

Immortala na pewno sprawdzę pomimo szczerej niechęci do mobilek, bo to jednak Blizzard. A na D4 chętnie poczekam, przynajmniej zdążę kupić lepszego kompa,bo to musi śmigać w najlepszej grafie
 
Diablo Immortal do pobrania na telefon.
 
Nawet dobrze to wygląda
1654108133555.png
 
Pierdolenie

Ale wkurwiają kutafony co ładują siano w postać, bo są za słabi, żeby grać od 0.
Nie pierdolenie tylko .... klientów. Gra jest świetna, ale chu... możesz zrobić jeśli nie rzucisz groszem. Do uzbrojenia możesz wrzucać gemy, które uwaga.... możesz ulepszyć 5/6 gemami... Dodaj do tego fakt, że blizzard powiedział, że nie możesz kupić lepszego uzbrojenia....poczekaj....ale coś takiego to według nich nie lepsze uzbrojenie za kase:


Niestety aktualny rynek gier sam się wykańcza, ludzie płacą za niedokończone gry albo takie mobilne klony pełnoprawnych tytułów. Niestety taka czeka nas przyszłość, od groma mobilek i gier jako usługi z abonamentem pomimo wcześniejszego zakupu produktu, który okaże się być niepełnoprawny.
 




najnowsza zapowiedź diablo na xbox showcase. premiera podobno jeszcze w 2023 :bleed:
 
przy okazji ruszyły zapisy do neta testów D4.
 
Diablo Immortal jest niezłe, ale szkoda, bo łatwymi sposobami mogło być dużo lepiej. Animacje się krzaczą, sprajty źle się na siebie nakładają, muzyka póki co słaba, no i wkurza mnie nawigacja... Kurwa przecież GPSy powstały dopiero tera:muttley:

Ale ogólnie można parę godzin zapykać, niech stracę... W pubg po kilku dniach osiągnąłem poziom Ace, czyli okolice profesjonalisty, teraz miesiąc czy dwa luzu:antonio:::snoopd::
 


Oglądam ten materiał, jestem na 16 minucie, polecam. Diablo to jedna z moich ulubionych gier ale te wersje chyba sobie odpuszczę, nigdy nie wydałem pieniędzy w jakiejkolwiek grze, a już wiem jak to działało wszystko w PES menager który był również skierowany w stronę rynku azjatyckiego.
Niby trafiłeś raz na ruski rok legendę, np 23 letniego zico..
Ale jakiś Koreańczyk to wyciągał skład z 18 letnich legend i weź z takim graj w lidze czy w eventach.. byłem kiedyś w najlepszej grupie w Polsce w tę grę, i tam ludzie doszli do wniosku że wystarczy choć raz zakupić jakieś monety żeby wypadały karty z lepszymi a przede wszystkim młodymi zawodnikami...
 
Pewnie będzie podobne gówno jak immortal. Jedyna różnica, że wcześniej będzie trzeba dodatkowo zapłacić za "pełną" grę.
 
Back
Top