Diablo

:DC:
Polecam olanie tego shitu i zrozumienie, że król H&S jest jeden, i nazywa się Path of Exile.
 
:DC:
Polecam olanie tego shitu i zrozumienie, że król H&S jest jeden, i nazywa się Path of Exile.
POTWIERDZAM !
LECIMY NIE ŚPIMY
1660933305427.png
 
Wygląda to dosyć fajnie. Ale nadal poczekam, aż da radę ograć w bete. Na ten moment Acti nie jest godne zaufania. Czekam również na PoE bo wygląda naprawdę zacnie. DIV będzie musiało być naprawdę dobre bo inaczej zostanie zjedzone przez darmową grę.
 
Wygląda to dosyć fajnie. Ale nadal poczekam, aż da radę ograć w bete. Na ten moment Acti nie jest godne zaufania. Czekam również na PoE bo wygląda naprawdę zacnie. DIV będzie musiało być naprawdę dobre bo inaczej zostanie zjedzone przez darmową grę.
Powiem krótko, gdyby diablo 2 było rozwijane, i z 4-5 aktów zrobiłoby się 145 i ciągle powstawałyby nowe historie to mógłbym do końca życia w to grać, na takiej samej mechanice jak z 2002 roku.
Dla mnie to najlepsza gra w tym klimacie, sport to FIFA, NBA, wyścigi NFS i Forza, strzelanka CS, ma robicie fajtnajt i UFC, więcej gier mi nie potrzeba.
 
Czekam również na PoE
Dwójkę? Coś ostatno ucichło, za to pierwsza część zaliczyła ogromny regres po ostatnich zmianach.

Jeśli jesteś fanem Hack and slashy to sprawdź sobie Last epoch, bardzo fajna gra, ciągle rozwijana. W najbliższej aktualizacji mają dodać tryb multiplayer.
 
Dwójkę? Coś ostatno ucichło, za to pierwsza część zaliczyła ogromny regres po ostatnich zmianach.

Jeśli jesteś fanem Hack and slashy to sprawdź sobie Last epoch, bardzo fajna gra, ciągle rozwijana. W najbliższej aktualizacji mają dodać tryb multiplayer.
Właśnie słyszałem, że coś ostatnio popsuli. Mimo wszystko Diablo to marka sama w sobie, ale tak jak kupiłem Diablo 3 to tak z Diablo IV czekam jakiś czas. Oczywiście sprawdzę betę. Niestety patrząc na Overwatch 2 i ogólną modę na sztuczne ściany w rozrywce, które da się jedynie zburzyć pieniędzmi, gry sprawiają mi coraz mniejsza radość. Liczysz, że kupując produkt dostaniesz całą produkcję a nie wydmuszkę, albo sztuczne wydłużenie rozrywki -50% expa, które zniweluje jedynie $.
 
Ta gra wygląda dobrze, ale jestem na 90% pewny, że uprzykrzą życie ludziom, którzy zakupią jedynie grę by zmusić ich do zakupu "opcjonalnych" pakietów
 
chyba szykują się do ujawnienia daty premiery, 09.12 rusza the game awards, okazja idealna.
 
Nie musi.
Nie mam zamiaru ogrywać diablo na padzie.
Mogą poczekać aż się zdecyduje na dobrego lapka albo kompa :jjsmile:
Nie No tylko i wyłącznie na kompa bądź lapka. Diabełek na padzie nie ma racji bytu. Stara Diablo gwardia wie na czym się grało 15-20 lat temu, wtedy żadnych padów i innych wymyślunków nie było. Ale wydaje mi się, że jak mają wypuścić to wypuszczą równocześnie na konsole i PC.
 
Nie No tylko i wyłącznie na kompa bądź lapka. Diabełek na padzie nie ma racji bytu. Stara Diablo gwardia wie na czym się grało 15-20 lat temu, wtedy żadnych padów i innych wymyślunków nie było. Ale wydaje mi się, że jak mają wypuścić to wypuszczą równocześnie na konsole i PC.
Właśnie o to chodzi, teraz wam się przyznam że nie grałem w diablo 3, czekam od ogrania 2 na tę część która nadchodzi, a nie grałem z tego względu że właśnie mam konsole a nie kompa obecnie, a i te bajkowe grafiki mi nie odpowiadały, diablo ma być diablo i chuj mnie to obchodzi.
Nawet sobie nie wyobrażam gry na padzie, choćby zabawy z potkami gdy było trzeba nakurwiać jedną za drugą, nie licząc bindowania jakichś np okrzyków z barbarzyńcy na różne e F y.
 
Back
Top