Diablo

Właśnie o to chodzi, teraz wam się przyznam że nie grałem w diablo 3, czekam od ogrania 2 na tę część która nadchodzi, a nie grałem z tego względu że właśnie mam konsole a nie kompa obecnie, a i te bajkowe grafiki mi nie odpowiadały, diablo ma być diablo i chuj mnie to obchodzi.
Nawet sobie nie wyobrażam gry na padzie, choćby zabawy z potkami gdy było trzeba nakurwiać jedną za drugą, nie licząc bindowania jakichś np okrzyków z barbarzyńcy na różne e F y.
Ja specjalnie dla remake’a Diablo 2 „resurrected” kupiłem lapka Lenovo Legion, Mysz, podkładkę pod nią i klawiaturę Razer’a i czekałem na 19:00 godzinę dnia w którym była premiera na Battle.net… wszystko po to by znów cofnąć się w czasie i poczuć ten prawdziwy Diablowaty klimat :tellmemore:
 
Ja specjalnie dla remake’a Diablo 2 „resurrected” kupiłem lapka Lenovo Legion, Mysz, podkładkę pod nią i klawiaturę Razer’a i czekałem na 19:00 godzinę dnia w którym była premiera na Battle.net… wszystko po to by znów cofnąć się w czasie i poczuć ten prawdziwy Diablowaty klimat :tellmemore:
Aż kurwa chyba ściągnę dwojeczke albo ogarnę odnowioną. Ma to swój klimat, kozacki klimat.


Mam D2 oryginalne z lordem, ale mój brat ma lapka bez CD roomu którego mi pożyczył, więc jak to ogarnąć panowie? Pomoże mi ktoś?

Obozowisko lotrzyc mnie wzywa i andariel w katakumbach bym ją zruchał
 
Nie ufam transakcja bezgotówkowym. Daj pirata wariacie
Z tego co pamiętam, resurrected na płytę PC nie ma. A przy okazji sprawdziłem sobie wymagania:
80989062-C8DD-4B2A-A7B9-1AE8B6A8E1A5.png
 
Aż kurwa chyba ściągnę dwojeczke albo ogarnę odnowioną. Ma to swój klimat, kozacki klimat.


Mam D2 oryginalne z lordem, ale mój brat ma lapka bez CD roomu którego mi pożyczył, więc jak to ogarnąć panowie? Pomoże mi ktoś?

Obozowisko lotrzyc mnie wzywa i andariel w katakumbach bym ją zruchał
Dopiero przeczytałem twoje edytowanie posta :P. Nie wiem czy da się teraz ściągnąć gdzieś normalnego d2 LoD gdziekolwiek. Ale jeżeli chodzi o odświeżonego to na pewno kupisz cyfrowo ale pytanie czy komputer go uciągnie bo jeżeli będzie za mało wydajny to na grę nie ma szans
 
Dopiero przeczytałem twoje edytowanie posta :P. Nie wiem czy da się teraz ściągnąć gdzieś normalnego d2 LoD gdziekolwiek. Ale jeżeli chodzi o odświeżonego to na pewno kupisz cyfrowo ale pytanie czy komputer go uciągnie bo jeżeli będzie za mało wydajny to na grę nie ma szans
Da się ściągnąć. Nawet jedynke. Podałem mu strony kilka dni temu ale już zapomniał:(
 
robicie preorder czy jednak nie?
Ale co nam po preorderze tak naprawdę, jak i tak w dniu premiery będzie można odpalić prawilniaka. Jedyne co to będzie dostęp do otwartej Bety, ale moim zdaniem to tylko narobi smaka i będzie się siedziało wkurwionym później czekając na premierę na ciśnieniu :korwinlaugh:
 
robicie preorder czy jednak nie?
Po D3, niema mowy. Marka to legenda, ale została zbezczeszczona Diablo 3. Dodatkowo po diablo immortal (największy skok na kasę Actiblizz) i zwłaszcza konferencji, która je zapowiedziała, dopóki nie ogram bety, obejrzę/przeczytam recenzje niezależnych twórców, nie wyłożę pieniędzy.
 
Ja specjalnie dla remake’a Diablo 2 „resurrected” kupiłem lapka Lenovo Legion, Mysz, podkładkę pod nią i klawiaturę Razer’a i czekałem na 19:00 godzinę dnia w którym była premiera na Battle.net… wszystko po to by znów cofnąć się w czasie i poczuć ten prawdziwy Diablowaty klimat :tellmemore:
Nie zapomnę tego klimatu jaki dawała D2, ja specjalnie dla D3 kupowałem laptopa - ale to już nie było to samo co przy d2 jednak radochę dawało.
Teraz bym pograł w Resurrected, ale to się by wiązało z wymianą sprzętu, a póki co to takie karty graficzne ładnie są napompowane cenowo - ale może zmienię laptopa znowu haha
 
Nie zapomnę tego klimatu jaki dawała D2, ja specjalnie dla D3 kupowałem laptopa - ale to już nie było to samo co przy d2 jednak radochę dawało.
Teraz bym pograł w Resurrected, ale to się by wiązało z wymianą sprzętu, a póki co to takie karty graficzne ładnie są napompowane cenowo - ale może zmienię laptopa znowu haha
Mordka, wymieniaj. Warto :redford:
 
Obejrzyj film na YT powyżej. Klimat mroczny jak w d2… ogólnie zapowiada się mega dobrze.
Tak wiem widziałem, ale zawsze kieruję się zasadami, że cinematici, i in game footage od devsów - klamią, never preorder. A że nie miałem okazji zagrać w alpha czy beta testy to czekam z wyrobieniem sobie zdania, aż dostanę możliwość sprawdzić produkcję. A na ten moment dobijam 4k godzin w PoE :DC:
 
Back
Top