Diablo

1685656229049.png

Już za momencik :antonio:
 
Opłaca się tyle dawać za tę Ultimate?
Oczywiście że nie ale ja miałem balans na koncie battle.net, wczoraj ograłem do 20 levelu na PC 0 problemów gra chodzi ekstremalnie płynnie, dziś rano przed pracą zagrałem pół godzinki na steam deku i jestem w potężnym szoku jak to jest zoptymalizowane na tym sprzęcie :antonio:
 
Oczywiście że nie ale ja miałem balans na koncie battle.net, wczoraj ograłem do 20 levelu na PC 0 problemów gra chodzi ekstremalnie płynnie, dziś rano przed pracą zagrałem pół godzinki na steam deku i jestem w potężnym szoku jak to jest zoptymalizowane na tym sprzęcie :antonio:
Stary chlop juz sie robie ale czekam na ta gre jak dzieciak na gwiazdke. We wtorek bedzie miodzio wjazd
 
No i zaczynają się problemy z zalogowaniem, musiałem czekać 3 min w kolejce. Poza tym sama gra trochę laguje.
 
DIABLO4 + gołąbki (keto z samym mięsem)

Jak ktoś się zastanawiał to Steam Deck to idealna platforma do Diabolo4 - 800p/medium/60fps

Już nie ma problemów z logowaniem (chyba)

352594710_945826966538057_6553819205138574445_n (1).jpg
 
Lotr tyle ze w 1 akcie to chyba jeden aspekt znalazlem i to nie na łuk :iamdone: plus zrobilem mnostwo wydarzen, wbilem 24 lvl, ukonczylem akt 1 i mam 1 legendarke z bariera xD takze niezaciekawie
 
Lotr tyle ze w 1 akcie to chyba jeden aspekt znalazlem i to nie na łuk :iamdone: plus zrobilem mnostwo wydarzen, wbilem 24 lvl, ukonczylem akt 1 i mam 1 legendarke z bariera xD takze niezaciekawie
Ja jestem.w 3 akcie, gram na spokojnie i mam 45 lvl. Wypadło mi w sumie z 15 legendarnych itemow.
 
Ten otwarty świat trochę miesza, bo chyba można robić akty jak się chce, w dowolnej kolejności. Narazie necro i druid na 30tym. Ogólnie gra fajna, ale dysproporcja w ciężkości melee vs range dosyć spora. Jeśli ktoś chce pograć przyjemnie na chillu wtedy necro to odpowiednia klasa. Ciekawe jak ta gra się rozwinie, bo widać spore możliwości.
 
Pod jakim względem dysproporcja melee vs range możesz wyjaśnić ?
Ten otwarty świat trochę miesza, bo chyba można robić akty jak się chce, w dowolnej kolejności. Narazie necro i druid na 30tym. Ogólnie gra fajna, ale dysproporcja w ciężkości melee vs range dosyć spora. Jeśli ktoś chce pograć przyjemnie na chillu wtedy necro to odpowiednia klasa. Ciekawe jak ta gra się rozwinie, bo widać spore możliwości.
 
Czaje no ja akurat barbem lecę,fajne kombinacje z buildami są,balans gry pewnie zostanie jeszcze mocno zmieniony coś czuje
 
Kurwa kusicie mnie tym Diablo :jimcarrey:
Po początkowym optymizmie zalecam poczekać na ligę, na ten moment mam 82lvl i już nie mam co robić, endgame nie istnieje.
Gierka spoko ale strasznie pusto

Dodam jeszcze, wordlbossy to kurwa jeden pierdolony żart, przykład z przed wczoraj, wbijamy party 60-70lvl na world bossa 90lvl i topimy go w trochę ponad minutę, przy czym nawet nie zadaje nam dmg. :DC:
 
Niby wszystko fajnie, ale robiłem jakiś spory dungeon i już przy samym końcu wywaliło mnie do menu głównego + info, że muszę czekać, bo postać zablokowana. Gdy już się udały się połączyć, to postać przeniosło do miasta :jimcarrey:
Niby nie straciłem 100 lvl postaci, ale i tak wkurwia.
 
Po początkowym optymizmie zalecam poczekać na ligę, na ten moment mam 82lvl i już nie mam co robić, endgame nie istnieje.
Gierka spoko ale strasznie pusto

Dodam jeszcze, wordlbossy to kurwa jeden pierdolony żart, przykład z przed wczoraj, wbijamy party 60-70lvl na world bossa 90lvl i topimy go w trochę ponad minutę, przy czym nawet nie zadaje nam dmg. :DC:
Ale koksy... ja to powolutku gotuje ten kamien, 51 lvl dopiero :beczka:
 
Jak rozmontować legendarne przedmioty? U tego gościa od aspektów można wydobyć aspekt i przedmiot ulega zniszczeniu. A mi potrzebne są jakieś składniki z legendarnych przedmiot właśnie po to by nadać aspekt... Kowal robi tylko magiczne/niezwykle.
 
Jak rozmontować legendarne przedmioty? U tego gościa od aspektów można wydobyć aspekt i przedmiot ulega zniszczeniu. A mi potrzebne są jakieś składniki z legendarnych przedmiot właśnie po to by nadać aspekt... Kowal robi tylko magiczne/niezwykle.
Ja legendarne niszcze u kowala. I wypadaja tez te itemy do nadawania aspektow. Nie wiem czy to losowe jest czy nie
 
No właśnie czytam na necie, że kowal niszczy legendarne, a ja mam tylko takie opcje.
Nawet jak mam w ekwipunku legendarne itemy i zaznacze opcje "wszystkie przedmioty" to wyskakuje mi - nie masz przedmiotów do rozłożenia...

IMG20230621214438.jpg


@edyta
Muszę najechać na bezpośrednio w ekwipunku :beczka:
 
No właśnie czytam na necie, że kowal niszczy legendarne, a ja mam tylko takie opcje.
Nawet jak mam w ekwipunku legendarne itemy i zaznacze opcje "wszystkie przedmioty" to wyskakuje mi - nie masz przedmiotów do rozłożenia...

View attachment 69893

@edyta
Muszę najechać na bezpośrednio w ekwipunku :beczka:
Klikasz mlotek i bezposrednio w item
 
Back
Top