Diablo

Path of exile mi nie podeszlo wcale. System skili jest dziwny strasznie
Na spokojnie, może być ciężko na początku. Pomyśl jakim rodzajem postaci chcesz grać i wtedy wybierz sobie pod to build. Nie poddawaj się bo gra jest zajebista.
 
No to troche sie zawiodlem. Liczylem na drzewko skilli jak w d2. Beta kolejna bedzie w maju? Trzeba sie jakos zglaszac do tego?

Otwarte testy. Konto battlenet, ściągasz klienta i grasz. Polecam sprawdzić gra nie jest zła, ale ja na ten czas nie wydam na nią tyle pieniędzy
 
Path of exile mi nie podeszlo wcale. System skili jest dziwny strasznie
tak z ciekawości, to co konkretnie ? pytam jako wielki fan PoE, ciekawi mnie co przytłacza nowych graczy próbujących sił w PoE:beer:
 
tak z ciekawości, to co konkretnie ? pytam jako wielki fan PoE, ciekawi mnie co przytłacza nowych graczy próbujących sił w PoE:beer:
nie podeszło mi to że skille biora się z itemów a nie z jakiegoś wyodrębnionego drzewa umiejętności dla danej klasy. Nie potrafiłem w grze nigdzie tego znaleźć jak mogę poprowadzić postać, w sensie no jak w d2 np miałeś drzewko statystyk i drzewko skilli tak w poe miałem wrażenie że mam tylko to drzewko statystyk wielkie na pół hektara co akurat mnie jarało ze jest to tak rozbudowane.
Druga rzecz to brak złota tylko te zwoje czy coś i w sumie ciężko było mi to ogarnąć czy to dużo czy mało. Wiadomo w d2 tez nie handlowalo sie zlotem tylko był barter item => runy ale jak przechodziło się fabułe to jednak u sklepikarzy miałeś tego golda, niby pierdoła ale jakoś tak.
No najbardziej mnie odrzuciły te skille i to że robiąc jakąś postać w sumie nie wiedziałem co tak na prawdę robię bo nie mogłem zajrzeć do tego drzewka
 
Prawie kupiłem. Prawie bo profilaktycznie sprawdziłem film z gejm pleju. Liczyłem że w 2023 kamera z rzutu izometrycznego to już relikt przeszłości ewentualnie moze być w grach za dolara. Także , tego Diablo niezmiennie ::jondance::
 
Prawie kupiłem. Prawie bo profilaktycznie sprawdziłem film z gejm pleju. Liczyłem że w 2023 kamera z rzutu izometrycznego to już relikt przeszłości ewentualnie moze być w grach za dolara. Także , tego Diablo niezmiennie ::jondance::
Przeciez w tych grach o to chodzi wlasnie, dlaczego mialby to byc relikt skoro zajebiscie sie to sprawdza w tym gatunku :mamedwhat:
 
Przeciez w tych grach o to chodzi wlasnie, dlaczego mialby to byc relikt skoro zajebiscie sie to sprawdza w tym gatunku :mamedwhat:
W grach ogólnie była kiedyś taka koncepcja nie tylko w tym gatunku bo sprzęt był hujowy i nie było innej możliwości. Jakoś inne serie przeszły dawno w prawdziwe trzy wymiary a tutaj dalej taka kupa.
 
Gry z gatunku hack and slash cechują się takim widokiem, nie siej herezji :boystop:
Zatrzymały się w dwudziestym wieku w rozwoju.
Wiesz RPG też były kiedyś tylko tekstowe a teraz są wszystkie nowoczesne wodotryski. Co kto lubi ale mi musieliby zapłacić te trzy i pół setki żebym w to zagrał.
 
niby się łapie na minimalne wymagania, choc nie mam tyle wolnego miejsca na ssd na lapku, jak myslicie pojdzie mi to?:korwinlaugh:
@Roshi
 
niby się łapie na minimalne wymagania, choc nie mam tyle wolnego miejsca na ssd na lapku, jak myslicie pojdzie mi to?:korwinlaugh:
@Roshi
W instalacji jak wybierzesz ze nie chcesz mieć elementow hd itd to waży 42gb w razie co. Pelna instalacja to juz bodajze 80gb
 
W instalacji jak wybierzesz ze nie chcesz mieć elementow hd itd to waży 42gb w razie co. Pelna instalacja to juz bodajze 80gb
kurwa, nie widziałem tego, huj leci 75 gb
jak minimalne sie zgadzaja i zrobisz troche miejsca na instalke to dlaczego ma nie pojsc?
niestety ssd 128 a rozbiłem go na 2 i nima miejsca. zobaczymy czy odpali na hdd ^^
 
Narkun Team ! Narkun Team... tzn NECRO TEAM
1683927841303.png
 
Dobra od 9 do 14 zajebalem ciagiem bez wstawania praktycznie z krzesla.

Pierwsze wrazenie jest w sumie dobre. Jak to byl tylko akt 1 to nawet porownywalnie dlugi jak z 2 czesci. Walka jest spoko, gralem tym necro i w sumie jak on jest znerfiony to pozdro blizzard. Jebalem tam wszystko co sie rusza na tym zbuffowanym poziomie gdzie sa silniejsze moby i wiecej expa. Jedynie na bossach dwoch padlem chyba 2-3 razy ze wzgledu na to ze albo nie zaczailem mechaniki przeciwnika za 1 razem albo padly mi szkielety i nie bylo z czego ich zrobic :lesnarhappy:

Ciekawie to wyglada jak na razie. Z minusow to na pewno waypointy a raczej ich brak, widzialem tylko w miastach. Wszedzie dymac piechota, to troche irytujace, nie po to skladalem enigme w d2 by teraz w 4 biegac maratony. Kolejna sprawa to portal do miasta, fajnie bo wrocisz kiedy chcesz, sprzedasz itemki. Nie fajnie jak sie okazuje ze czysciles lokacje z jakims eventem a wracajac z miasta portalem pojawiasz sie na poczatku tej lokacji a nie tam gdzie otwarles portal, moby wszystkie zyja a event robisz od nowa.

Jakie sa wasze wrazenia?
 
Dobra od 9 do 14 zajebalem ciagiem bez wstawania praktycznie z krzesla.
ja dopiero wstalem najebany jakbym pierwszy raz alko pił.
co do wrażeń to tak jak poprzednie bety, jest git ale kurwa nie tego oczekiwałem. Pustawo w tym diablo.
 
Jakie sa wasze wrazenia?
świetny klimat, muzyczka i oprawa. optymalizacja zajebista, ale albo długo pracują nad tą grą bo czasami mechaniki archaiczne sie wydają, albo chcieli zeby jak najwiecej ludzi zagrało.
 
świetny klimat, muzyczka i oprawa. optymalizacja zajebista, ale albo długo pracują nad tą grą bo czasami mechaniki archaiczne sie wydają, albo chcieli zeby jak najwiecej ludzi zagrało.
Te archaiczne mechaniki polaczone z czyms nowym jak dla mnie zajebiscie wypadaja w sumie. Ta 4 jest dla mnie bardziej jak polaczenie czegos nowego z druga czescia (czyli najlepsza), 3 czesc byla calkiem inna, a przynajmniej tak ja zapamietalem bo szybko skonczylem w nia grac.
 
Back
Top