Diablo

Czyżby premiera BGlll położyła sprzedaż na łopatki?
Myślę, że jednak wiele błędów 1 sezonu i przedstawienie naprawionych rzeczy w 2 sezonie jako nowości dolało oliwy do ognia. Dodatkowo po premierze D4, twórcy PoE mieli chyba spore wydarzenie gdzie przedstawili PoE 2 rok przed premierą bety. Dodam tylko, że jeśli nie widziałeś to polecam bo ta gra już teraz wygląda jak Diablo 6 pod względem innowacji, zawartości i możliwości buildów.
 
Ja kupiłem dwa lata temu sprzęt specjalnie pod diablo 2 resurrected i powiem Ci, za jako stary gracz d2 byłem zachwycony, że mogłem cofnąć się w czasie. Od d4 oczekiwałem czegoś nowego co wciągnie na długo a tu taka klapa… jest to słabej jakości mieszanka d2 z d3:jon:
ogolnie Blizzard sie mocno opuscil i brakuje im pomyslu..
 
Ta gra to chłam. Wróciłem do darmowego path of exile i przepaść między tymi tytułami jest ogromna.
Do tego jeszcze te coroczne płatne dodatki :beczka:
Czyli co, cały czas diablo 2 to najlepsze diablo i ta bajkowa 3 i podobno gówniana 4 podjazdu nie mają?

Wogole błędem tej gry jest to że poszli w stronę jakiejś kurwa głębokości koszmaru czy udręki czy chuj wie co przez co ja osobiście miałbym wrażenie że chodzę po studni a nie przechodzę gierkę tak jak to było w przypadku 2 gdzie te akty były rozbudowane, dosyć krótkie jednak ale fabularnie to wszystko się trzymało kupi i aż zachęcało żeby grać dalej z ciekawości jak to się rozwinie itp itd.

A tutaj przeszki na jebanko w kółko tego samego tylko że przeciwnik procentowo zwiększa moc, to jest właśnie pójście na łatwiznę i jeżeli większość tych opinii jest prawdziwą to tą chujową sprzedażą właśnie za to płacą.
 
Czyli co, cały czas diablo 2 to najlepsze diablo i ta bajkowa 3 i podobno gówniana 4 podjazdu nie mają?

Wogole błędem tej gry jest to że poszli w stronę jakiejś kurwa głębokości koszmaru czy udręki czy chuj wie co przez co ja osobiście miałbym wrażenie że chodzę po studni a nie przechodzę gierkę tak jak to było w przypadku 2 gdzie te akty były rozbudowane, dosyć krótkie jednak ale fabularnie to wszystko się trzymało kupi i aż zachęcało żeby grać dalej z ciekawości jak to się rozwinie itp itd.

A tutaj przeszki na jebanko w kółko tego samego tylko że przeciwnik procentowo zwiększa moc, to jest właśnie pójście na łatwiznę i jeżeli większość tych opinii jest prawdziwą to tą chujową sprzedażą właśnie za to płacą.
Diablo 2 jest bezkonkurencyjna w porównaniu z d3 i d4. Kiedyś jednak mieli głowę do tego… ciekawe jak będzie w przypadku gothic remake. Bo moim zdaniem te wszystkie kwadratowe tekstury z oryginału właśnie nadawały tej grze klimatu i ciężko będzie to zamienić na coś innego
 
Diablo 2 jest bezkonkurencyjna w porównaniu z d3 i d4. Kiedyś jednak mieli głowę do tego… ciekawe jak będzie w przypadku gothic remake. Bo moim zdaniem te wszystkie kwadratowe tekstury z oryginału właśnie nadawały tej grze klimatu i ciężko będzie to zamienić na coś innego
Nie grałem nigdy ale oczywiście kojarzę, wsadzą to na inny silnik pewnie i może wyglądać pod względem grafiki jak starszy assassin's Creed bo wątpię że zrobią coś na wzór wiedźmina.
A co do blizzarda to tam dawno temu już chyba nawet po produkcji diablo 2 rozpadło się studio czy zespół już nie pamiętam bo się tym nie interesowałem i od 3 to już inni ludzie w większości przy tym pracowali, i dlatego efekt jest jaki jest, że dla mnie te diablo 3 i 4 to zupełnie inna gra niż diablo 1czy2 i nie chodzi nawet o postęp technologiczny i moc komputerów a ogólnie o samo podejście do tego klimatu a raczej brak czucia klimatów diablo.

Wogóle pierwszą i poważną czerwoną flagę fabularną powinni zauważyć od razu gdy ktoś zaproponował żeby głównego antagonistę zrobić kurwa kobietą, jakas Lilith czy inne tego typu dziwne postacie w uniwersum to gwóźdź do trumny, ja myślę że się nie doczekamy 5 części, bo im dalej w las tym gra staje się bardziej odległa od oryginału.
 
To jest d2 z dodatkiem lord of destruction.
Do tego wyszedł teraz mod diablo 2 remodded, ponoć zajebisty.
Akurat mam oryginalną 2 z lod na pc to się dobrze składa :D zastanawiałem się właśnie czy 5czy 7 postaci i ile aktów.

A co do modów to ja nie jestem komputerowy i nie potrafiłbym nawet tego włączyć czy zainstalować, chyba że to coś zwykłego jak dodatek że tylko instalować i już.
 
Akurat mam oryginalną 2 z lod na pc to się dobrze składa :D zastanawiałem się właśnie czy 5czy 7 postaci i ile aktów.

A co do modów to ja nie jestem komputerowy i nie potrafiłbym nawet tego włączyć czy zainstalować, chyba że to coś zwykłego jak dodatek że tylko instalować i już.

Tylko to jest mod do d2 resurrected
 
To jest d2 z dodatkiem lord of destruction.
Do tego wyszedł teraz mod diablo 2 remodded, ponoć zajebisty.
D2 resurrected to jest dokładnie wszystko identyczne jak d2 LoD ale z zupełnie nową szatą graficzną. Gra jest zrobiona kapitalnie. Dostajemy stare dobre Diablo 2 z grafiką, która wymaga naprawdę solidnego sprzętu.
 
Back
Top