Depresja vs. Cohones

1000009614.jpg
 
Uwielbiam moich starych "kolegów", "znajomych", którzy po 4-5 latach bez kontaktu potrafią mi napisać na messengerze "pożyczysz 50/100 blikiem?" :waldeklaugh:
Wtedy zawsze piszę, że nie mam konta w banku i w sumie to nawet kłamać nie muszę, bo na prawdę nie mam konta :boss:

Prawdziwi znajomi.. :jon:
 
Prawdziwi znajomi.. :jon:
Też mam takiego "brata" który zawsze jak ma dobrze i ma towarzystwo to o mnie zapomina na kilka miesięcy a później jak jest w dupie bo ma jakieś problemy to potrafi przychodzić dzień w dzień, wcześniej nawet nie potrafiąc zadzwonić czy napisać raz na jakiś czas, ale wtedy to mnie nie ma w domu akurat jak on coś chce :fjedzia:
 
Back
Top