De Longhi - jaki model ekspresu do kawy wybrać ?

Jak dobrze, że w gastronomii zaczynałem swoją przygodę z pracą sezonową. Codziennie pyszne espresso od koleżanek baristek :roberteyeblinking:
Też robiłem w gastro trochę wakacyjnie, również dobrze wspominam.
Praca na budowie to był zapierdol, chujowe pieniądze, ale mocne kształtowanie charakteru.
Praca w gastro to był zapierdol, chujowe pieniądze, dobre dupeczki i wieczny melanż po godzinach
:antonio:
 
Też robiłem w gastro trochę wakacyjnie, również dobrze wspominam.
Praca na budowie to był zapierdol, chujowe pieniądze, ale mocne kształtowanie charakteru.
Praca w gastro to był zapierdol, chujowe pieniądze, dobre dupeczki i wieczny melanż po godzinach
:antonio:
ehhh ja też miło wspominam te czasy, raz nad morzem stacjonowałem 3m, raz w lokalnej restauracji w moim mieście
człowiek wolny, nic na głowie
 
ehhh ja też miło wspominam te czasy, raz nad morzem stacjonowałem 3m, raz w lokalnej restauracji w moim mieście
człowiek wolny, nic na głowie
Ja w knajpach nad jeziorem Solińskim pracowałem, więc pierwsze 2 lata liceum i wakacje to było :antonio: O Chrystusie :blablabla:
 
historia serwisu delondżi
baba reklamowała ekspres 3 razy bo robił kawę gdy nie było w ekspresie filtra.
Po włożeniu filtru ekspres mielił kawę i wywalał suchy miał do pojemnika na fusy, nie puszczał wody.
Z każdą reklamacją dostawała info ekspres sprawny i w opisie notatka że testowany bez filtra
:muttley:

Chciała zwrot kasy, a serwis w końcu odpisał że naprawił sprzęt (czego nie mogą robić, muszą się ustosunkować do decyzji reklamującego).
Po postraszeniu sądem oddali kasę
Ale walka z nimi trwała kilka miesięcy, od października, przepychanka z mediaexpert (straszny sklep jak chodzi o reklamację)
:siuu:
 
historia serwisu delondżi
baba reklamowała ekspres 3 razy bo robił kawę gdy nie było w ekspresie filtra.
Po włożeniu filtru ekspres mielił kawę i wywalał suchy miał do pojemnika na fusy, nie puszczał wody.
Z każdą reklamacją dostawała info ekspres sprawny i w opisie notatka że testowany bez filtra
:muttley:

Chciała zwrot kasy, a serwis w końcu odpisał że naprawił sprzęt (czego nie mogą robić, muszą się ustosunkować do decyzji reklamującego).
Po postraszeniu sądem oddali kasę
Ale walka z nimi trwała kilka miesięcy, od października, przepychanka z mediaexpert (straszny sklep jak chodzi o reklamację)
:siuu:

No DeLonghi nie lubi filtra widocznie
 
Tfu tfu te kremowe pseudo kawy z okropnym posmakiem sam niewiem czego
Jest i on!
barista zasrany się kurwa znalazł i musi wjebać zawsze swoje mądrości!

Kim ty kurwa jesteś, żeby mówić że to jest pseudo kawa i ma okropny posmak?
Może dla ciebie! Jak już nie możesz wytrzymać i musisz skomentować to Napisz po prostu ze nie smakuje ci, za kwaśna dla ciebie czy coś i takiej nie pijesz!
A nie oceniasz, jak byś był chuj wie jakim ekspertem i znawcą.

Innym smakuje, sprawdź opinie np na Allegro.
Ja nie mówię ze jest dla mnie jakaś super zajebista, ale w tym przedziale cenowym jest Ok. I cena 32 zl za kg tez jest Ok.

Dobra, koniec!
Bez odbioru!
 
W biedzie jest teraz w promocji kawa dallmayr jakby ktoś reflektowal.
Dla mnie jest Ok jedna i druga.

Bardzo poprawne, za taką cenę to trzeba brać. Chyba, że ktoś pije tylko kawy 200zł/kg to ok. Będę dzisiaj w biedronie to zerknę na pewno.
Jest i on!
barista zasrany się kurwa znalazł i musi wjebać zawsze swoje mądrości!

Kim ty kurwa jesteś, żeby mówić że to jest pseudo kawa i ma okropny posmak?
Może dla ciebie! Jak już nie możesz wytrzymać i musisz skomentować to Napisz po prostu ze nie smakuje ci, za kwaśna dla ciebie czy coś i takiej nie pijesz!
A nie oceniasz, jak byś był chuj wie jakim ekspertem i znawcą.

Innym smakuje, sprawdź opinie np na Allegro.
Ja nie mówię ze jest dla mnie jakaś super zajebista, ale w tym przedziale cenowym jest Ok. I cena 32 zl za kg tez jest Ok.

Dobra, koniec!
Bez odbioru!
Ostatnio mi jakiś jebany cymbał wyskoczył na instagramie. Reklamował jakąś spierdoloną mieloną kawę z Aldiego. O smaku m&m i snickers. Jakieś mielone, aromatyzowane gówno. I wiesz co powiedział w swojej wzniosłej wypowiedzi? Że dużo lepiej kupić taką kawę niż PSEUDO kawy ze starbucksa.
Oczywiście sporo osób mu pocisnęło w komentarzach ale większość mimo wszystko była zachwycona bo to jakiś instagramowy przewodnik życiowy
:beczka:
 
Bardzo poprawne, za taką cenę to trzeba brać. Chyba, że ktoś pije tylko kawy 200zł/kg to ok. Będę dzisiaj w biedronie to zerknę na pewno.
Też myśle że warto w tej cenie i sam wziąłem 2 kg. Tylko jakby co pamiętaj, że trzeba na kartę albo apke z biedy. Bo bez tego, to chyba ponad 50 zł kosztuje.
Ostatnio mi jakiś jebany cymbał wyskoczył na instagramie. Reklamował jakąś spierdoloną mieloną kawę z Aldiego. O smaku m&m i snickers. Jakieś mielone, aromatyzowane gówno. I wiesz co powiedział w swojej wzniosłej wypowiedzi? Że dużo lepiej kupić taką kawę niż PSEUDO kawy ze starbucksa.
Oczywiście sporo osób mu pocisnęło w komentarzach ale większość mimo wszystko była zachwycona bo to jakiś instagramowy przewodnik życiowy
:beczka:
Heh. To prawda. Ostatnio sie kurwa narobiło tych ekspertów internetowych z każdej dziedziny. W dupie był, gówno widział ale do oceniania i wygłaszania swoich wypocin na każdy temat to pierwsi!
Jebał ich pies :jjsmile:
 
Też myśle że warto w tej cenie i sam wziąłem 2 kg. Tylko jakby co pamiętaj, że trzeba na kartę albo apke z biedy. Bo bez tego, to chyba ponad 50 zł kosztuje.

Heh. To prawda. Ostatnio sie kurwa narobiło tych ekspertów internetowych z każdej dziedziny. W dupie był, gówno widział ale do oceniania i wygłaszania swoich wypocin na każdy temat to pierwsi!
Jebał ich pies :jjsmile:
Wy też możecie zostać takimi ekspertami
:roberteyeblinking:
 
Też myśle że warto w tej cenie i sam wziąłem 2 kg. Tylko jakby co pamiętaj, że trzeba na kartę albo apke z biedy. Bo bez tego, to chyba ponad 50 zł kosztuje
Ja kartę w biedrze zawsze odbijam, obojętnie czy coś biorę na promo czy nie bo czasem nieświadomie jakaś zniżka wpadnie.
Wziąłem tą pomarańczową.

A teraz racze się tonicespresso. Jak znalazł w taki upał.
 
Jest i on!
barista zasrany się kurwa znalazł i musi wjebać zawsze swoje mądrości!

Kim ty kurwa jesteś, żeby mówić że to jest pseudo kawa i ma okropny posmak?
Może dla ciebie! Jak już nie możesz wytrzymać i musisz skomentować to Napisz po prostu ze nie smakuje ci, za kwaśna dla ciebie czy coś i takiej nie pijesz!
A nie oceniasz, jak byś był chuj wie jakim ekspertem i znawcą.

Innym smakuje, sprawdź opinie np na Allegro.
Ja nie mówię ze jest dla mnie jakaś super zajebista, ale w tym przedziale cenowym jest Ok. I cena 32 zl za kg tez jest Ok.

Dobra, koniec!
Bez odbioru!

te opinie nie sa nic warte

kawa crema jest po prostu kwaśna co raczej malo komu bedzie smakowalo no chyba ze ktos pije kawe z mlekiem ciagle to mu bedzie smakowalo, bo do mlecznych to sie kazda kawa nada, ale espresso na takim crema jest tragiczne, nie nadaje sie do picia
 
te opinie nie sa nic warte

kawa crema jest po prostu kwaśna co raczej malo komu bedzie smakowalo no chyba ze ktos pije kawe z mlekiem ciagle to mu bedzie smakowalo, bo do mlecznych to sie kazda kawa nada, ale espresso na takim crema jest tragiczne, nie nadaje sie do picia

:waldeklaugh:

Przecież kawy z dopiskiem” Crema” to są z reguły najbardziej uniwersalne ziarna. O bardzo niskiej kwasowości. Tak żeby każdemu w miarę przypasowały.

Tu masz te, o których piszemy. Już nawet nie będę Ci sprawdzał innych tego typu kaw.

IMG_0916.jpeg

IMG_0915.jpeg
 
te opinie nie sa nic warte

kawa crema jest po prostu kwaśna co raczej malo komu bedzie smakowalo no chyba ze ktos pije kawe z mlekiem ciagle to mu bedzie smakowalo, bo do mlecznych to sie kazda kawa nada, ale espresso na takim crema jest tragiczne, nie nadaje sie do picia
:pociesznymirek:
Tak baster twoja opinia jest za to coś warta.
 
no wlasnie tak pisza, ale zapominaja napisac ze ta kawa nie nadaje sie do picia espresso, bo wychodzi niedobre
Ale nie jest kwaśna. Może tobie nie smakować, ok, ale to są delikatne kawy w smaku. Dlatego ja jak kupuję kilogramowe to właśnie w tym stylu bo wiem, że jak komuś podam taką kawę to na 99% będzie ok bo to są bardzo uniwersalne kawy.
 
Bardzo poprawne, za taką cenę to trzeba brać. Chyba, że ktoś pije tylko kawy 200zł/kg to ok. Będę dzisiaj w biedronie to zerknę na pewno.

Ostatnio mi jakiś jebany cymbał wyskoczył na instagramie. Reklamował jakąś spierdoloną mieloną kawę z Aldiego. O smaku m&m i snickers. Jakieś mielone, aromatyzowane gówno. I wiesz co powiedział w swojej wzniosłej wypowiedzi? Że dużo lepiej kupić taką kawę niż PSEUDO kawy ze starbucksa.
Oczywiście sporo osób mu pocisnęło w komentarzach ale większość mimo wszystko była zachwycona bo to jakiś instagramowy przewodnik życiowy
:beczka:

Ale akurat w Starbkuksie kawy smakują tragicznie…


:fjedzia:
 
Back
Top