Daria legendary mental kołcz

Parafrazując - w MMA trzeba być Johnnym Jonesem.
FMJ to lepsze porównanie. JJ jest za dużym bucem przez co jego ego sprawiło że kariera sportowa trochę poniżej talentu
Ale ogólnie chyba trzeba być jakimś ignorantem, hazardzistą w sportach walki bo jakby to rozkładać na części pierwsze to tak średnio to wychodzi
 
Możnaby zrobić (nie wiem po co) statystykę zawodników współpracujących z Darią w 2023/2024 i jakie są ich wyniki.

Błachowicz 0-1
Paczuski 0-2
Charzewski 0-1
Jonatan Kujawa 0-2
Bryczek 0-1
Nawet freak jakiego prowadziła - Medusa kimkolwiek jest dostał w czapkę od debiutanta. 0-1

Tylko Prachnio i Mehmet wygrali.

Mam duże wątpliwości czy Fabiński to też nie jest Team Daria :D
Albert Ozimkowski 1-0.

MAKAO
 
Możnaby zrobić (nie wiem po co) statystykę zawodników współpracujących z Darią w 2023/2024 i jakie są ich wyniki.

Błachowicz 0-1
Paczuski 0-2
Charzewski 0-1
Jonatan Kujawa 0-2
Bryczek 0-1
Nawet freak jakiego prowadziła - Medusa kimkolwiek jest dostał w czapkę od debiutanta. 0-1

Tylko Prachnio i Mehmet wygrali.

Mam duże wątpliwości czy Fabiński to też nie jest Team Daria :D
Łukasz Kopera 0-1
Bartłomiej Kopera 2-0 (ale nie wiem czy na pewno go prowadziła)
Łukasz Stanioch-boks 1-0-1
Miała jeszcze jakiegoś frika co przegrał
 
Last edited:
Kopera poddany przez narożnik, przez brak tlenu, mając wygraną w walce o utrzymanie się w CW to najlepsza praca mentalna Darii.
Widziałem na żywo (znaczy w TV). To była ma-sa-kra!
Na początku początku wątku było info chyba od @respect że do WCA ściągnął ją Izu, później była chyba Owczarz. A gdzieś się Tomasz Narkun przewijał, ale to już trzeba sprawdzić w jakich latach to było.
 
Widziałem na żywo (znaczy w TV). To była ma-sa-kra!
Na początku początku wątku było info chyba od @respect że do WCA ściągnął ją Izu, później była chyba Owczarz. A gdzieś się Tomasz Narkun przewijał, ale to już trzeba sprawdzić w jakich latach to było.
Tak, mówili o tym w Oktagonie. Jak gościem był właśnie Izu. A później szamanka była u Turskiego i chyba coś więcej dopowiedziała
 
Mordo my tu tylko hejtujemy potężną zawodniczke
View attachment 91763
Uff weszła myslalem ze plik za duży :muttley:
giphy.gif
 


Wrzucam, jak ktoś jest odważny i ma czas, może byśmy się dowiedzieli czegoś nowego. Ja po pierwszej minucie poległem, ale polecam tą minute wysłuchać. Złoto.

Jeden z jej mentorów (huj wie kto) wykształcił wszystkich pracowników UFC performance institute.
:mamed:

Myślę, że jest wiele smaczków tam, które później mogli byśmy mniej lub bardziej zweryfikować, no ale trzeba te 2h poświęcić...(ponad 500 osobom się to udało już).
 
Last edited:


Wrzucam, jak ktoś jest odważny i ma czas, może byśmy się dowiedzieli czegoś nowego. Ja po pierwszej minucie poległem, ale polecam tą minute wysłuchać. Złoto.

Jeden z jej mentorów (huj wie kto) wyjształcił wszystkich pracowników UFC pwrformance institute
:mamed:

Nie pociągnął dziennikarz kto dokładnie? Jestem zaskoczony.
 


Wrzucam, jak ktoś jest odważny i ma czas, może byśmy się dowiedzieli czegoś nowego. Ja po pierwszej minucie poległem, ale polecam tą minute wysłuchać. Złoto.

Jeden z jej mentorów (huj wie kto) wyjształcił wszystkich pracowników UFC pwrformance institute
:mamed:

:brainoverload: nie no, dłużej niż minutę to się tego nie da słuchać.
 
Nie pociągnął dziennikarz kto dokładnie? Jestem zaskoczony.
Może gdzieś jest wspomniane w całym wywiadzie, ale raczej nie sądzę, bo mówi też, że studiowała to i tamto ale prowadzący też nie dopytuje gdzie.
 
Dobra, trzeba się podzielić i niech każdy weźmie jakiś fragment, bo ciężko przesłuchać całe. Jestem po 20 minutach.
-trenuje najlepszych na świecie (nie wiadomo kogo)
-jej mentor wyszkolił praktycznie wszystkich pracowników UFC performance institute (nie wiadomo kto jest mentorem)
-studiowała fizjoterapię i psychologię plus coś tam mental(nie wiadomo gdzie)
- na pytanie jak zaczęła się jej profesjonalna przygoda, to zrobiła taki kogel-mogel, że właściwie nie wiadomo. Trenowała sobie (oczywiście nie wiadomo gdzie) i jechali na zawody i odkryła, że niektórzy źle walczą bo psycha siada.
-dłużej jest trenerem stójki niż mentalu
-współpracowała z GROM i Navy Seals...
 
Dobra, trzeba się podzielić i niech każdy weźmie jakiś fragment, bo ciężko przesłuchać całe. Jestem po 20 minutach.
-trenuje najlepszych na świecie (nie wiadomo kogo)
-jej mentorów wyszkolił praktycznie wszystkich pracowników UFC performance institute (nie wiadomo kto jest mentorem)
-studiowała fizjoterapię i psychologię plus coś tam mental(nie wiadomo gdzie)
- na pytanie jak zaczęła się jej profesjonalna przygoda, to zrobiła taki kogel-mogel, że właściwie nie wiadomo. Trenowała sobie (oczywiście nie wiadomo gdzie) i jechali na zawody i odkryła, że niektórzy źle walczą bo psycha siada.
-współpracowała z GROM i Navy Seals...
Resztę zostaw Cassiusowi, obejrzy cztery razy i sporządzi statystyki.
 
Dobra, trzeba się podzielić i niech każdy weźmie jakiś fragment, bo ciężko przesłuchać całe. Jestem po 20 minutach.
-trenuje najlepszych na świecie (nie wiadomo kogo)
-jej mentor wyszkolił praktycznie wszystkich pracowników UFC performance institute (nie wiadomo kto jest mentorem)
-studiowała fizjoterapię i psychologię plus coś tam mental(nie wiadomo gdzie)
- na pytanie jak zaczęła się jej profesjonalna przygoda, to zrobiła taki kogel-mogel, że właściwie nie wiadomo. Trenowała sobie (oczywiście nie wiadomo gdzie) i jechali na zawody i odkryła, że niektórzy źle walczą bo psycha siada.
-dłużej jest trenerem stójki niż mentalu
-współpracowała z GROM i Navy Seals...
O Cię chuj, wychodzi na to, że Daria to w rzeczywistości @Drzewo
 
Może gdzieś jest wspomniane w całym wywiadzie, ale raczej nie sądzę, bo mówi też, że studiowała to i tamto ale prowadzący też nie dopytuje gdzie.
Jak powyżej, umówili się na brak trudnych pytań, to będą lody w nagrodę :lesnarhappy:

Ewentualnie to ona płaci dziennikarzom za wywiady z nią. W końcu jest córką milionerki, tam się może wszystko odpierdalać:werdum:
 
Dobra, trzeba się podzielić i niech każdy weźmie jakiś fragment, bo ciężko przesłuchać całe. Jestem po 20 minutach.
-trenuje najlepszych na świecie (nie wiadomo kogo)
-jej mentor wyszkolił praktycznie wszystkich pracowników UFC performance institute (nie wiadomo kto jest mentorem)
-studiowała fizjoterapię i psychologię plus coś tam mental(nie wiadomo gdzie)
- na pytanie jak zaczęła się jej profesjonalna przygoda, to zrobiła taki kogel-mogel, że właściwie nie wiadomo. Trenowała sobie (oczywiście nie wiadomo gdzie) i jechali na zawody i odkryła, że niektórzy źle walczą bo psycha siada.
-dłużej jest trenerem stójki niż mentalu
-współpracowała z GROM i Navy Seals...
Chłopie szacun, ja aktualnie jestem wsłuchany w Boba Harleya to nie pomogę w analizie
 
:fjedzia: z Jankiem i Mamedem pyklo, reszty za bardzo nie sledze.
Wtedy kiedy przepraszał ankalayeva? Zajebisty sukces, pykło w chuj :awesome:

Może jak taki Bryczek zmarnuje szansę życia na ostatniej prostej kariery i z Darią u boku wyleci z UFC z rekordem 0-3 i będzie w dupie to inni się 4 razy zastanowią nad pomysłem współpracy z Szamanką, nikomu źle nie życzę ale może to będzie ta jaskółka która wszystkim innym otworzy oczy?

Ps: Juras się podśmiechiwal z tego trenowania Darii z Jankiem, tam chyba szybko Blachowicze oczy otwarli i zrozumieli że ona pierdoli kocopoly, nic więcej i jeszcze chce za to pieniądze, założę się że doszli do wniosku iż sam Łukasz może pierdolić Jankowi takie same śmieci i to za darmo.

Opisać Darię w sportach walki jednym słowem? Marketing.
 
Dobra, trzeba się podzielić i niech każdy weźmie jakiś fragment, bo ciężko przesłuchać całe. Jestem po 20 minutach.
-trenuje najlepszych na świecie (nie wiadomo kogo)
-jej mentor wyszkolił praktycznie wszystkich pracowników UFC performance institute (nie wiadomo kto jest mentorem)
-studiowała fizjoterapię i psychologię plus coś tam mental(nie wiadomo gdzie)
- na pytanie jak zaczęła się jej profesjonalna przygoda, to zrobiła taki kogel-mogel, że właściwie nie wiadomo. Trenowała sobie (oczywiście nie wiadomo gdzie) i jechali na zawody i odkryła, że niektórzy źle walczą bo psycha siada.
-dłużej jest trenerem stójki niż mentalu
-współpracowała z GROM i Navy Seals...
Dziękuję dobry człowieku za poświęcenie. Jakiś pierwotny instynkt zabraniał mi przesłuchania tego "wywiadu" i dzięki Tobie wiem że miał rację
 
Dobra, trzeba się podzielić i niech każdy weźmie jakiś fragment, bo ciężko przesłuchać całe. Jestem po 20 minutach.
-trenuje najlepszych na świecie (nie wiadomo kogo)
-jej mentor wyszkolił praktycznie wszystkich pracowników UFC performance institute (nie wiadomo kto jest mentorem)
-studiowała fizjoterapię i psychologię plus coś tam mental(nie wiadomo gdzie)
- na pytanie jak zaczęła się jej profesjonalna przygoda, to zrobiła taki kogel-mogel, że właściwie nie wiadomo. Trenowała sobie (oczywiście nie wiadomo gdzie) i jechali na zawody i odkryła, że niektórzy źle walczą bo psycha siada.

-dłużej jest trenerem stójki niż mentalu
-współpracowała z GROM i Navy Seals...
Po tym wywiadzie wychodzi na to że zawodnicy to jeszcze większe przygłupy niż myślałem. Przepraszam jeśli wcześniej ktoś poczuł się niedostatecznie doceniony.
Oczywiście nie oglądałem bo już samo streszczenie to taki rak że można umrzeć w męczarniach.
 
Back
Top