Daria legendary mental kołcz

Ciekawe z jakim kołczem mentalnym pracował ten gagatek?

2014-02-08-TUF-BR3-EPISODE-10-SELECTS-TUFBR3_fight8__LZP76166.jpg
Sądząc po ksywie Axe Murderer to wnioskuję, że z tym panem:
34952_1.11.jpg
 
Trzeba kogoś namówić z Nią na wywiad i zadać ciężkie pytania. Jaru jeszcze dwa lata temu by się na to zgodzil, a teraz nie wiem który.
Jak Ona mówi, że trenerzy jej mówili, ze skillsowo.jest jedną z najlepszych to ja chce wiedzieć jacy trenerzy tak mówili. Wywiady z Nią, to każdy wygląda tak samo. Pytania sprowadza do tego, ze zaczyna mówić o sobie i promocja trwa.
 
Last edited:
Co za chuje podniosły rękę na cohones? Pucuj nazwiska.
Za kogo ty mnie masz?
Mymma, intheass i wegej, nikt tak w dowodzie nie ma, więc nikogo nie sprzedałem :beczka:
Resztą pewnie też na jakichś twitterkach czy gdzieś, ale ich zasięgi już do mojego królestwa nie sięgają.
Ogólnie wyśmiewają nas za te mongolskie teorie zielonego i Kamila kolkoskoego, mówiłem o tym kilka miesięcy temu, kto ma wiedzieć ten wie.
 
Czyli same nygusy z niedojebaniem mózgowym z towarzystwa wzajemnej adoracji lizania się po fiutach.
Co tam psy szczekają? Bo nie będę odpalał i robił im zasięgów.
To co zwykle, wegej dla którego dolar to złotówka mówi że nikt na tym forum nie ma świadomości liczb, inni mówią że to zbieranina przegranych życiowo hejterow, mówią to zazwyczaj goście siedzący w piwnicy co świat zewnętrzny widzą na stacji benzynowej, no stało się to czego chcieli właściciele, Cohones znów stało się miejscem wyśmiewanym w środowisku.
 
Czyli stała narracja od lat, kto wytyka farmozony ten hejter. Mogliby coś nowego wymyślić. Jedyne co oni mogą to wylizać jaja psom Rurzala i kelnerowi kakałko. Nawet banda klakierow nie zmieni faktu, że KSW jest już na ostatnim zjeździe i zaraz zaparkuje w bazie. Pozostaną im friki, ale to też kwestia kilku lat gdy interes zacznie się zwijać.
 
To co zwykle, wegej dla którego dolar to złotówka mówi że nikt na tym forum nie ma świadomości liczb, inni mówią że to zbieranina przegranych życiowo hejterow, mówią to zazwyczaj goście siedzący w piwnicy co świat zewnętrzny widzą na stacji benzynowej, no stało się to czego chcieli właściciele, Cohones znów stało się miejscem wyśmiewanym w środowisku.
A potem się okazuje, że połowa środowiska czyta Nasze wysrywy hehe. W oktagonlive też ostatnio bylo pierdolone, ze My tylko potrafimy hejtować.
 
To co zwykle, wegej dla którego dolar to złotówka mówi że nikt na tym forum nie ma świadomości liczb, inni mówią że to zbieranina przegranych życiowo hejterow, mówią to zazwyczaj goście siedzący w piwnicy co świat zewnętrzny widzą na stacji benzynowej, no stało się to czego chcieli właściciele, Cohones znów stało się miejscem wyśmiewanym w środowisku.
A któryś tam też mówił, że na forum promowane są patologie we freakach (podziękujmy zelaznej pale)
 
A któryś tam też mówił, że na forum promowane są patologie we freakach (podziękujmy zelaznej pale)
Te friki, którymi branżowi klakierzy parę lat temu gardzili, a teraz każda redakcja i każdy typ się nimi zajmuje. Parę lat temu zakładając temat na cohones temat o frikach, wiedziałem, że tak się to skończy. Śmierdziele bez honoru i hipokryci więc łatwo było przewidzieć.
 
Te friki, którymi branżowi klakierzy parę lat temu gardzili, a teraz każda redakcja i każdy typ się nimi zajmuje. Parę lat temu zakładając temat na cohones temat o frikach, wiedziałem, że tak się to skończy. Śmierdziele bez honoru i hipokryci więc łatwo było przewidzieć.
Alibaba?
 
Back
Top