Dana nastawiony tylko na zysk?

Pierdole UFC to prywatna firma, a nie kurwa fundacja charytatywna...musi zarabiac.

#zdupytemat #wypite
Hmmm wiadomo ze Ufc jest firma i musi zarabiać ale jak dla mnie robi to wdrastyczny sposob nie zważając na nic i nikogo tj zawodników cutmenow i przedewszystkim nas fanów to przeciez dzieki nam istnieją i sie rozbudowują a z roku na rok wyglada to coraz gorzej zysk zysk i zysk a najbardziej cierpią na tym zawodnicy chociażby z tytułu sponsorów jak i w oczekiwaniu walk mistrzowskich bo np dana walke sprzeda sie lepiej poprzez jednego czy drugiego trash talkera.mam tylko cicha nadzieje ze powstanie jakis bojkot tego całego gowna i nastąpią zmiany spore zmiany.potrzebna jest druga organizacja na takim poziomie albo możliwość przejścia do innej (bellator) bo wiadomo jak ciezko jest sie wyrwać z macek U.F.Cyrku jak to Wand powiedział
 
Hmmm wiadomo ze Ufc jest firma i musi zarabiać ale jak dla mnie robi to wdrastyczny sposob nie zważając na nic i nikogo tj zawodników cutmenow i przedewszystkim nas fanów to przeciez dzieki nam istnieją i sie rozbudowują a z roku na rok wyglada to coraz gorzej zysk zysk i zysk a najbardziej cierpią na tym zawodnicy chociażby z tytułu sponsorów jak i w oczekiwaniu walk mistrzowskich bo np dana walke sprzeda sie lepiej poprzez jednego czy drugiego trash talkera.mam tylko cicha nadzieje ze powstanie jakis bojkot tego całego gowna i nastąpią zmiany spore zmiany.potrzebna jest druga organizacja na takim poziomie albo możliwość przejścia do innej (bellator) bo wiadomo jak ciezko jest sie wyrwać z macek U.F.Cyrku jak to Wand powiedział

No ok, nie zwracają uawgi na zawodników, fanów?

Tzn? Czym Tobie szkodzą i zawodnikom? Z zawodnikami podpisują umowy, do niczego ich nie zmuszają. Innych pracowników też. Nie wiem co ma mnie boleć jako fana? Bo wprowadzili zmiane z reebokiem?

Kurde, staram sie pomyśleć dlaczego ma mnie boleć to jako fana...patrze, oglądam gale, tych samych zawodników, ten sam poziom sportowy...i kurde nie wiem dlaczego umowa z reebokiem ma mnie boleć? Bo stroje nowe? Ała, olali fanów, nie zapytali się ich czy UFC oglądali dla bokserek zawodników czy dla jakiś pierdolonych walk.
 
@ur2good4me szkodzi zawodnikom? wiadomo, że znajdą się i tacy którzy nie są zadowoleni z dilu Reeboka, ale też są i tacy którzy nie narzekają chociażby nasza mistrzyni ;) tak jak w życiu - wszystkich nigdy nie będzie pasowało. A mi jako fanowi nic złego się nie stało.
 
Pewnie połowa zawodników odeszła by z ufc np do bellatorA chociażby gdzie mogli by miec korzyści z umów sponsorkich ale jak wiadomo nie jest to takie proste bo kontrakty ufc sa niczym niewolnicze,jak nie w ufc to nigdzie mieliśmy taki sam cyrk w ksw chociażby z materla także szkodzą zawodnikom bo jak sami wiecie umowa z reebokiem nie przynosi kokosów nie wliczając oczywiscie kilku konkretnych zawodników w tym i naszej gwiazdy Asienki co akurat mnie bardzo cieszy.spojrzcie na premie w związku z umowa reeboka za ostatnia gale az zal patrzec. Co do fanów to oni wykupują ppv i inne rzeczy,gadżety sygnowane marka ufc a jak sa traktowani to pokazują ostatnie tweety Dany . Moze nie wszystkich ale mnie akurat jako fana boli rowniez dziwne zeby nie napisac smieszne przydzielanie walk bo ktos ma dobry trash talk wiec dajmy mu walke mistrzowska bo lepiej sie sprzeda niz ktos kto na to zasługuje poprzez wartość sportowa. Jak dla mnie zmierza to w złym kierunku.nikogo nie bede negował za jego wiarę,przekonanania czy swoje racje ale przyglądając sie jak zmienia sie ufc przez ostanie lata za kolejnych 5 będziemy mieli wwe a nie mma i to mnie rowniez martwi jako fana.
 
Pewnie połowa zawodników odeszła by z ufc np do bellatorA chociażby gdzie mogli by miec korzyści z umów sponsorkich ale jak wiadomo nie jest to takie proste bo kontrakty ufc sa niczym niewolnicze,jak nie w ufc to nigdzie mieliśmy taki sam cyrk w ksw chociażby z materla także szkodzą zawodnikom bo jak sami wiecie umowa z reebokiem nie przynosi kokosów nie wliczając oczywiscie kilku konkretnych zawodników w tym i naszej gwiazdy Asienki co akurat mnie bardzo cieszy.spojrzcie na premie w związku z umowa reeboka za ostatnia gale az zal patrzec. Co do fanów to oni wykupują ppv i inne rzeczy,gadżety sygnowane marka ufc a jak sa traktowani to pokazują ostatnie tweety Dany . Moze nie wszystkich ale mnie akurat jako fana boli rowniez dziwne zeby nie napisac smieszne przydzielanie walk bo ktos ma dobry trash talk wiec dajmy mu walke mistrzowska bo lepiej sie sprzeda niz ktos kto na to zasługuje poprzez wartość sportowa. Jak dla mnie zmierza to w złym kierunku.nikogo nie bede negował za jego wiarę,przekonanania czy swoje racje ale przyglądając sie jak zmienia sie ufc przez ostanie lata za kolejnych 5 będziemy mieli wwe a nie mma i to mnie rowniez martwi jako fana.


KSW nie jest niewolnicze. Stary, jak zawodnikowi zostaje jedna czy dwie walki(słabeusze i przecietniacy mogą pomarzyć o umowach dłuższych niż 2,3 walki) to nie jest to uwiązanie niewolnicze.
No i podpisując umowę godzili się na takie waruni a nie inne. A jeżeli UFC jakąś część umowy złamało to już dawno byliby pozwani przez managerów zawodników.
 
@ur2good4me chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. UFC zamieni sie w WWE ? No prosze Cie, nawet jak UFC zmieni oprawy gali, inaczej zacznie reklamowac swoj produkt to i tak przeciez to nigdy nie bedzie na niby, bo zawsze beda prawdziwi zawodnicy ktorzy koniec koncow walcza na krew i zycie i ZA to wlasnie otrzymuja wynagrodzenie, a nie za trashtalk jak sie co niektorym tutaj wydaje;).
Co do tego ze zawodnicy gy uciekali do Bellatora jakby mogli... Tak ci co sa na koncu plac moze,MOZE by poszli, ale czolowka i sredniacy na pewno nie, bo mimo wszystko UFC bardzo dobrze placi...zobacz sobie zestawienia plac ostatnich gal bellatora, przeciez to smiech na sali, jedyne to kto tam zarabia to weterani Ufc hehe paradoks.
 
Wracając do odpowiedzi na pytanie zadane w temacie "Czy dana jest nastawiony tylko na zysk ?" Tak. Ale to chyba jasne, na co ma być innego nastawiony ?
Taki sposób myślenia należy bezwzględnie tępić. To taka psychologiczna furtka ułomnego człowieka, która doprowadziła do połowy wszystkich nieszczęść na ziemi. Właśnie to- nastawienie tylko na zysk.
Zwykły śmiertelnik, który pracuje na etacie tego nie ogarnie i stąd taka gówno burza na cohones.
Domyślam się, że jesteś przedsiębiorcą.
 
Taki sposób myślenia należy bezwzględnie tępić. To taka psychologiczna furtka ułomnego człowieka, która doprowadziła do połowy wszystkich nieszczęść na ziemi. Właśnie to- nastawienie tylko na zysk.


A i tu się mylisz. Więszość była nastawiona mordując na szerzenie dobra społecznego - religii, demokracji, narodowej demokracji, dobra wspólnej rasy, klasy robotniczej.
Nastawienie na narzecenie dobra innym (które oczywiscie w rzeczywistosci bylo nastawieniem tylko na zysk) , ta hipokryzja doprowadziła do połowy wszystkich nieszczęść ludzkości - bo pozwalała motywować moralnie niemoralne metody zdobywania zysku.

Ameryka budowała się nie na hipokryzji tylko wprost mówi, że chodzi o zysk i mogą stosować tylko moralne, uczciwe metody. I to robi UFC. Nie udaje, że chodzi o coś innego niż sport i uczciwy zarobek dla tysięcy ludzi na tym sporcie i jego UCZCIWOŚCI.

Lepiej jest w piłce nożnej, gdzie przecież nie mówią, że chodzi tylko o zysk ale za to jest najnieuczciwiej ze wszysktich sportowych instytucji, zakłamane i nigdy nie wiadomo o co chodzi i jaki mecz, turniej jest uczuciwy?
Nie, myślę, że uczciwiej jest w NFL, NBA czy UFC. Jako jedyni mówią, że chodzi o zysk i wszyscy są z tego najbardziej zadowoleni - fani, zawodnicy, właściciele, media.
Bo chodzi o ucziwy zysk, nie zakłamanie i udawanie, lecz uczciwe umowy między ludźmi.


W innych miejscach gdzie kłamią na temat zysku chcą ruchać Cie co chwile zabierając Ci jak najwięcej i oszukując wszystkich wokół wmawiając, że tu nie chodzi (im) o zysk lecz o "coś wiecej". I wtedy robią co chcą, bo im ufasz.
W UFC nie musisz ufać, każdy wie , że chodzi o uczciwe umowy i podział zysków. Nie musisz nic brać na "zaufanie , że chodzi im o coś wiecej niż zysk".


Poza tym szukasz dziury i oburzenia na siłę: niby w czym krzywdzi Cie UFC jako fana? W czym jest wobec Ciebie nie uczciwy? Nie daje Ci tego czego oczekujesz- uczciwych walk sprotowych najlepszych zawodników świata? W dodatku za bardzo małą cene, ba, nie musisz nawet często płacić by odbierać ich produkt.
Więc czym Cie UFC nastawione na zysk jako fana uderza? Ustawiają walki? Nie. Walczą najlepsi i wyłania sie najlepszy z najlepszych? Tak. Więc? O co chodzi?

Sorry, ale tutaj masz najwyższą i nauczciwszą wartość sportową i jeżeli zysk organizatorów tego nie niszczy to w czym problem? Amen. Ahoj Jehowa
 
Last edited:
A i tu się mylisz.
Piszesz ciekawe rzeczy, ale wytężam wzrok i niestety nie widzę, gdzie miałbym się mylić.
Nastawienie na narzecenie dobra innym (które oczywiscie w rzeczywistosci bylo nastawieniem tylko na zysk) , ta hipokryzja doprowadziła do połowy wszystkich nieszczęść ludzkości
Czyli sam przyznajesz, że inicjatorem hipokryzji prowadzącej do połowy nieszczęść jest- tadam- nastawienie tylko na zysk :wink:.

Poza tym nie jest tu mowa o nastawieniu na zysk, a nastawieniu tylko na zysk (patrz: nazwa tematu). Jest to taka różnica, że w tym pierwszym przypadku nie myśli się nawet o ustawianiu walk, a w drugim porównuje się wysokość zysków do wysokości ryzyka.
Poza tym szukasz dziury i oburzenia na siłę: niby w czym krzywdzi Cie UFC jako fana?
Jak ktoś krzywdzi mego bliźniego, to krzywdzi mnie:boss: Tak w ogóle to ja nic o fanach nie pisałem, nie zgodziłem się z jedną myślą i napisałem czystą prawdę, a ty mi z transkrypcją prywatnego imienia Boga chrześcijańskiego wyskakujesz :scared::blank::boystop:
 
Piszesz ciekawe rzeczy, ale wytężam wzrok i niestety nie widzę, gdzie miałbym się mylić.
Czyli sam przyznajesz, że inicjatorem hipokryzji prowadzącej do połowy nieszczęść jest- tadam- nastawienie tylko na zysk :wink:.

Poza tym nie jest tu mowa o nastawieniu na zysk, a nastawieniu tylko na zysk (patrz: nazwa tematu). Jest to taka różnica, że w tym pierwszym przypadku nie myśli się nawet o ustawianiu walk, a w drugim porównuje się wysokość zysków do wysokości ryzyka.

Jak ktoś krzywdzi mego bliźniego, to krzywdzi mnie:boss: Tak w ogóle to ja nic o fanach nie pisałem, nie zgodziłem się z jedną myślą i napisałem czystą prawdę, a ty mi z transkrypcją prywatnego imienia Boga chrześcijańskiego wyskakujesz :scared::blank::boystop:


w sumie to mnie ponioslo
 
Czyli sam przyznajesz, że inicjatorem hipokryzji prowadzącej do połowy nieszczęść jest- tadam- nastawienie tylko na zysk :wink:.

Nie rozumiem co jest zlego w nastawieniu tylko na zysk. Z doswiadczenia wiem, ze "nie nastawieni" na zysk szybko koncza, bo nie rozumieja podstawowych zasad dzialania rynku...
 
Nie rozumiem co jest zlego w nastawieniu tylko na zysk. Z doswiadczenia wiem, ze "nie nastawieni" na zysk szybko koncza, bo nie rozumieja podstawowych zasad dzialania rynku...
W zacytowanym fragmencie masz odpowiedź...
PS.: Jedną z podstawowych zasad dzisiejszego "rynku" jest prawo dżungli zamiast prawa sprawiedliwości. No cóż, Polska to niestety mała zwierzyna, dlatego istnieje już tylko teoretycznie...
 
Wyczuwam niepowodzenie przedsiębiorcze.
Haha, po pierwsze zaznaczaj do kogo się zwracasz, żeby ten ktoś mógł to przeczytać; po drugie rozwiń temat w kontekście moich postów, bo nie widzę związku; i po trzecie- coś słabo z węchem szefie :tiphatb:
 
Haha, po pierwsze zaznaczaj do kogo się zwracasz, żeby ten ktoś mógł to przeczytać; po drugie rozwiń temat w kontekście moich postów, bo nie widzę związku; i po trzecie- coś słabo z węchem szefie :tiphatb:

Ok. Tym razem zaznaczylem. Sorry.

Jezeli sie pomylilem do super. Myslalem, ze moze splacasz kredyty dozywotnie i wtedy bylo by mi bardzo przykro.

rozwiniecie watkow:

dla mnie najnormalniejsze na swiecie jest nastawienie na zysk - dla Ciebie to oznacza wyzysk i zlo calego swiata
dla Ciebie zasady rynku to "dzungla" = dla mnie zdrowa konkurencja

stad moje przypuszczenia, ze moze skonfrontowales swoje wizje z realiami swiata i cos nie wyszlo.

watku o Polsce, jako malej zwierzynie, nie rozumiem, wiec nie komentuje.

Ogolnie peace i niczego zlego nie mialem na mysli!
 
Ok spoko, luz :)
dla mnie najnormalniejsze na swiecie jest nastawienie na zysk
Tak się składa, że dla mnie też ;) Ale mowa tu jest o "nastawieniu TYLKO na zysk". O Polsce napomknąłem właśnie po to, żebyś nie pomyślał tak dobrze o "prawie dżungli". Możliwe, że zwrot o nastawieniu tylko na zysk, w twoim rozumieniu uwzględnia już regulacje prawne.
Tak czy siak, ja bym jeszcze dodał parę nowych przepisów prawnych...

Nigdy bym sobie na to nie pozwolił, żeby zgarnąć 10.000 € w miesiącu na czysto, a swoim dobrym pracownikom zapłacić "normalne" 1500 €. Mimo, że jestem jednym z najlepszych w swojej branży. To nie w moim stylu.
Kiedyś ludzie wreszcie zrozumieją, że to oni sponsorują milionerów i zmienią to. Ale obawiam się, że do tego jeszcze długa droga.

Pozdrawiam!
 
Ok spoko, luz :)

Tak się składa, że dla mnie też ;) Ale mowa tu jest o "nastawieniu TYLKO na zysk". O Polsce napomknąłem właśnie po to, żebyś nie pomyślał tak dobrze o "prawie dżungli". Możliwe, że zwrot o nastawieniu tylko na zysk, w twoim rozumieniu uwzględnia już regulacje prawne.
Tak czy siak, ja bym jeszcze dodał parę nowych przepisów prawnych...

Nigdy bym sobie na to nie pozwolił, żeby zgarnąć 10.000 € w miesiącu na czysto, a swoim dobrym pracownikom zapłacić "normalne" 1500 €. Mimo, że jestem jednym z najlepszych w swojej branży. To nie w moim stylu.
Kiedyś ludzie wreszcie zrozumieją, że to oni sponsorują milionerów i zmienią to. Ale obawiam się, że do tego jeszcze długa droga.

Pozdrawiam!
Dokładnie. Dodam od siebie, ze jak w takich Niemczech pracodawca nastawiony jest tylko na zysk, to może zapomnieć o długotrwałym prosperowaniu firmy. Jak taki by chciał wykorzystywać jakiegoś Niemca, to ten sie zabiera, pakuje i idzie do innej roboty.
 
No, ale to wszyscy sie zgodzilismy, ze nie jest tak zle. Jezeli komus nie pasuje to moze isc gdzie indziej. Tak samo jest z UFC...
 
Back
Top