Czy da się sprawdzić czy ma się predyspozycje do sportów walki bez trenowania?

Ferrari trenuje regularnie xD Regularnie ferrari to imprezuje, a nie trenuje. Jeszcze raz, ja pisałem o tym, że ludzie grający dobrze na komputerze mają lepsze predyspozycje motoryczne do sportów walki niż osoby, które grają na komputerze słabo, a ty piszesz, że refleks z gierek nie pomógł, a ja nic o umiejętnościach nabytych dzięki graniu w gry nie pisałem, więc się gubisz fanie Jonesa xD Na tarczach osoby z wysokimi predyspozycjami motorycznymi po krótkim okresie treningowym wyglądają bardzo dobrze, a osoby o niskim predyspozycjach bardzo słabo, na stronie nr. 2 tego wątku masz porównanie osób z podobnym stażem treningowym na tarczach, chyba nawet fan Jona Jonsa dostrzeże różnice, co? Kto tu jest idiotą przygłupie?
Co ma kurwa Jones do tego? Już nie można mieć kogoś na avku? Także @zielony666 jest fanem sarary i @torpedo jest fanem rudiego:penn:

Refleks to jest zdolność nabyta, więc idąc tokiem rozumowania twoim Takefun jako pro gracz musiał mieć go, tka samo jak inne zdolności
Na tarczach każdy wygląda dobrze a potem w klatce robi cepiliadę, dam ci multum przykładów
Ten frajeri to trenował regularnie zanim mu sodówka nie uderzyła,

I to ty dalej jesteś idiotą niedojebie:kis:
 
Co ma kurwa Jones do tego? Już nie można mieć kogoś na avku? Także @zielony666 jest fanem sarary i @torpedo jest fanem rudiego:penn:

Refleks to jest zdolność nabyta, więc idąc tokiem rozumowania twoim Takefun jako pro gracz musiał mieć go, tka samo jak inne zdolności
Na tarczach każdy wygląda dobrze a potem w klatce robi cepiliadę, dam ci multum przykładów
Ten frajeri to trenował regularnie zanim mu sodówka nie uderzyła,

I to ty dalej jesteś idiotą niedojebie:kis:
Ale refleks gość pewnie miał 200ms jak prawie każda młodsza osoba, refleks nie gra zbyt dużej roli, chyba tylko w przypadku jakichś dziadków już 50 letnich jak jaca, a tak to na niższym poziomie każdy ma podobny, a 50ms w te czy we w te nic nie oznacza w sportach walki. Ferrari trenował regularnie tylko do walk z Polakiem mieszkając w gdańsku i trenując w czarnych słupsk przez parę miesięcy i na umiejętnościach stamtąd wyniesionych bazuje. Sam zresztą przyznaje, że tylko do walk z polakiem trenował.
 
Nie drapać się koty. Co do refluksu tzn refleksu
Sa tacy co rodzą się z szybszą reakcją, a inni muszą ćwiczyć. Refleks czyli odruch na jakiś bodziec można podzielić na ten wrodzony i ten nabyty.

Wrodzony to ten z odruchami bezwarunkowymi. Czyli odruchy własne i zewnętrzne...
Nabyte to odruchy warunkowe czyli te których możemy się nauczyć.

To, na co mamy wpływ, to ilość i jakość połączeń między neuronami. A im więcej połączeń między neuronami, tym szybciej myślimy i przetwarzamy informacje. Im szybciej je przetwarzamy tym lepszy mamy refleks. Dran bawi i óczy

:brainoverload:



A BTW tego całego Ferrari... Ma większe doświadczenie niż umiejętności. Walcząc z Wiewiórem który poniekąd żadną persona mówiąc szczerze nie jest bylo widać braki tego całego Ferrariego. Ogółem nie ogladam i nie sledze tych pseudo zawodników, a jesli zdarza mi sie oglądać jakas FAME gale to wyłącznie dla śmiechu. Polecam komus kto lubi kabarety...

No ale do rzeczy ten caly Ferrari jest jedynie wyszczekany w podobnym stopniu co staty Murański. Szkoda tracić czas na te postacie lol.
 
Back
Top