Czy da się sprawdzić czy ma się predyspozycje do sportów walki bez trenowania?

A skąd wiesz, że nie mam do czynienia z psychopatami? Może sam nim jestem... (-:

Bzdury piszesz, ja wstawiłem źródła (w przeciwieństwie do Ciebie) Kevina Duttona - psychologa zajmującego się psychopatią. Teraz Ty daj te "najnowsze badania", dej mnie to.
:no dawaj:
Gdzie niby bzdury piszę? Chciałbyś się przyjaźnić z osobą, która nie ma empatii emocjonalnej i cechy narcyza? Zobacz wyżej filmy tych osób o których napisałem oraz przeczytaj te książkę, ja to piszę z pamięci, ale są to informacje wzięte właśnie z tych źródeł, nic sobie nie wymyślam i nie neguje, że takie osoby nie są dobrzy w swoim zawodzie, bo są, nawet w książce Roberta D. Hare jest to opisane.
 
Gdzie niby bzdury piszę?
Psychopaci odczuwają tylko emocje pierwotne, przez co myślą bardzo logicznie i dobrze wiedzą, że podcięcie komuś gardła to pójście w jedną stronę, stronę więzienia.
Psychopata może być inteligentny lub mało inteligentny, może mieć rozwiniętą jakąś cechę, ale stłumioną inną. Nie ma jednego wzoru psychopaty (ba! Istnieje cała skala) i "konfiguracji" jego cech. Według tego, co napisałeś, człowiek, który podrzyna komuś gardło, nie jest psychopatą, bo przecież psychopata by wiedział, żeby tego nie robić, bo pójdzie do więzienia...

Nie chce mi się i nie mam czasu prostować każdej głupoty, bo nic innego bym nie robił i w końcu umarłbym z wycieńczenia... ale niestety czasem wdam się w jakąś bezproduktywną dyskusję. Później szybko tego żałuję, ponieważ okazuje się, że przywykłem do innego rodzaju dyskursu, takiego bardziej z metodologią, źródłami i ich właściwą interpretacją, czytaniem ze zrozumieniem, ogólną wiedzą na temat nauki i świata współrozmówców (na poziomie powyżej 6 klasy szkoły podstawowej) itd.


Profesor psychologii na Uniwersytecie West w zachodniej Szwecji, Petri Kajonius, twierdzi, że panuje wiele mitów na temat „normalnych” psychopatów, których spotykasz na co dzień. Czasami psychopaci postrzegani są jako osoby wyrachowane, niezdolne do empatii.

Dutton said:
Dobry psychopata to ktoś, kto wykorzystuje te cechy nie dla własnych interesów, ale przede wszystkim dla wspólnego dobra. Tacy ludzie są psychopatami, ale nie są przestępcami. I funkcjonują w społeczeństwie.


Jesteś młodym człowiekiem, może kiedyś pójdziesz na jakiś uniwersytet i zobaczysz, na czym polega praca naukowa, tworzenie teorii, falsyfikacja itd. W każdym razie dziękuję Ci za ciekawą dyskusję i za "źródła z pamięci", mój drogi interlokutorze.

Strzeż się psychopatów, oni tu są i Cię obserwują... ;-)
m-0-1500283660-1500283664.gif
 
Psychopata może być inteligentny lub mało inteligentny, może mieć rozwiniętą jakąś cechę, ale stłumioną inną. Nie ma jednego wzoru psychopaty (ba! Istnieje cała skala) i "konfiguracji" jego cech. Według tego, co napisałeś, człowiek, który podrzyna komuś gardło, nie jest psychopatą, bo przecież psychopata by wiedział, żeby tego nie robić, bo pójdzie do więzienia...

Nie chce mi się i nie mam czasu prostować każdej głupoty, bo nic innego bym nie robił i w końcu umarłbym z wycieńczenia... ale niestety czasem wdam się w jakąś bezproduktywną dyskusję. Później szybko tego żałuję, ponieważ okazuje się, że przywykłem do innego rodzaju dyskursu, takiego bardziej z metodologią, źródłami i ich właściwą interpretacją, czytaniem ze zrozumieniem, ogólną wiedzą na temat nauki i świata współrozmówców (na poziomie powyżej 6 klasy szkoły podstawowej) itd.







Jesteś młodym człowiekiem, może kiedyś pójdziesz na jakiś uniwersytet i zobaczysz, na czym polega praca naukowa, tworzenie teorii, falsyfikacja itd. W każdym razie dziękuję Ci za ciekawą dyskusję i za "źródła z pamięci", mój drogi interlokutorze.

Strzeż się psychopatów, oni tu są i Cię obserwują... ;-)
m-0-1500283660-1500283664.gif
Chodziło mi o podcięcie gardła bez powodu, jeżeli jest powód to podetnie gardło, widzę, że się interesujesz tym, to pewnie znasz historie Wattsa, udusił żonę i dwie córki tylko po to, aby pójść do innej i nie płacić alimentów.
Psychopaci nie mają empatii emocjonalnej i to jest fakt. Empatii emocjonalnej, czyli nie współczuwają z inną osobą, oni mają tylko empatie poznawczą, czyli są w stanie zrozumieć czemu komuś jest źle, ale nie utożsamiają się z nią.
Psychopaci są utylitarystami, czyli chcą jak najlepiej dla ogółu. Ja to wszystko wiem, nie piszesz nic dla mnie nowego. Tylko, że ich zapędy utylitarystyczne nie dla wszystkich są dobre. Polecam zobaczyć co zrobił utylitarysta Dylan Roof, dla dobra ludzi rasy białej.
Napisałem ci niżej źródła, nie będę ich teraz szukał bo szkoda mi czasu, przeczytaj te książkę, lub obejrzyj wykłady tych osób, o których napisałem to zobaczysz, że nic odkrywczego nie piszę, tylko właściwie ty mnie nie rozumiesz, bo chyba dopiero co zacząłeś czytać na ten temat i myślisz, że piszę nieprawdę. Nawet nie wiesz, że jest coś takiego jak empatia emocjonalna i poznawcza, a wytykasz mi jakieś błędy, których nawet nie zrobiłem. Ciężko z kimś takim dyskutować, który myśli, że oświecił świat, a napisał właściwie to o czym ja pisałem wcześniej xD
 
Chodziło mi o podcięcie gardła bez powodu, jeżeli jest powód to podetnie gardło, widzę, że się interesujesz tym, to pewnie znasz historie Wattsa, udusił żonę i dwie córki tylko po to, aby pójść do innej i nie płacić alimentów.
Psychopaci nie mają empatii emocjonalnej i to jest fakt. Empatii emocjonalnej, czyli nie współczuwają z inną osobą, oni mają tylko empatie poznawczą, czyli są w stanie zrozumieć czemu komuś jest źle, ale nie utożsamiają się z nią.
Psychopaci są utylitarystami, czyli chcą jak najlepiej dla ogółu. Ja to wszystko wiem, nie piszesz nic dla mnie nowego. Tylko, że ich zapędy utylitarystyczne nie dla wszystkich są dobre. Polecam zobaczyć co zrobił utylitarysta Dylan Roof, dla dobra ludzi rasy białej.
Napisałem ci niżej źródła, nie będę ich teraz szukał bo szkoda mi czasu, przeczytaj te książkę, lub obejrzyj wykłady tych osób, o których napisałem to zobaczysz, że nic odkrywczego nie piszę, tylko właściwie ty mnie nie rozumiesz, bo chyba dopiero co zacząłeś czytać na ten temat i myślisz, że piszę nieprawdę. Nawet nie wiesz, że jest coś takiego jak empatia emocjonalna i poznawcza, a wytykasz mi jakieś błędy, których nawet nie zrobiłem. Ciężko z kimś takim dyskutować, który myśli, że oświecił świat, a napisał właściwie to o czym ja pisałem wcześniej xD
Nawet jak obejrzysz tą sławną wypowiedź w całości Mateusza Morawieckiego o misce ryżu, to zobaczysz, że z jednej strony to co mówi jest moralnie złe, ale bardzo utylitarne. Czyli ktoś musi się poświęcić, aby później żyło się lepiej, typowe rozumienie psychopaty, które oburzyło większość ludzi, że jak on tak mówi.
 
Z czystej grzeczności dla starszego kolegi mógłbyś jednak zajrzeć w źródła, które wrzucałem. Nie sprawdziłeś nic z tego, co wrzuciłem, bo gdybyś to zrobił, to nie pisałbyś tego, co napisałeś. Takim zachowaniem wykazujesz się ignorancją i brakiem szacunku wobec mnie jako rozmówcy. A widzisz, że ja Tobie poświęciłem swój czas i potraktowałem Cię poważnie.

Chodziło mi o podcięcie gardła bez powodu
To, jak ktoś mi poderżnie gardło bez powodu, to według Ciebie jest psychopatą, czy nie jest?

widzę, że się interesujesz tym
:beczka:

Psychopaci nie mają empatii emocjonalnej i to jest fakt.
Eksperyment sugeruje, że psychopaci mogą mieć swoisty „przełącznik empatii”. Oznacza to, że aktywują u siebie empatię lub ją wyłączają w zależności od sytuacji i własnej woli. [...] Profesor psychologii Kevin Dutton tłumaczy, że psychopaci cierpią na zaburzenia umiejętności gorącej empatii. Są jednak przy tym ponadprzeciętnie zdolni w zakresie empatii zimnej, racjonalnej. [...] Co ciekawe, empatia zimna wcale nie skłania do mniejszego udzielania pomocy niż wtedy, gdy doświadcza się empatii gorącej.

Napisałem ci niżej źródła, nie będę ich teraz szukał bo szkoda mi czasu, przeczytaj te książkę, lub obejrzyj wykłady tych osób, o których napisałem to zobaczysz, że nic odkrywczego nie piszę, tylko właściwie ty mnie nie rozumiesz, bo chyba dopiero co zacząłeś czytać na ten temat i myślisz, że piszę nieprawdę. Nawet nie wiesz, że jest coś takiego jak empatia emocjonalna i poznawcza, a wytykasz mi jakieś błędy, których nawet nie zrobiłem. Ciężko z kimś takim dyskutować, który myśli, że oświecił świat, a napisał właściwie to o czym ja pisałem wcześniej
Naprawdę, trochę szacunku kolego... przecież chyba wiele nie wymagam? W tych szalonych teoriach, które tworzysz, jest kreatywność, ale wykazujesz się przy tym sporą naiwnością typową dla osób młodych, stąd wiadomo, że jesteś małolatem. Może jest tam jakiś zalążek pomysłu, z którego być może kiedyś mógłbyś stworzyć coś wartościowego, czego Ci życzę. Natomiast gdybyś miał w sobie odrobinę pokory, to byś na tym więcej zyskał. Przecież czarno na białym każdy może sobie wszystko przeczytać i wyciągnąć wnioski. Ty jednak kolejny raz będziesz szedł w zaparte i właśnie dlatego wszyscy mają Cię tu za buca (a może nawet za psychopatę!).
 
Z czystej grzeczności dla starszego kolegi mógłbyś jednak zajrzeć w źródła, które wrzucałem. Nie sprawdziłeś nic z tego, co wrzuciłem, bo gdybyś to zrobił, to nie pisałbyś tego, co napisałeś. Takim zachowaniem wykazujesz się ignorancją i brakiem szacunku wobec mnie jako rozmówcy. A widzisz, że ja Tobie poświęciłem swój czas i potraktowałem Cię poważnie
Sprawdzałem i nie było niczego nowego dla mnie, więc straciłem przez ciebie czas.
To, jak ktoś mi poderżnie gardło bez powodu, to według Ciebie jest psychopatą, czy nie jest?
Nie jest, jak podetnie gardło bez jakiegokolwiek powodu, jest szaleńcem chorym psychicznie, a nie psychopatą. A jak dobrze pewnie wiesz, psychopaci nie chorują nigdy na choroby psychiczne, co jest ich ogromną zaletą.
Eksperyment sugeruje, że psychopaci mogą mieć swoisty „przełącznik empatii”. Oznacza to, że aktywują u siebie empatię lub ją wyłączają w zależności od sytuacji i własnej woli. [...] Profesor psychologii Kevin
Chodziło mu pewnie o empatie poznawczą, a nie emocjonalną, bo psychopaci jej nie posiadają i to mówi każdy. Potem piszesz coś o empatii zimnej i gorącej, człowieku Empatia Gorąca = Empatia emocjonalna, Empatia Zimna = Empatia poznawcza, czyli znowu ja napisałem po prostu innymi słowami, a ty tego nie zrozumiałeś xD
Naprawdę, trochę szacunku kolego... przecież chyba wiele nie wymagam? W tych szalonych teoriach, które tworzysz, jest kreatywność, ale wykazujesz się przy tym sporą naiwnością typową dla osób młodych, stąd wiadomo, że jesteś małolatem. Może jest tam jakiś zalążek pomysłu, z którego być może kiedyś mógłbyś stworzyć coś wartościowego, czego Ci życzę. Natomiast gdybyś miał w sobie odrobinę pokory, to byś na tym więcej zyskał. Przecież czarno na białym każdy może sobie wszystko przeczytać i wyciągnąć wnioski. Ty jednak kolejny raz będziesz szedł w zaparte i właśnie dlatego wszyscy mają Cię tu za buca (a może nawet za psychopatę!).
To ja chyba od ciebie za wiele wymagam, powinienem pisać jakimiś prostszymi słowami, bo jak widać ty za mało rozumiesz. Potem piszesz to co ja napisałem i myślisz, że to jest coś dla mnie nowego, ja pisze o tym cały czas, że oni posiadają empatię poznawcza, ale nie emocjonalną, a potem ty piszesz o empatii gorącej i zimnej myśląc, ze to coś innego, podczas gdy to jest to samo o czym ja pisałem. Człowieku jeżeli ty jesteś psychopatą, to co najwyżej nisko funkcjonującym, bo totalnie nie skojarzasz faktów xD
Dobra idę spać, mam nadzieje, ze jutro znowu Makumba napisze coś śmiesznego, np. że Jones jest inteligentny, Paulpgr propagator januszizmu zarzuci chłopskim myśleniem, a Halibut pokaże znowu, że powinien mieć nick głupijakbut i będzie ciekawie tak jak dzisiaj było.
 
Sprawdzałem i nie było niczego nowego dla mnie, więc straciłem przez ciebie czas.

Nie jest, jak podetnie gardło bez jakiegokolwiek powodu, jest szaleńcem chorym psychicznie, a nie psychopatą. A jak dobrze pewnie wiesz, psychopaci nie chorują nigdy na choroby psychiczne, co jest ich ogromną zaletą.

Chodziło mu pewnie o empatie poznawczą, a nie emocjonalną, bo psychopaci jej nie posiadają i to mówi każdy. Potem piszesz coś o empatii zimnej i gorącej, człowieku Empatia Gorąca = Empatia emocjonalna, Empatia Zimna = Empatia poznawcza, czyli znowu ja napisałem po prostu innymi słowami, a ty tego nie zrozumiałeś xD

To ja chyba od ciebie za wiele wymagam, powinienem pisać jakimiś prostszymi słowami, bo jak widać ty za mało rozumiesz. Potem piszesz to co ja napisałem i myślisz, że to jest coś dla mnie nowego, ja pisze o tym cały czas, że oni posiadają empatię poznawcza, ale nie emocjonalną, a potem ty piszesz o empatii gorącej i zimnej myśląc, ze to coś innego, podczas gdy to jest to samo o czym ja pisałem. Człowieku jeżeli ty jesteś psychopatą, to co najwyżej nisko funkcjonującym, bo totalnie nie skojarzasz faktów xD
Dobra idę spać, mam nadzieje, ze jutro znowu Makumba napisze coś śmiesznego, np. że Jones jest inteligentny, Paulpgr propagator januszizmu zarzuci chłopskim myśleniem, a Halibut pokaże znowu, że powinien mieć nick głupijakbut i będzie ciekawie tak jak dzisiaj było.
Robisz z siebie pośmiewisko, dzieciaku. Rozumiesz to zdanie, czy kurwa nie?

Co ciekawe, empatia zimna wcale nie skłania do mniejszego udzielania pomocy niż wtedy, gdy doświadcza się empatii gorącej.
 
Jak ciebie intelektualnie przewyższa ten temat, to nie musi ciebie tu być xD

To podaj te przykłady, tylko konkrety, abym mógł to sprawdzić, bo pisać sobie każdy może, ja dałem na drugiej stronie konkretny przykład, twoja kolej.

Intelekt nie ma nic do tego, był nauczyciel jakiś w mma, który był w ufc, ale też zbierał bęcki od troglodytów. Troglodyta jon jones jest uważany za jednego z najlepszych zawodników na świecie. Ale pewnie nie potrzebnie się produkuje, skoro nazywasz gościa, który ma stopień naukowy doktora troglodytą xD
Dobra kurwa chcesz to masz
Koleś z IT lubi grac w gry ale co do MMA to jest sierotą
I 90% cohones ubija tego placka jak kotleta
Jak ciebie intelektualnie przewyższa ten temat, to nie musi ciebie tu być xD

To podaj te przykłady, tylko konkrety, abym mógł to sprawdzić, bo pisać sobie każdy może, ja dałem na drugiej stronie konkretny przykład, twoja kolej.

Intelekt nie ma nic do tego, był nauczyciel jakiś w mma, który był w ufc, ale też zbierał bęcki od troglodytów. Troglodyta jon jones jest uważany za jednego z najlepszych zawodników na świecie. Ale pewnie nie potrzebnie się produkuje, skoro nazywasz gościa, który ma stopień naukowy doktora troglodytą xD

Większość userow potwierdzi moje słowa
Wiec twoja teza idzie wlasnie w pizde
A o to zdjęcie tego wojownika
Screenshot_20220723-214642_Chrome.jpg
 
Ty ja pociągnę bardziej temat ale z sensem
Czy np, do MMA lepiej mieć powiedzmy słabe geny do kulturystyki? Szerokie biodra i małe przyczepy mięśniowe
Pomijając długość kończyń
 
Robisz z siebie pośmiewisko, dzieciaku. Rozumiesz to zdanie, czy kurwa nie?

Co ciekawe, empatia zimna wcale nie skłania do mniejszego udzielania pomocy niż wtedy, gdy doświadcza się empatii gorącej.
xD, nie no gościu kup sobie mózg, już ciebie wyjaśniłem wyżej, a ty dalej brniesz w gówno. Napisałem, że empatia zimna to poznawcza i empatia gorąca to emocjonalna i że psychopaci nie posiadają empatii emocjonalnej, a ty wstawiasz mi cytat, który.. No właśnie, który co? No właśnie, nie ma żadnego związku z tym co napisałem, więc nie wiem co ty chcesz udowodnić.
Dobra kurwa chcesz to masz
Koleś z IT lubi grac w gry ale co do MMA to jest sierotą
I 90% cohones ubija tego placka jak kotleta


Większość userow potwierdzi moje słowa
Wiec twoja teza idzie wlasnie w pizde
A o to zdjęcie tego wojownika View attachment 43753
a ja znam gościa, który lubi układać puzzle, ale jest takim kurwa debilem, że nawet 30 elementowych nie potrafi ułożyć. Za skomplikowane dla niego, a jego nick to jd0490
 
xD, nie no gościu kup sobie mózg, już ciebie wyjaśniłem wyżej, a ty dalej brniesz w gówno. Napisałem, że empatia zimna to poznawcza i empatia gorąca to emocjonalna i że psychopaci nie posiadają empatii emocjonalnej, a ty wstawiasz mi cytat, który.. No właśnie, który co? No właśnie, nie ma żadnego związku z tym co napisałem, więc nie wiem co ty chcesz udowodnić.

a ja znam gościa, który lubi układać puzzle, ale jest takim kurwa debilem, że nawet 30 elementowych nie potrafi ułożyć. Za skomplikowane dla niego, a jego nick to jd0490
O, młody Karmi 4paka łyknął, będzie ciekawie, zaczyna się wyjaśnianie :popcorn:
 
xD, nie no gościu kup sobie mózg, już ciebie wyjaśniłem wyżej, a ty dalej brniesz w gówno. Napisałem, że empatia zimna to poznawcza i empatia gorąca to emocjonalna i że psychopaci nie posiadają empatii emocjonalnej, a ty wstawiasz mi cytat, który.. No właśnie, który co? No właśnie, nie ma żadnego związku z tym co napisałem, więc nie wiem co ty chcesz udowodnić.

a ja znam gościa, który lubi układać puzzle, ale jest takim kurwa debilem, że nawet 30 elementowych nie potrafi ułożyć. Za skomplikowane dla niego, a jego nick to jd0490
Nie zesraj się
Widzisz jak nie panujesz nad emocjami leszczu
 
xD, nie no gościu kup sobie mózg, już ciebie wyjaśniłem wyżej, a ty dalej brniesz w gówno. Napisałem, że empatia zimna to poznawcza i empatia gorąca to emocjonalna i że psychopaci nie posiadają empatii emocjonalnej, a ty wstawiasz mi cytat, który.. No właśnie, który co? No właśnie, nie ma żadnego związku z tym co napisałem, więc nie wiem co ty chcesz udowodnić.
Zrobiłeś z siebie debila i jeszcze szczekasz, jesteś żałosny oraz niewyobrażalnie głupi. Nie rozumiesz prostego zdania, że to nie ma znaczenia czy masz ciepłą, czy zimną empatię. :juanlaugh:
 
Zrobiłeś z siebie debila i jeszcze szczekasz, jesteś żałosny oraz niewyobrażalnie głupi. Nie rozumiesz prostego zdania, że to nie ma znaczenia czy masz ciepłą, czy zimną empatię. :juanlaugh:
Jest znaczenie i to duże, to ty robisz z siebie debila cytując jakieś fragmenty bez myślenia nad tym, już kolejny raz robisz to samo xD Ja napisałem, że psychopaci nie mają empatii emocjonalnej, a ty wysyłasz mi jakiś fragment o pomaganiu, czy ty dobrze się czujesz? Co to ma do rzeczy głupcze?
 
Jest znaczenie i to duże, to ty robisz z siebie debila cytując jakieś fragmenty bez myślenia nad tym, już kolejny raz robisz to samo xD Ja napisałem, że psychopaci nie mają empatii emocjonalnej, a ty wysyłasz mi jakiś fragment o pomaganiu, czy ty dobrze się czujesz? Co to ma do rzeczy głupcze?
:waldeklaugh:
 
stopień naukowy doktora troglodytą xD
filozof humanista może sie popisywac swoja erudycją podczas usypiania studentów, a podczas szybkiej akcji i konieczności większego natężenia mózgowego te doktoraty kiczków można sobie nawinąć na srajtaśme...juz CS player po gimnazjum ma wydajniejszy mózg od filozofa ale co ja sie bede produkował

btw. uważasz bonesa za głupka? gośc jest najkreatywniejszy chyba w histori mma podczas swoich walk a teraz mu jebie od koksu

i pozatym napisałem "bokserskim troglodytą" czyli tym co pokazuje w ringu...ale jak wyżej wspomniałem wykształcenie biczków jest dobre do wyciągania łapska po panstwowy hajs
 
Przecież jego komentarze tutaj, w temacie o pasach i wielu innych pokazują zerowe pojęcie o tym sporcie. Chłopak na oglądał się Fame i myśli, że ma pojęcie o MMA.
 
Trochę zabawimy się w Quore. Moim zdaniem da się i jest to bardzo proste. Jeżeli jesteś bardzo dobry w inne sporty i stałeś się bardzo dobry w dość krótkim odstępie czasu, to będziesz także dobry w MMA. To samo również tyczy się gier komputerowych, jeżeli szybko stałeś się bardzo dobry w cs:go, lola, bądź inną grę wymagającą umiejętności merytorycznych to również będziesz bardzo dobry w MMA już właściwie po krótkim czasie treningu. Tacy ludzie będą w stanie osiągnąć wyższy poziom, który zawsze będzie nieosiągalny dla osób, które są słabe w gry komputerowe mimo tego, że spędzają w nich wiele czasu. Na razie ta teoria jest sprawdzana, ale myślę, że ma sens, gdyż jak na razie patrząc na freaków, czyli osoby trenujące od niedawna, sprawdza się to i dzięki temu też kilka tysięcy udało mi się zarobić od czerwca.

Jeżeli chodzi o pro zawodników, to Ziółkowski jest bardzo dobrze gra w gierki i też jest bardzo dobrym zawodnikiem, z olbrzymim talentem. Tak samo Bartos, jest niezły w cs:go i jest bardzo dobry, a Gładkowicz, który spędził na graniu w cs więcej czasu, jest od niego sporo słabszy i w mma również nie jest w stanie osiągnąć wyższego poziomu od niego. Jak dla mnie to się bardzo łączy i można jak najbardziej na to zwracać uwagę.
Połączyłes ze sobą dwie kropki, tworząc przekonanie o predyspozycjach. Generalnie jest w tym jakaś logika, uważam, że naturalny talent do szybkiego reagowania, podejmowania decyzji, ogólnie rzecz biorąc ponadprzeciętne zdolności poznawcze z pewnością mogą przekładać się na trenowanie mma. Ale nie muszą. Żeby zaistniały, trzeba im stworzyć warunki, na co składa się bardzo dużo rzeczy, chociażby takich jak odpowiednie podejście do sportów walki, pasja do bicia się, wysokie poczucie sprawczości, silna osobowość, silne ciało regularnie poddawane obciążeniom itp. możnaby wymieniać jeszcze długo. Dlatego odpowiadając na Twoje pytanie - skill w gierki może niebezpośrednio świadczyć o potencjale w MMA, ale w morzu wielu innych rzeczy istotnych opieranie się na tak ubogiej hipotezie zakrawa o ignorancję. Niemniej - łącz dalej kropki, a z pewnością w przyszłości będziesz robic to lepiej. :)
 
Znalazłem aktualne statystyki Maxa Hollowaya w warzone, prezentują się na ten moment tak.
1661394310833.png

KD ratio ma lepsze od 98,4% osób grających w tę grę. Jak na takie statystyki ma bardzo niski średni czas życia w grze, zaledwie lepszy od 59% co przy tak wysokim kd ratio może świadczyć o tym, że Max gra głupio i zbyt agresywnie, właściwie jest nieustraszony w tej grze. Gdyby grał bardziej zachowawczo to prawdopodobnie współczynnik KD byłby zdecydowanie lepszy.
 
Znalazłem aktualne statystyki Maxa Hollowaya w warzone, prezentują się na ten moment tak.
View attachment 44077
KD ratio ma lepsze od 98,4% osób grających w tę grę. Jak na takie statystyki ma bardzo niski średni czas życia w grze, zaledwie lepszy od 59% co przy tak wysokim kd ratio może świadczyć o tym, że Max gra głupio i zbyt agresywnie, właściwie jest nieustraszony w tej grze. Gdyby grał bardziej zachowawczo to prawdopodobnie współczynnik KD byłby zdecydowanie lepszy.
Zrozum dziecko, że to iż Holloway gra w jakąś grę chuja znaczy jeśli idzie o jego umiejętności. Ja pierdole @Siedem ty umiesz wyjaśniać ludzi.
 
Znalazłem aktualne statystyki Maxa Hollowaya w warzone, prezentują się na ten moment tak.
View attachment 44077
KD ratio ma lepsze od 98,4% osób grających w tę grę. Jak na takie statystyki ma bardzo niski średni czas życia w grze, zaledwie lepszy od 59% co przy tak wysokim kd ratio może świadczyć o tym, że Max gra głupio i zbyt agresywnie, właściwie jest nieustraszony w tej grze. Gdyby grał bardziej zachowawczo to prawdopodobnie współczynnik KD byłby zdecydowanie lepszy.
Ale to nic nie zmienia
Przyjdzie ci @Halibut 2.0 i powie że Maksiu to cudowne dziecko
 
Back
Top