Cztery osoby z forum + ja, do rozpicia trzy litry : )

maryjan

WSOF
Middleweight
Nie ma ankiet więc lajtowy temat:-) kogo byś zabrał na picie, brzmi pytanie.



Moje typy:



- Marciniak



-Szady



-Szkot Reedy : )



-nie pamiętam imienia ale kiedyś tu jakaś dziewczyna pisała, ją też :-)



pierwotnie tematowi dałem nazwę trzy osoby +ja:-)
 
ja bym nie wybrzydzal i przyjal (prawie) kazdego chetnego :-) bo alko łączy ludzi xD
 
Chmura (bo nie pije tylko kolekcjonuje więc dalej są 3l) + Wilku (bo nie będzie mandatów za picie) Kaczka (bo będzie non stop gadał zamiast pić) i Kowal (bo on pije cidr i whiskey a nie wódkę)



#winning
 
@JDS :-)
@raph zapomniałeś o tomano i chamilitary. Ciekawe, czy właściciele tych nicków się dublują.

Za trudny temat, szczególnie, że mam problem z zapamiętywaniem użytkowników :-) W sensie, że każdy nick kojarzę itd, ale zapominam np. z kim i o czym mi się dobrze dyskutowało. Albo śmiało z kogoś innego.
Na pewno napiłbym się ze wszystkimi wyznawcami Chaela, z defem, TJem, baju i NA PEWNO NIE Z ARLOVSKIM BO TO HERETYK I NIECH KARMI PIJE A NIE CZYSTĄ. I na pewno nie z Tytusem, bo mnie nienawidzi.
 
malinowsky,defthomas,Painkiller i nie mogę się zdecydować kto czwarty :-)



@down



Się odczepcie, już tylko kilka miesięcy zostało, a w następne wakacje oficjalnie będzie można!
 
Możliwe, ale nie wyszło czasami kiedyś, że Def sprawdził ip i kokos pisał z tego samego co egzekutor? :-) Tak mi się coś kojarzy.
 
Boje sie,ze osoby ktore zabral bym na rozpicie 3lit.zainteresowaly by prokuratora moja osoba[18?],w dodatku sam nie pije.Nie odchodzac od tematu;VoRaNeK i Cactus musieli by sie znalezc na tej liscie,wybor nastepnych 2 miejsc jest dla mnie bardziej klopotliwy,gdyz mam kilka osob ktore bym zaprosil z forum.Do tego potszebna by byla skszynka alkocholi i piwa no i jakis wiekszy lokal.
 
ja bym do DD40 wpadl, podpatrzyl troche ludzi i wydarzenia z UFC z bliska! :)
 
Szady, Arlovski no i LaQi z Górnikiem - te wzajemne dissy z chatu musiałyby być jeszcze lepsze na fazie :-)



2nd team: Volf , Ruff, kickboxing - sejmowa jakośc gwarantowana :-)
 
Z wszystkimi mogę się napić, a w szczególności z malinowskym obróciłbym wódżitsu, ale tylko i wyłącznie na tle legendarnej meblościanki. Zobaczyć ją na żywo - bezcenne...
 
Back
Top