Czarne chmury nad KSW.

Dobre rady redaktora kokosa80 to może byc hit na miarę szczeny :-)



images
:-):-):-)
 
chyba wiekszosc osob wie, kto z kim. Pudzio z DVD, Mamed, Janek. na nich ta opra. tak jak 16. lepszy cyrk bedzie miec konkurencja. sportowo tez chyba lepiej.
 
Ja tam nie rozumiem tego "ciosu" dla KSW. Żeby te gale były tego samego dnia, a tak przecież można obejrzeć zarówno jedną jak i drugą. Kibice tylko zyskują mając miesiąc pełen (teoretycznie) zajebistych walk.
 
to cios. to wypowiedzenie wojny. ten sam miesiac. kibica nie stac na taki wydatek. bedzie musial wybierac. Najman czy Pudzio, Drwal czy Mamed, Janek czy Grabowski i Kita. ta gala jest w chuj nie korzystna dla KSW. na bank bilety beda tansze dzieki temu.
 
Pierwszy raz koment BlyskawicyPL mnie rozsmieszyl. Wybieram mniejsze zlo i wole Blyskawice, niz ananasa, ten pierwszy chociaz nie zasmieca forum.



A tak poza tym to:



 
Z czym tu dyskutowac Kokos? Gala konkurencji jescze się nie odbyła, a Ty rozpoczynasz jakies spekulacje na poziomie podstawowki. Jakie fakty leżą u podstawy twej analizy? Żadne. Na dobrą sprawę, nie wiadomo jeszcze czy bedzie listopad. Gdybyś wyskoczył z tym tęskniącym za rozumem "artykółęm" post factum, miesiąc przed grudniem, to i tak było by za wcześnie na sensowne analizy ale można by luźno podyskutowac na forum
 
duper juz ci pisalem. nie wypowiadaj sie trollu z moich postach. ciagla gadasz o tych plackach, to juz jest nudne.
 
Onet.pl teraz pozwie kokos80 za ewidentyny plagiat. Po rozprawie cywilnej nie będzie go już stać na opłacanie internetu. :-)
 
Lucifer oO



Mógłbyś wrócić do swojego poprzedniego Avatara, pls. Za cholere nie mogę się przyzwyczaić.
 
Sorry ale nie. Może za niedługo zmienię na jakiś inny. Narazie wolę pozytywną mordkę Sakusia :D
 
1078-thinking.gif


Czy warto dyskutować z nim...
Mamy teraz tutaj troche modę na trollowanie oregano80 na pewno Cię to denerwóje ale mamy do tego podsawy i argumenty, niestety ty nie masz takich argumentów pisząc swoje felietony jako "redaktor" powinieneś się opowiedzieć po którejś ze stron podać jakieś konkretne argument, stawiasz tezę jednak brakuje Ci faktów na jej potwierdzenie, jak możemy o tym polemizować...
 
Mówię wam ze kokos80 to jest ktoś kto wypowiadał się/wypowiada się pod innym nickiem na tym forum. Wszystkie jego tematy to zwykłe prowokacje.
 
to przykre, ale wiekszosc ludzi to zawistne trolle. ci, ktorzy po mnie jada. nie przecze, czasami pisze nie powazne posty, ale tutaj mam konkretny art. tak samo jak z Drwalem, to sa powazne tematy.
 
Nie masz pojęcia co to powaga synek. Lepiej idz kup farbki na plastyke bo pierwszy nieubłaganie się zbliza.
 
kokos80 - Skończ pierdolić swoje farmazony! Miałeś szanse się wykazać. To że wrzuciłeś zdjęcie do tematu i rozwinąłeś się do dwóch akapitów wcale nie czyni Cię poważniejszym. Póki był czas na słuchanie rad, wolałeś sarkastyczne odpowiedzi. Teraz nasza kolej więc póki masz zamiar zakładać te debilne "artykuły" licz się z tym co może Cię spotkać.
 
Większość chłopaków tu ma chyba wolne teraz, więc mają czas, żeby jechać po kokosie80. Otworzyłem temat, przeczytałem i nie dostałem sraczki jak niektórzy w temacie. Na wstrzymanie weźcie sobie, panowie.
 
Facet publikuje nie na swojej stronie internetowej, lecz tu. Naprawdę, jeśli planujesz zając komuś czas swą twórczością, winneś szanowac zdanie osób dla ktorych piszesz i dochowywac pewnch standartów. Zauważ, iz my poświęcamy swój czas i energię, by odnieśc się do jego postów, mamy więc prawo oczekiwac poważnego traktowania. Tego Kokos nam nie daje, a Ja nie zamierzam go przytulac tylko dlatego, że umie się podpisac "redaktor". Brak pokory tez nie pomaga w tym by przymknąc oko na niedociągnięcia. Po za tym i tak wychodzi na swoje. Znów 100 pęknie. :-)
 
"to przykre, ale wiekszosc ludzi to zawistne trolle" ....to, że wziełeś się za poważne trolowanie to nie znaczy, że możesz wszystkich równać w dół do swojego poziomu.:-)



Poważnie to się weź za pakowanie tornistra!!!
 
Back
Top