Czarne chmury nad KSW.

@mango80



Zmusiles mnie do rozmowy na temat plackow.



Placek z patelni, czy z piekarnika.



Pewnie kazdemu z was znany jest juz kultowy cytat ''lubie placki''. Postaram wam sie przyblizac rodzaje plackow, jakie mozecie sprobowac, wiec zapraszam do rozmowy.



Zaczynajmy, za wikipedia



Placki ziemniaczane • prosta potrawa przygotowywana z ziemniaków smażonych na tłuszczu. Głównymi składnikami są starte surowe ziemniaki z dodatkiem cebuli, oraz jajka. Na Podlasiu dodawana jest odrobina pieprzu i majeranku.


Placki ziemniaczane podawane być mogą z różnego rodzaju sosami, gulaszem, kwaśną śmietaną, cukrem oraz, zwłaszcza w Polsce, z konfiturą, musem jabłkowym lub z białym serem.



Przykladowe zdjecie



220px-Bramboracky.jpg




Teraz przyjzyjmy sie plackom z piekarnika, moje ulubione to tzw: szarlotka, metrowiec, czy karpatka.



Przykladowe zdjecia:



220px-POL_szarlotka.JPG




220px-Karpatka.jpg




Sam jako smakosz tych wyrobow nie chce przesadzac, ktore sa lepsze, wiec wybor pozostawiam wam, jezeli smaczniejsze waszym zdaniem sa placki z patelni piszcie ''z patelni'', a jezeli z piekarnika piszcie ''z piekarnika''. Podlicze glosy i wybiore zwyciezce.
 
Przypomina to zagrywkę żywcem z najsłynniejszej strony o polskim rapie. "Normalny" użytkownik zakłada drugie konto, tzw "prowo". Różnica jest tylko jedna: tam zazwyczaj alter ego jest płci żeńskiej:)



Młokosa80 można pewnie łatwo zdemaskować. Obstawiam, że pierwsze posty miał w miarę normalne.



PS Kiedyś ostrzegałem już "górę", że zachowania rodem z pewnego forum dotrą i tu. Niestety, stało się...
 
masakra, ale ludzie co tu na mnie najazdy robia sa powaleni. czasami cos napisze. w moim mniemaniu smiesznego, ale ogolnie art. byl pisany na powaznie, ten i poprzedni. jak tak to widze. a wy jak takie buraki pokazujecie mi miejsce w szeregu. sami pewnie lepiej nie potraficie, i sie frustrujecie.
 
Dam się sprowokować Kokosie80



KSW nie straciło Najmana. Walka będzie na zasadach K1 w przypadku Salety i "zaostrzonych K1" w przypadku Najmana (walka, wybraną przez Saletę, jedną ręką). Jeżeli chodzi o walki w MMA to KSW zabezpieczyło się odpowiednimi cyrografami. Co Ty na to?



PS W drugim sezonie Spartakusa główny bohater walczy z opaską na oczach. Może to jest jakiś trop :)
 
KSW zostalo wyjebane przez Najmana bezczelnie. On mial z nimi kontrakt na wylocznosc w Polsce na MMA. oni nie chceli dac Salecie ponad 100 000, a ta nowa org. sie zgodzila. Najman mogl odmowic, ale tez mu rzucili pewnie kolo 100 000, wiec, zeby nie dostac kary za zlmanie umowy z KSW, zrobia walke w K-1, w klatce. Najman w KSW jest juz skreslony.
 
KSW nigdy nie blokowało swoich zawodników w innych dyscyplinach. Przykłady: Janek Błachowicz, Antoni Chmielewski, Petr Ondrus i ...Marcin Najman, który przecież niedawno miał bić się na zasadach boksu zawodowego.
 
kokos80 - Powiedziałem Ci skończ pierdolić swoje farmazony! Ty jesteś pierwszym który z zawiści skrytykował kaczkę twierdząc że tamten ma znacznie gorszy poziom niż Twój. Jak dawałem Ci rady na poważnie to Ty stroiłeś sobie żarty. Teraz jęczysz że wszyscy się na Ciebie uwzięli. Jak tak Ci źle to załóż stronę konkurencyjną i tam zamieszczaj swoje żałosne insynuacje które nazywasz artykułami choć nie mają z nimi nic wspólnego.
 
K-1 w klatce, pewnie rekawice, beda takie jak w MMA. gdyby nie klauzula Najmana, byloby czyste MMA. KSW nie przewidzialo takiego czegos. gdyby to byla gala bokserska, albo K-1. a tu mamy gale MMA, i to w tym samym miesiacu co KSW. Najman jest skreslony. Wbij im noz w plecy niczym Brutus.
 
kokos80. przed napisaniem kolejnego tekstu dokładnie zapoznaj się z tą prezentacją. i zastosuj się.



http://www.slideshare.net/symetria/podstawy-pisania-na-potrzeby-internetu



jeżeli w kolejnym materiale nie zobaczę jakiejkolwiek poprawy - jesteś zwykłym trollem. rzekłem.
 
Kokos, wszystko było fajne kiedyś, nawet chyba fanposta wklepałeś.


Lecz teraz, robisz ludziom na złośc i klepiesz tematy na siłę. Twój brak pokory nie zna granic. Przyznam się Tobie, człowieku, że też bawiłem się w coś takiego jak Ty. Ale wiesz ile miałem lat? 15... Łatwo mogę wywnioskować, ile masz lat ;)


Nie chce tutaj rzucać przekleństwami, ale naprawdę - skoro większa grupa userów na Ciebie wjeżdza, to najwidoczniej mają powód. Może przeczytaj to wszystko i weź sobie te uwagi do serca , co?


Nie mam zamiaru krytykować fajnych fanpostów, jak profile zawodników (m.in. autorstwa kaczki), zaś Ty tworzysz tematy na siłę. Proszę Cię uprzejmie - przestań to robić!
 
Ja nigdy nie hejtuję nikogo bez powodu. Zawsze daję szansę. Nawet z Piorunem chciałem przez chwilę prowadzić rozmowę a jak to się potoczyło dalej, każdy widział. Kokos też dostał szansę, na którą się wypiął więc kij mu w oko.
 
Temat, jak temat. Jeśli z założenia miał przyciągnąć uwagę - autor osiągnął sukces, co potwierdza ilość postów od czasu założenia. Raz ,że nazwa, 2 fota, 3....nick autora.



Oczywiście można dyskutowac o zasadności szukania początków końca KSW lub wręcz o początku końca KSW - forum z zalożenia ma konfrontować poglądy różnych osób na dany temat.



Niestety postawa autora tematu, nazywanie siebie redaktorem w nie-jego portalu, sposób wypowiedzi i ogólnie szerokopojęta postawa, powoduje, że nawet nie chce mi się dyskutować nad MMA Atack i próbie wdarcia się tej organizacji na polski rynek oraz o KSW - największej polskiej federacji w obliczu powstającej kolejnej federacji mma :-/
 
Z zasady olewam takie tematy, no ale zrobię jeden wyjątek



@Lucifer oO, dinn i reszta osób dyskutujących z trollem:



Jesteście, mam nadzieję, świadomi, że właśnie zafundowaliście temu forum jeszcze kilka genialnych tematów? :) 7 godzin i 106 postów - te liczby raczej trolla nie odstraszą. No chyba, że dobrze się bawicie i ogólnie chcecie więcej, to OK, powodzenia. Ja w każdym razie poprzestanę na tym jednym poście i innych tematów "redaktora" nie tknę nawet patykiem z kupą :)
 
Jak napisałem, tak też się stało.



Znowu 100 postów się uzbierało.



Skąpany w świetle popularności,



Kokos nie będzie miał dla nas litości.







Wielki Miszcz Rymowania W Stylu Dowolnym, Który Myśli, Że jest Największym Miszczem Rymowania I Już Więcej Nie Będzie Pisał W Takich Tematach



No właśnie​



▼▼▼​
 
Po tym co przeczytałęm w 1 posćie ... No cóż mogę powiedzieć - dużo , ale ...


Sam nie wiem kto prowadzi Pudziana, ale robi to za szybko , bo Pudzian jak narazie nic w tym sporcie nie ogarnia - ani "dobrego" boksu , ani parteru , a oni mu dają Thompsona ( chociaż on nigdy nie miał dobrej kariery to na pewno jest bardziej doświadczony ) to nie dziwota że znowu nie przejdzie "Tanio skóry nie sprzedam ... " ( ten temat na forum miaźdzy :-))
 
Artykuł ewidentnie dupy nie urywa ale posty pod nim to to ogień. Niestety to tylko zachęci tego "redaktora" do pisania więcej tego typu badziewia. Następnym razem nie wklejajcie "facepalm'ów" ani innycj emotów pod jego tematem, jeśli Was to bawi to nie musicie tego tak okazywać bo tylko pokazujecie zainteresowanie a pośmiać można się przed monitorem. Miejmy nadzieję, że mu się niedługo znudzi a jeśli nikt go jeszcze nie zbanował tzn, że według moderatorów nie robi swoją pisaniną krzywdy ani nikogo nie obraża(osobiście to profilaktycznie zatrzymałbym ten preceder ;) )
 
Kokos, jak ty jeszcze raz napiszesz jakiegoś " arta ", to chyba trzeba będzie napisać jakąś petycję do Venoma czy tam TJ'a o zablokowanie jakichkolwiek zakładanych przez Ciebie tematów . Pozdrowienia śle " Redaktor Ramp4ge :-) "
 
nie ma natchnienia, a chcialem zaczac pisac. moze macie jakies propozycje? o czym napisac? jaki temat podjac?
 
Napisz o kontrowersjach Dany na temat Okamiego, przecież to jasne że najlepszym zawodnikiem z Japonii jest Sakuraba
 
Czekałem tylko na to jak nasz 'redaktor' się z tego wykręci.
Dzięki defthomas, ubawiłem się po pachy. :D
 
Napisz o tym jak to Yakuza zniszczyła Pride szmuglując tanie rękawice z tajwanu i te różowe taśmy do ich zalepiania z Korei.
 
Miałem tu nic nie pisać, bo ten post to żenua :-). Ale zaprawde powiadam wam, iż Brać nasza powinna zaprzestać złych praktyk "karmienia trolla", albowiem powróci on do nas jak bumerang ,jeno ze zdwojoną siłą.:-)
 
Back
Top