Conor McGregor z poparciem dla gejowskich małżeństw.

W ogole nie to rozumowanie. Po pierwsze, nie wyobrazam sobie tego ale jesli by sie tak stalo to nie jest moja sprawa tylko jego, nie mozesz narzucac swoich racji innym.
Mam w pracy Polke ktora przez takich wlasnie ludzi musiala uciekac z wlasnego kraju aby tu zyc normalnie i bez uprzedzen.
No twój syn to nie twoja sprawa zajebisty rodzic z Ciebie będzie. To jak będzie chciał popełnić samobójstwo albo kogoś zgwałcić puścić go i powiesz a idź to twoja sprawa?
 
z tego co czytam to Irlandia Pn ma w dupie to referendum, bo nawet do niego nie dojdzie.
comment_JxeZvTEmowluNntsayD0RoL4Gsbiguvy.jpg
 
Każdy z nich też krytykuje ruchy LGBT bo oni najwięcej złego robią dla wizerunku, tak jak greenpeace dla środowiska.
Otóż zdaje mi się, że tu leży sedno sprawy. Wspomniane oburzenie "katolskiego narodu" jest raczej zdrową reakcją obronną na stwory pokoju Bęgowskiego, czy też innych, natarczywych oszołomów machających fallusami po ulicach i pokazywanych we wszystkich mediach.
 
Na awatarze widać że mam pas ufc, więc kto podskoczy :P

Nie, ale ten człowiek nie ma dużo rozsądnego do powiedzenia.
Tzn, ja słyszałem o tej patologii w domach dziecka i rodzinach zastępczych. Ciekawe ile w tym prawdy.

 
W sumie trzeba odróżnić zwykłych homosiow od pedałów aktywistów, których nienawidzę. W tej konkretnej kwestii macie rację nasi forumowi bojownicy o wolność uciemiężonych przepychaczy odbytów.
 
Bo jesteś pochłoniętym tym co daje ci telewizja i internet, ja mam przyjaciół homoseksualnych i normalnie z moją kobietą się z nimi spotykamy. Powiem ci coś zaskakującego, to normalni ludzie, nie paradujący z penisami i wibratorami, nie noszący różowych marynarek, kobiet które chcą mieć na chama dziecko. Każdy z nich normalnie pracuje, normalnie żyje, a z kim sypiają to argument z dupy. Każdy z nich też krytykuje ruchy LGBT bo oni najwięcej złego robią dla wizerunku, tak jak greenpeace dla środowiska. Jakby mój syn/córka powiedziała że jest homo co mam zrobić? Zabić? Nie uszanuje jej decyzje, nie mi dano wybierać za kogoś.
Zajebałeś referat o tym o czym praktycznie wiem. Niestety mój głos jest nadal na nie, żyć niech sobie żyją mniejsza konkurencja, ale oby żadne nie tykało mi dzieci...
Może nie zabić ale wyleczyć, może jednak da sie...
 
No dobra ale do rzeczy. Wiadomo że Connorek marnym jest fajterem i takim klakierem pajacem komediantem i przydupaskiem. Robi wszystko dla kasy a wie, że po nadchodzącej przegranej czeka go parę słabszych walk w dolnych kartach gdzieś w Polsce czy korei północnej. To może zdecydował się na ten ruch żeby sie przypodobać jakiemuś gejowi? A kto jest gejem i nie ma żony? Zostawcie Jarka w spokoju. Czyżby mr White?
 
Otóż zdaje mi się, że to jest sedno sprawy. Wspomniane oburzenie "katolskiego narodu" jest raczej zdrową reakcją obronną na stwory pokoju Bęgowskiego, czy innych, natarczywych oszołomów machających fallusami po ulicach.
Właśnie takie osoby psują wizerunek osób homoseksualnych w Polsce, jak zawodnicy mma łamiący prawo w sporcie. Co do Grodzkiej, zmieniła płeć ok, ale poglądy ma chore że głowa boli. Biedroń po odsunięciu się częściowo, oraz z LGBT zdrowo walczy o ulepszenie Słupska.
Tzn, ja słyszałem o tej patologii w domach dziecka i rodzinach zastępczych.
O kurwa...
 
Jeszcze niedawno taka sama sytuacja była z czarnymi. Wtedy też biali uważali, że jak dadzą im trochę swobody to zwierzaki pójdą po więcej. To nie jest żaden argument, jeśli coś jest złe to trzeba to zmienić.
 
jak może być małżeństwo dwóch facetów? przecież z definicji to jest niemożliwe
 
Cały klub jak jedno ciało zachęca do oddania głosu na tak. Nawet piękną grafikę sobie zrobili. Sami z siebie tacy homowojownicy? Czy po prostu środowisko LGBT wsparło klub?

Prezesa fundacji LGBT, jeden z tych wojowników o "równość".
73fb02b0a68fe4d7d0fbfc42f906a928,640,0,0,0.jpg

Kiedy poszukiwałam swojej tożsamości i myślałam, że jestem hetero, potem że jestem gejem, potem że jestem transseksualistką, potem że pedofilem, potem że osobą aseksualną… Nie wstydzę się tego, że tak wyglądał mój rozwój, moje dochodzenie do punktu obecnego. Dziś wiem, że wcale nie jestem żadną z tych osób.
 
No Obama poszedł po socjal zwłaszcza.
Kurde jakby Kaczka żył to by wam/nam założył Gejowski Kącik do wrzucania takich tematów i spuszczania się nad biednymi pedałkami. To ulubiony temat Polaków. Nienawiść do wszystkiego co inne
 
jak może być małżeństwo dwóch facetów? przecież z definicji to jest niemożliwe
Ogólna definicja stanowi, że jest to związek dwóch osób. Definicja legalna, zgodnie z konstytucją RP, że kobiety i mężczyzny.
 
Ogólna definicja stanowi, że jest to związek dwóch osób. Definicja legalna, zgodnie z konstytucją RP, że kobiety i mężczyzny.
czyli mam racje, bo co mnie ogólna definicja obchodzi, mieszkam w Polsce i tutaj małżeństwo pochodzi od słowa małżonka, więc związku dwóch facetów nie można nazwać małżeństwem
nie wiem jak w Irandii jest, ale u nas tego nie można nazwać małżeństwem
 
Ogólna definicja stanowi, że jest to związek dwóch osób. Definicja legalna, zgodnie z konstytucją RP, że kobiety i mężczyzny.
Zapewne chodziło o termin łaciński: matrimonio - od słowa "matka". Związek dla potomstwa.
 
Kolejny argument żeby nie lubić typa.

Pomachajmy również na do widzenia Irlandii, kraju który jeszcze do niedawna był przyczółkiem konserwatyzmu i chrześcijaństwa, a teraz został zjedzony i wysrany przez zgniły Zachód.

Podziękuj kapłanom którzy doprowadzili do tego swoimi aferami i wkładaniem członków tam gdzie nie powinni ich wpychać.
 
tu chodzi o niszczenie tradycyjnej rodziny
najpierw małżeństwa gejów,nazywanie facetów kobietami, później adopcja dzieci, zmiana płci 2 latków, za obraze homosiów od razu do więzienia
taki jest cel tych lewaków
comment_45fbZ7vhn9sX80jWJezt0xguRQUbI1mh,w400.jpg
 
Przemawia przez Ciebie nietolerancja.

Przemawia prawda, jak ludzie widzą że słowo wiara to słowo puste bo ci co je głoszą nie wiele dzieci mają na sumieniu i to wszystko niemal za przyzwoleniem Watykanu, to zaczynają mieć wiarę w dupie bo jest nic nie warta, a wtedy zaczyna się luźne życie.
A Conor nie jest głupi, zna się na marketingu i dlatego popiera bo dzięki temu będzie o nim głośno. Nie ważne co, ważne by mówili. Liczba wrogów będzie się powiększać i liczba PPV będzie się zgadzać.
 
Przemawia prawda, jak ludzie widzą że słowo wiara to słowo puste bo ci co je głoszą nie wiele dzieci mają na sumieniu i to wszystko niemal za przyzwoleniem Watykanu, to zaczynają mieć wiarę w dupie bo jest nic nie warta, a wtedy zaczyna się luźne życie.
A Conor nie jest głupi, zna się na marketingu i dlatego popiera bo dzięki temu będzie o nim głośno. Nie ważne co, ważne by mówili. Liczba wrogów będzie się powiększać i liczba PPV będzie się zgadzać.
musi natrzepać hajsu na jednej walce, bo po tym co Aldo z nim zrobi wszyscy będą się z niego śmiać
my tu o gejach lewakach gadamy, a nie o kościele nie wiem czy zauważyłeś
 
Przemawia prawda, jak ludzie widzą że słowo wiara to słowo puste bo ci co je głoszą nie wiele dzieci mają na sumieniu i to wszystko niemal za przyzwoleniem Watykanu, to zaczynają mieć wiarę w dupie bo jest nic nie warta, a wtedy zaczyna się luźne życie.
No taaaaaa, jeszcze jest kwestia tego czy wierzysz w organizacje jaką jest Kościół czy po prostu w Boga i zasady, które dał ludziom.
 
musi natrzepać hajsu na jednej walce, bo po tym co Aldo z nim zrobi wszyscy będą się z niego śmiać
my tu o gejach lewakach gadamy, a nie o kościele nie wiem czy zauważyłeś
sluchaj a jakby sie nagle okazalo, ze JKM to gej to tez bylby "lewakiem" co Ty myslisz, ze gejow "prawakow" nie ma. Niektorzy to maja takiego swoistego pierdolca z tymi lewakami :facepalm:
 
sluchaj a jakby sie nagle okazalo, ze JKM to gej to tez bylby "lewakiem" co Ty myslisz, ze gejow "prawakow" nie ma. Niektorzy to maja takiego swoistego pierdolca z tymi lewakami :facepalm:
a gdzie ja napisałem, że nie ma? napisałem o gejach lewakach, reszta obstawiam, że z 90% jest normalna i nie popierają tych chorych postulatów
chciałem oddzielić normalnych gejów od tych, za który główny cel mają zniszczenie tradycyjnego modelu rodziny
 
Back
Top