Conor McGregor z poparciem dla gejowskich małżeństw.

SlavicHeart

Oplot Challenge
Featherweight
22 maja odbędzie się w Irlandii referendum, na którym obywatele zdecydują, czy osoby tej samej płci będą mogły zawierać legalne związki małżeńskie. Całemu wydarzeniu towarzyszy szeroko zakrojona kampania, w której do zagłosowania na tak zachęcają różne znane osobistości. Dziś na fejsie zobaczyłem post Conora McGregora, który pisze:

Ja wspólnie z moją drużyną Straight Blast Gym zachęcamy wszystkich do zagłosowania na TAK dla równości. Każdy człowiek zasługuje na równe traktowanie.

Wpis opatrzył hashtagami #WszyscyJesteśmyJednym #GłosujNaTak



W podobnym tonie swoje poparcie dla gejowskich małżeństw wyraził irlandzki zapaśnik Sheamus. Na swoim twitterze napisał:

22 maja wyjdź i zagłosuj na tak dla lepszej Irlandii, która jest w rękach tej generacji. (wolne tłumaczenie)



Sondaże sugerują, że przynjamniej 60% Irlandczyków popiera rozszerzenie instytucji małżeństwa na osoby o tej samej płci.

11312756_1062703917131240_5131049192736488643_o.jpg
 
Kolejny argument żeby nie lubić typa.

Pomachajmy również na do widzenia Irlandii, kraju który jeszcze do niedawna był przyczółkiem konserwatyzmu i chrześcijaństwa, a teraz został zjedzony i wysrany przez zgniły Zachód.
 
Już nie nadużywajmy tej aprobaty Clinta. Eastwood ma na to po prostu wywalone, kto kogo jak zapina. Natomiast żadnym pro LGBT nie jest.
 
Już nie nadużywajmy tej aprobaty Clinta. Eastwood ma na to po prostu wywalone, kto kogo jak zapina. Natomiast żadnym pro LGBT nie jest.m


O ile sie nie mylę to ktores z jego dzieci bylo gejem lub zmieniło gender. Wiec dziwnym nie jest że nie lata za nimi z bejsbolem.


Do gejów nic nie ma. Nie podobają mi się gejowscy "aktywiści" i pedały.
 
Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: JB_
Kolejny argument żeby nie lubić typa.

Pomachajmy również na do widzenia Irlandii, kraju który jeszcze do niedawna był przyczółkiem konserwatyzmu i chrześcijaństwa, a teraz został zjedzony i wysrany przez zgniły Zachód.

Ósmy rok mi leci w Irlandii, zarówno ten rzekomy "konserwatyzm" części Irlandczyków, jak i równie rzekoma "nowoczesność" innych to jest temat rzeka...
 
hahah, trzeba było temat dojebać o tym, serioooooooo!!! już z tygrysem topic był lepszym pomysłem.

mam zdanie podobne jak @Minionek, piona czempion.
 
Już nie nadużywajmy tej aprobaty Clinta. Eastwood ma na to po prostu wywalone, kto kogo jak zapina. Natomiast żadnym pro LGBT nie jest.

W sumie tak. Powiedział coś na kształt:

Kładę laskę na to, kto się z kim żeni/wychodzi za mąż. Robimy aferę z rzeczy, z których nie powinnismy (...) mówi się brednie o jakiejś "świętości małżeństwa". Przestańcie chrzanić o "świętości". Dajcie ludziom szansę żyć własnym życiem.

http://www.rawstory.com/2011/09/clint-eastwood-i-dont-give-a-fck-if-gays-marry/
 
Ósmy rok mi leci w Irlandii, zarówno ten rzekomy "konserwatyzm" części Irlandczyków, jak i równie rzekoma "nowoczesność" innych to jest temat rzeka...
Dlatego piszę, że 'były', bo od jakiegoś czasu raczej nie są.
 
No i bardzo dobrze, Conor ma dożywotni szacun :)

Nigdy nie rozumiałem nietolerancji wziętej totalnie z dupy strony.
Rozumiem nietolerancję względem osób np innych ras, gdyż wystarczy popatrzec co ci odpierdalają w europie jak raz im się na cos pozwoli zresztą sam jestem za tym, aby nigdy nie mieszac kultur... Rozumiem nietolerancję wzgledem adopcji dzieci przez gejów bo dzieje się to na ogół z krzywdą dla dziecka. Rozumiem nietolerancję względem aktywistów gejowskich, parad i innych, bo sam jestem nietolerancyjny wobec osób mających misję wykrzyczenia swiatu swoich preferencji... Ale na boga, zabranianie dwojgu dorosłych ludzi malzenstwa gejowskiego mimo ze wiedzą co robią i nikomu tym nie wadzą jest jakieś pojebane i to akurat jest nietolerancja z dupy, taka nie poparta niczym czyli czysta głupota.
 
już zmieniam :| kurwa. co się dzieje z tym swiatem :(

Ludzie mądrzeją pewnie. ;)

To tak pół żartem, pół serio. Ja osobiście nie wiem, jakie mam mieć zdanie na ten temat. Z jednej strony jest we mnie jakaś część prawaka, a z drugiej mam ogromną satysfakcję, jak cebulaki mają ból dupy. :D Cieszę się też, że jest poparcie w sporcie dla homoseksualistów i tu szacun dla Conora, w Polsce jak to w Polsce - ciemno, ale pewnie i to się zmieni kiedyś.

Ale czy gejowskie małżeństwa to dobry pomysł? Nie wiem.
 
Dlatego piszę, że 'były', bo od jakiegoś czasu raczej nie są.
Sęk w tym, że Irlandia nigdy nie była faktycznie tak ultrakonserwatywna. Ten irlandzki katolicyzm był zawsze splątany z polityką, więc od zawsze był też sekciarski i powierzchowny - a wszystkie pseudo-postępowe podrygi ostatnich lat to po prostu efekt jojo po skandalach z udziałem hierarchów.
 
Back
Top