COHONES AWARDS 2023 - GŁOSOWANIE

Status
Not open for further replies.
Ożesz kurwa ale to leci... Jocza tez wyjebali w 22?
Też...
1704214016063.png
 
1) Użytkownik roku: @torpedo za urządzenie totalnej orki na imbecylu
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2023): @Wrestlerek @Brawler098 za sportowe konkrety
3) Najbardziej pomocny użytkownik: niech będzie @w4ar bo zawsze odznaczy gdy znajdzie sample na peperku :lol:
4) Redaktor roku:
5) Artykuł roku*:
6) Komentarz roku**:
7) Temat roku: "zwyrolisko" czyli merytoryczna rzeźnia @torpedo na pewnym imbecylu
8) Wydarzenie roku na forum: głosy na Husarza, ładna akcja i wuchta śmiechawy
9) Inba roku:
10) Spamer/troll roku: ten co potrafi komentować komentarz na temat komentarza o komentarzu :boss:

Resztę kategorii może dopiszę jak ogarnę
 
1) Użytkownik roku: @J.K, @Roshi, @Jeff
2) Nowy użytkownik roku (2023): @Cassius42 (z przytupem wszedł na forum)
3) Najbardziej pomocny użytkownik roku: @Varive i @Cassius42 (wspaniałe uzupełnienie statystyk z cyklu UFC - wyniki na żywo
4) Redaktor roku: @defthomas
5) Artykuł roku: Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
6) Komentarz roku: Obrazek "Janek wbija cwela Joczowi" by @zielony666
7) Temat roku: XTB KSW 83, Colosseum II - wyniki na żywo
8) Wydarzenie roku: Sylwestrowe głosowanie na Michała Oleksiejczuka w kategorii Powrót Roku
9) Inba roku: @defthomas traci cierpliwość i na stałe banuje Kamila Kołkowskiego vel WsiowyŚmieszek (w temacie o nokaucie Kadestama na Soldiciu)
10) Spamer roku: Bezapelacyjnie @Cassius42 (w niecały rok około 13 tysięcy komentarzy)
 
1) Użytkownik roku: @J.K, @Roshi, @Jeff
2) Nowy użytkownik roku (2023): @Cassius42 (z przytupem wszedł na forum)
3) Najbardziej pomocny użytkownik roku: @Varive i @Cassius42 (wspaniałe uzupełnienie statystyk z cyklu UFC - wyniki na żywo
4) Redaktor roku: @defthomas
5) Artykuł roku: Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
6) Komentarz roku: Obrazek "Janek wbija cwela Joczowi" by @zielony666
7) Temat roku: XTB KSW 83, Colosseum II - wyniki na żywo
8) Wydarzenie roku: Sylwestrowe głosowanie na Michała Oleksiejczuka w kategorii Powrót Roku
9) Inba roku: @defthomas traci cierpliwość i na stałe banuje Kamila Kołkowskiego vel WsiowyŚmieszek (w temacie o nokaucie Kadestama na Soldiciu)
10) Spamer roku: Bezapelacyjnie @Cassius42 (w niecały rok około 13 tysięcy komentarzy)
3 głosowania na mnie od kolegi
:bye::beer:
 
:no no:

P.S. Pany, a żelaznydzban wyleciał w zeszłym roku, czy jeszcze wcześniej?
Marzec - sam do jego bana doprowadziłem, bo oznaczyłem Clouda jak w tematy o freakach zaczął wrzucać bezdomnych.
A jak zaczął tworzyć nowe konta i robić rozpierdol to zamknęli rekrutacje...
Za to potem na Twitterze się podawał za redaktora MMA Rocks, twórcę ruchu freakowego w Polsce, jechał po redakcji... kiedyś zajrzałem na jego profil to jest nadawanie z Choroszczy, z przerwami na Tworki
 
Marzec - sam do jego bana doprowadziłem, bo oznaczyłem Clouda jak w tematy o freakach zaczął wrzucać bezdomnych.
A jak zaczął tworzyć nowe konta i robić rozpierdol to zamknęli rekrutacje...
Za to potem na Twitterze się podawał za redaktora MMA Rocks, twórcę ruchu freakowego w Polsce, jechał po redakcji... kiedyś zajrzałem na jego profil to jest nadawanie z Choroszczy, z przerwami na Tworki
Czyli taki to ananas :facepalm: i stąd zamknięta rekrutacja, dobrze że zdążyłem przed zamknięciem... jednak dobrze że nie ma go na Cohones :bye::boss:
 
1)Użytkownik roku: @Siwy25_1

2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2023): @Brawler098

3) Najbardziej pomocny użytkownik:
@Roshi zawsze ogarnia co trzeba w wiadomym dziale

4) Redaktor roku: @Cactus

5) Artykuł roku*:
Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu

6) Komentarz roku**:
@respect Jakim cudem wpisując swoją nazwę użytkownika, zrobiłeś tyle błędów w słowie „PIZDA”?
7) Temat roku: zwyrolisko

8) Wydarzenie roku na forum:
Zamknięcie rejestracji (mózg na to wpadł zamiast ogarnąć szambo które wybiło)
:brainoverload:

9) Inba roku:---

10) Spamer/troll roku: brak chyba że zmienicie nazwę kategorii na cymbał/nolajf roku to 4 kandydatów murowanych do pudła.
 
Last edited:
Kategorie:
1) Użytkownik roku: @respect za cierpliwość do mnie w temacie De Longhi :awesome:
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2023): ---
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @respect / @Chujcew za pomoc w temacie win, mam nadzieje ze "odblokujesz sie na mnie" i nadal bedziesz doradzal jak bedzie potrzeba
4) Redaktor roku: ---
5) Artykuł roku*: ---
6) Komentarz roku**: @Siedem za komentarz
"Zgłosiłem Cię śmieciu"
7) Temat roku: Agata "Fagata" Fąk
8) Wydarzenie roku na forum: Śmierć Młodego Murańskiego
9) Inba roku: @PaulPGR jak wspomniał, że narzygał na swoją kobietę w łóżku
10) Spamer/troll roku: @Siedem

A tak od siebie dodam, że dla mnie dużym plusem tego roku na cohones jest rozrost discorda MMA, na którym zawsze można popisać w trakcie frikowych gal i powymieniać się linkami do gal w na prawdę zacnym i już bardzo licznym co galę gronie :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top