COHONES AWARDS 2021 - GŁOSOWANIE

Status
Not open for further replies.
QjMoPx.gif
Ciebie też kochamy
 
1) Użytkownik roku: @ZELAZNAREKA (za czas poświęcony na friki)
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2021)*: @DONTOLIVER
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @yonigga
4) Redaktor roku: @baju (bo kibicuje Conorowi i Khamzatowi)
5) Artykuł roku**:

Damian Janikowski: „Trzymam kciuki za Akopa – wy komentujący nie macie jaj, hejterzy”

6) Temat roku: odyniec vs 99picks
7) Komentarz roku***:
8) Wydarzenie roku na forum: pożar serwerów
9) Inba roku: ujawnienie fb wsiowego śmieszka
Sparing cohonesiaków :jarolaugh:
10) Spamer / troll roku: @99picks @Genowefa Pierozek
Chciałbym dodać :shy:
7) Komentarz roku
:gdzie:
Buziaczki
@Dijaz żyjesz? Masz ten motyw?
 
1) Użytkownik roku: @andrzej_t. Zachęcił mnie zeby oglądać PRIDE i UFC od pierwszej gali (do tej pory nie wiem czemu sam na to nie wpadłem)
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2021)*: @Vvallachia @Bambo @Cyklop Schabowy @PaulPGR pozytywni i aktywni, musiałem dać czterech
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @yonigga za wszystko co wrzuca do newsów userów
4) Redaktor roku: @Cactus nie trzeba wyjaśniać
5) Artykuł roku**: Historia Lee Murraya
6) Temat roku: Podludzie ::clintdis::
7) Komentarz roku***: '' nie mam pojecia co to znaczy ale odpowiem emotką, której jeszcze nigdy nie użyłem :gdzie:'' od @Dijaz w odpowiedzi na inba roku w naszym głosowaniu :juanlaugh:
8) Wydarzenie roku na forum: pożar serwerów
9) Inba roku: @andrzej_t. demaskuje @WsiowySmieszek
10) Spamer / troll roku: @szplin za trolowanie nóg i chodzenie na rękach
 
1) Użytkownik roku: @Baasteek
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2021)*: nie kojarzę. sorry
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @MrRoshi za jego niebywałe typy w dziale bukmacherki a tak na prawdę za wrzucanie razem z innymi magikami linków w premiones
4) Redaktor roku: @baju :wink: ,dużo czasu i pracy poświęca żeby nam fundować takie "nibynewsy", a przecież wszyscy wiemy, że to tylko dodatek :awesome:
5) Artykuł roku**: Historia Lee Murraya
6) Temat roku: oryginalny temat o majonezie, nie zapomnę go nigdy :cry:
7) Komentarz roku***: charakterystyka postaci "Zabora" dokonana przez jaśnie wielmożnego i jedynego w swoim rodzaju @maras
Co jak co, ale Dyzma polskiego mma się ustawił tak, że Arabowie i Cyganie mogą się uczyć, jak babę zapchać do roboty, a samemu żyć jak żul krul. Gość wziął się z chuja z Białegostoku, nikt go nie znał, jak nieudany cosplay Kazimierza Wielkiego, zastał jeden klub szanowanym, a zostawił rozjebanym.
Potem, nagle, niczym Rasputin, zaczarował całe środowisko, choć nie miał żadnych osiągnięć jako trener czy zawodnik, to z chuja się stał ekspertem, Borowiki go brały do podcastów, zapraszano do siurasówki, czary jakieś, hipnoza, figurował w mediach mma jako ktoś, kto anaziluje, ogarnia, rozpisuje wszystko flamastrami niczym Gmoch. Pamiętacie to jeszcze?

No a jak już Karolinkę omotał, to obrósł jak pączek w potrójnym cieście, widać było, że suto stół zastawiony za hajs żony za wpierdole.

To jest historia dobra na film, Karolak szykuj formę do zalania, żeby odegrać brawurowo rolę Zaborinho.
8) Wydarzenie roku na forum: pożar serwerów
9) Inba roku: @andrzej_t. demaskuje @WsiowySmieszek - niby nie można samego siebie, ale jakoś innej inby nie kojarzę a na tego ordynarnego fejka z Elblągiem (czy czym tam) nie zagłosuję :boystop:
10) Spamer / troll roku: @majkelo89 , tak się trolluje z klasą a nie to co ta banda multikont.... :facepalm:
 
Kategorie:
1) Użytkownik roku: @szplin @panpan
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2021)*: @MrRoshi @dziubek_1991
3) Najbardziej pomocny użytkownik: w tym roku wysyp dobrych userów (nie wnikam które to multi, albo starzy cohonesowicze): @Cyklop Schabowy @Średniej wielkości znawca @Vvallachia
4) Redaktor roku: @Cactus
5) Artykuł roku**: Pankration – starożytny przodek MMA. O najbrutalniejszej dyscyplinie olimpijskiej
6) Temat roku: majo wars - do teraz widać jego efekty.
7) Komentarz roku***: :gdzie:- to zmieniło cohones. Są teraz słowa niczym Voldemort, których nie można pisać.
8) Wydarzenie roku na forum: płonące serwery
9) Inba roku: nie pamiętam żadnej, a ta inba ze sparingami to też jak dla mnie ustawiona. Nie zagłosuje w tej kategorii.
10) Spamer / troll roku: brak
 
Kategorie:
1) Użytkownik roku: @szplin @panpan
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2021)*: @MrRoshi @dziubek_1991
3) Najbardziej pomocny użytkownik: w tym roku wysyp dobrych userów (nie wnikam które to multi, albo starzy cohonesowicze): @Cyklop Schabowy @Średniej wielkości znawca @Vvallachia
4) Redaktor roku: @Cactus
5) Artykuł roku**: Pankration – starożytny przodek MMA. O najbrutalniejszej dyscyplinie olimpijskiej
6) Temat roku: majo wars - do teraz widać jego efekty.
7) Komentarz roku***: :gdzie:- to zmieniło cohones. Są teraz słowa niczym Voldemort, których nie można pisać.
8) Wydarzenie roku na forum: płonące serwery
9) Inba roku: nie pamiętam żadnej, a ta inba ze sparingami to też jak dla mnie ustawiona. Nie zagłosuje w tej kategorii.
10) Spamer / troll roku: brak
Z tym :gdzie: to jest przypał, bo nawet w normalnym życiu odruchowo chcę tak ludziom odpowiadać :lol:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top