COHONES AWARDS 2021 - GŁOSOWANIE

Status
Not open for further replies.
1) Użytkownik roku: @Chujcew @Varive
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2021)*: @Vvallachia
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @lugasek mistrz
4) Redaktor roku: @defthomas
5) Artykuł roku**: https://cohones.mmarocks.pl/threads...cie-za-znęcanie-się-pobicie-oraz-gwałt.55656/
6) Temat roku: temat o majonezie @respect :beczka:
7) Komentarz roku***: @ODYNIEC i za koment co dostał bana ;d
8) Wydarzenie roku na forum: bezapelacyjnie spalenie serwerów
9) Inba roku: odyniec vs dicks 69
10) Spamer / troll roku: pamiętając takie legendy jak Pan kaczka41 nikt w tym roku nie zasługuje, a szczególnie te szkodniki od freaków ::clintdis::
 
Ja nie głosuje bo większość NOWYCH to starzy wyjadacze udający nowych. Pozdro PestaO dobrze odszukałeś userów, że dali na ciebie tyle głosów.
Wydarzenie roku a nawet całej historii Cohones to pożar serwerów i nowe forum
 
Komentarz roku

@GroszMC o gotowaniu ryżu przez sanocką gwiazdę:juanlaugh:

Post in thread 'Hyde Park'
https://cohones.mmarocks.pl/threads/hyde-park.6044/post-2466974


Zrób to na dwie przykrywki od garnków:
1. Wrzuć worek ryżu do garnka
2. Weź jedna pokrywkę w rękę
3. Następnie drugą pokrywkę w drugą rękę
4. Ustaw szeroko ramion
5. Zajeb tymi pokrywkami w pusty łeb
6. Jak się skończy echo to ryż będzie gotowy
 
1) Użytkownik roku: @andrzej_t.
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2021)*: @Vvallachia i @PaulPGR
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @lugasek mistrz
4) Redaktor roku: @baju jaju
5) Artykuł roku**: artykuł @Cactus o Lee Murrayu
6) Temat roku: temat o majonezie
7) Komentarz roku***: :gdzie:
8) Wydarzenie roku na forum: Spalenie serwerów OVH we Francji przez octowych ekstremistów aka kieleckie kurwiszony
9) Inba roku: "Elbląski" sparing
10) Spamer / troll roku: pośmiertnie @Cannavaro
 
Użytkownik roku: @szplin
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2021)*: Nie Twoja sprawa, @Bambo
Najbardziej pomocny użytkownik: @yonigga
Redaktor roku: @Cactus na zachętę, żeby częściej publikował felietony. :)
Artykuł roku**: artykuł @Cactus o Lee Murrayu
Temat roku: brak
Komentarz roku***: @Inessa z buziaczkami
Wydarzenie roku na forum: Nie tyle co wydarzenie, bardziej proces: tolerowanie przez administrację cohones panoszenia się i szerzenia patologii przez picksów, ziomków i innych gimnazjalnych imbecyli i co za tym idzie degradacja forum.
Inba roku: Jak wyżej.
Spamer / troll roku: @TYTUS
 
Chyba wy mi, beze mnie wasze życie na forum by było smutne.
Raz jeden dzień nie pisałem na forum to już pisaliście czy dostałem bana i co się ze mną dzieje xD
Na hyde park tez co chwile widzę jak wklejacie moje posty wiec widze ze mam tam spory fanklub.
:DC:

A żadnych postów stad nie usuwałem tylko ktoś ma chyba problemy ze wzrokiem lub dalej nie wytrzeźwiał.
Moj post z kandydatura jest na pierwszej stronie.

serdecznie pozdrawiam
:tiphatb:
 
Chyba wy mi, beze mnie wasze życie na forum by było smutne.
Raz jeden dzień nie pisałem na forum to już pisaliście czy dostałem bana i co się ze mną dzieje xD
Na hyde park tez co chwile widzę jak wklejacie moje posty wiec widze ze mam tam spory fanklub.
:DC:

A żadnych postów stad nie usuwałem tylko ktoś ma chyba problemy ze wzrokiem lub dalej nie wytrzeźwiał.
Moj post z kandydatura jest na pierwszej stronie.

serdecznie pozdrawiam
:tiphatb:
Aha, ok.
 
1) Użytkownik roku: Wszystkie dobre mordki (czyli prawie wszyscy). Nie mam pojęcia kogo dać, więc może @Dzihados za kozackie wrzutki w polityce, @klocuniek @lemmy @ninja @andrzej_t. @Betonowy Krzychu @Pat Bateman @Siwy25_1 @Scurvol @kofi ,szyderczy @Masta, @flyingleb @murphyMc @Bezimienny(tu specjalne wyróżnienie za nieskładne treści :lol:) - za merytoryczne dysputy w tematach społecznych -plus jeszcze kilku, którzy też się udzielają choć chyba ciut rzadziej od przytoczonych
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2021)*: @Endrju Golara @MrRoshi @Bambo @Vvallachia @PaulPGR @vitas @DIDASKALIA - to chyba ci, których najbardziej kojarzę i specjalne wyrazy uznania za nick dla @Janusz Sram , który przybył do nas najprawdopodobniej z odległego Sanoka
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @lugasek mistrz (pomoc przy kompie, wrzuty w cebulowym temacie i załatwienie melodyne) oraz @rash @dawidbebe @Shajs za Tatry
4) Redaktor roku: @Cactus
5) Artykuł roku**: Lee Muray
6) Temat roku: majonez!
7) Komentarz roku***: "zero progresu w komentarzach"
8) Wydarzenie roku na forum: ogień w archiwach
9) Inba roku: coś tam się ktoś do Odyńca sadził
10) Spamer / troll roku: @andrzej_t. gdy się nudzi w pracy :roberteyeblinking: ; no chyba że mamy na myśli w tym negatywnym znaczeniu wtedy kilku zjebów z wiadomych tematów, ale szkoda na nich prądu, więc daję w ich miejsce tych, którzy najmocniej z tym walczą, żeby żadna z tych atencyjnych pał nie dostała nagrody, bo przecież o to im chodzi c'nie - @Siedem @torpedo @ODYNIEC
 
1) Użytkownik roku: Wszystkie dobre mordki (czyli prawie wszyscy). Nie mam pojęcia kogo dać, więc może @Dzihados za kozackie wrzutki w polityce, @klocuniek @lemmy @ninja @andrzej_t. @Betonowy Krzychu @Pat Bateman @Siwy25_1 @Scurvol @kofi ,szyderczy @Masta, @flyingleb @murphyMc @Bezimienny(tu specjalne wyróżnienie za nieskładne treści :lol:) - za merytoryczne dysputy w tematach społecznych -plus jeszcze kilku, którzy też się udzielają choć chyba ciut rzadziej od przytoczonych
:antonio::antonio:
Tyle lat na forum i w końcu jest!! Pierwsza nominacja w cohones awards :jon:
 
1) Użytkownik roku: Wszystkie dobre mordki (czyli prawie wszyscy). Nie mam pojęcia kogo dać, więc może @Dzihados za kozackie wrzutki w polityce, @klocuniek @lemmy @ninja @andrzej_t. @Betonowy Krzychu @Pat Bateman @Siwy25_1 @Scurvol @kofi ,szyderczy @Masta, @flyingleb @murphyMc @Bezimienny(tu specjalne wyróżnienie za nieskładne treści :lol:) - za merytoryczne dysputy w tematach społecznych -plus jeszcze kilku, którzy też się udzielają choć chyba ciut rzadziej od przytoczonych
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2021)*: @Endrju Golara @MrRoshi @Bambo @Vvallachia @PaulPGR @vitas @DIDASKALIA - to chyba ci, których najbardziej kojarzę i specjalne wyrazy uznania za nick dla @Janusz Sram , który przybył do nas najprawdopodobniej z odległego Sanoka
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @lugasek mistrz (pomoc przy kompie, wrzuty w cebulowym temacie i załatwienie melodyne) oraz @rash @dawidbebe @Shajs za Tatry
4) Redaktor roku: @Cactus
5) Artykuł roku**: Lee Muray
6) Temat roku: majonez!
7) Komentarz roku***: "zero progresu w komentarzach"
8) Wydarzenie roku na forum: ogień w archiwach
9) Inba roku: coś tam się ktoś do Odyńca sadził
10) Spamer / troll roku: @andrzej_t. gdy się nudzi w pracy :roberteyeblinking: ; no chyba że mamy na myśli w tym negatywnym znaczeniu wtedy kilku zjebów z wiadomych tematów, ale szkoda na nich prądu, więc daję w ich miejsce tych, którzy najmocniej z tym walczą, żeby żadna z tych atencyjnych pał nie dostała nagrody, bo przecież o to im chodzi c'nie - @Siedem @torpedo @ODYNIEC
Mogłeś przynajmniej o mnie wspomnieć w podpunkcie "I inni", gruby klocu.
 
Last edited:
1) Użytkownik roku: za dużo dziadów lubię więc wrzucę z pamięci @klocuniek @szplin @Dzihados @andrzej_t. @Pat Bateman @Siwy25_1 @flyingleb @murphyMc @Bezimienny @Kraver - za podobnie jak dziwak od stania na rękach, udzielanie się w tematach, które przeglądam regularnie
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2021)*: @MrRoshi bezapelacyjnie @Vvallachia bo swój chłop, @DONTOLIVER za wiadomo co
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @MrRoshi @dziubek_1991 @lugasek nie wiem co się z chłopem dzieje może w szoku jest?
4) Redaktor roku: @Cactus
5) Artykuł roku**: Historia „War Machine” – Zawodnika MMA odsiadującego dożywocie za znęcanie się, pobicie oraz gwałt
6) Temat roku: polityka
7) Komentarz roku***: może nie ma tego w temacie ale szczególne wyróżnienie dla
"zerwałby te majty"
by @Siedem na temat wyuzdanego prowokacyjnego zdjęcia Joanny J. nie wiem co mną wtedy powodowało, ale cały łyk kawy wyleciał mi nosem na klawiaturę

8) Wydarzenie roku na forum: nie mam pojęcia

9) Inba roku: ustawka na sparring na macie, nieudana, bo ktoś pomylił 3-miasto z Elblągiem, czy jakoś tak, nie pamiętam kto z kim ale to było zabawne

10) Spamer / troll roku: @WsiowySmieszek,
 
9) Inba roku: ustawka na sparring na macie, nieudana, bo ktoś pomylił 3-miasto z Elblągiem, czy jakoś tak, nie pamiętam kto z kim ale to było zabawne
Nie pomylił tylko specjalnie udawał głupiego bo umówił się na ustawkę a nawet dupy z domu nie ruszył
 
Nie pomylił tylko specjalnie udawał głupiego bo umówił się na ustawkę a nawet dupy z domu nie ruszył
Też mnie to smuci, że taka oczywista ściema dostaje tyle głosów. Poważnie myślicie, że to się wydarzyło? Co Wy tu od wczoraj jesteście? To nawet śmieszne nie było... :matt:
 
Też mnie to smuci, że taka oczywista ściema dostaje tyle głosów. Poważnie myślicie, że to się wydarzyło? Co Wy tu od wczoraj jesteście? To nawet śmieszne nie było... :matt:
Nie pomylił tylko specjalnie udawał głupiego bo umówił się na ustawkę a nawet dupy z domu nie ruszył
nie zrozumialiście Endru i Lesnar, śmieszne, bo kozaczył a łobsrał kalesony, a tak chojrakował w necie, wiadomo, że nawet dużego palca od lewej nogi za próg swojego safe space nie wyściubił
 
Przecież to był trolling, pewnie nawet od jednej i tej samej osoby :korwinlaugh:
1641237296626.png
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top