COHONES AWARDS 2021 - GŁOSOWANIE

Status
Not open for further replies.

Cactus

Moderator
Cohones
BzZ59Ns.jpg

11. edycja naszego forumowego plebiscytu Cohones Awards!

Kilka zasad:
1) Nie głosujemy na siebie, ani na własne tematy, komentarze lub artykuły.
2) Oddanie kilku głosów w tej samej kategorii jest dopuszczalne, ale prosiłbym o ograniczenie się jednak do jednego faworyta (jeśli będzie więcej niż 1, każdy nominowany dostaje po 1 punkcie). Uzasadnienia głosów mile widziane.
3) Głosowanie trwa do 6 stycznia, do godziny 21:00.
4) Głosy podliczę ja i zamieszczę je w nowym temacie.

Kategorie:
1) Użytkownik roku:
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2021)*:
3) Najbardziej pomocny użytkownik:
4) Redaktor roku:
5) Artykuł roku**:
6) Temat roku:
7) Komentarz roku***:
8) Wydarzenie roku na forum:
9) Inba roku:
10) Spamer / troll roku:

---
Kilka "pomocy" odnośnie wyboru w oznaczonych gwiazdką kategoriach:

* - Lista użytkowników zarejestrowanych w 2021 roku, którzy na koncie posiadają min. 100 postów:

** - Artykuły dostępne m.in. tutaj:
KLIK
Pojedyncze wpisy z działu "Newsy MMARocks.pl" oraz inne tematy z Cohones zaliczają się to kategorii "Temat roku"!

*** - Z powodu pożaru serwera trochę forumowej historii i tematów zaginęło, więc ciężej jest z konkretnymi nominacjami. Poniżej linki do dwóch tematów:
KLIK oraz KLIK
Opiekunem kategorii jest @Hefaner - być może on zdoła wyłowić jakieś kandydatury.
---
POWODZENIA!
 
Last edited:
Kategorie:
1) Użytkownik roku:
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2021)*:
3) Najbardziej pomocny użytkownik:
4) Redaktor roku:
5) Artykuł roku**:
6) Temat roku:
7) Komentarz roku***:
8) Wydarzenie roku na forum:
9) Inba roku:
10) Spamer / troll roku:
1) Użytkownik roku: @Baasteek
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2021)*: @Vvallachia
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @Baasteek
4) Redaktor roku: @baju @Cactus
5) Artykuł roku -
6) Temat roku: -
7) Komentarz roku -
8) Wydarzenie roku na forum: wrzody Bastka, mordercze zajazdy Bastka(tzw treningi silowe), brutalne i bezkompromisowe wyciskanie soku przez Bastka (myslalem, w pierwszej chwili, ze pierdolony ma mini szyb naftowy w domu) plus pozar
9) Inba roku -
10) Spamer / troll roku: @Baasteek
 
Last edited by a moderator:
1) Użytkownik roku: @ZELAZNAREKA za prowadzenie działów freak mma i o bezdomnych
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2021)*: @ziomeq @Sugar_CHAMP
3) Najbardziej pomocny użytkownik:- @Armes
4) Redaktor roku: @baju (my to TEAMCHIMAEV byczku)
5) Artykuł roku**:
6) Temat roku: -
7) Komentarz roku***:-
8) Wydarzenie roku na forum: otwarcie działu freak mma
9) Inba roku:-
10) Spamer / troll roku: nie znam
 
Last edited:
1) Użytkownik roku: @Chujcew za wszystkie gale na zywo, ale ma minusa za Matiego :nono:
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2021)*: @Vvallachia za ogrom merytorycznych wypowiedzi, cisniecie trolli i oczywiscie za mase informacji
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @yonigga i @dziubek_1991 ex aequo :fly:
4) Redaktor roku: @defthomas za wyprowadzanie powoli Cohones z ciemnoty na droge janosci, aby Ci krypto roslo to the moon i tak trzymaj, bylby @baju ale ta bliskosc z piksem nie wychodzi mu na dobre :damjan:
5) Artykuł roku: 'Damian Janikowski: „Trzymam kciuki za Akopa – a hejterzy dupa cicho...” :juanlaugh:
6) Temat roku: Odyniec vs 99pics albo ten wczesniejszy ukryty w prochach starego serwera Cohones :smileyyy:
7) Komentarz roku: @ODYNIEC za szczerosc (tematu juz nie ma ale powiedzial to co kazdy mysli), a jesli nie da rady to ktorys z komentarzy @maras :lol:
8) Wydarzenie roku na forum: Puszczenie z dymem OVH na gali Janka :beczka:
9) Inba roku: Nikola i zlapanie siatki przez Pudziao, musi dojsc do rewanzu :popcorn:
10) Spamer roku: @andrzej_t. za nudzenie sie w pracy :mamed:
11) troll roku: @ziomeq @Sugar_CHAMP i inne multikonta, jak zwal tak zwal :conorsalute:
 
1) Użytkownik roku: @Chujcew
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2021)*:
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @lugasek mistrz
4) Redaktor roku: @Cactus
5) Artykuł roku**: https://cohones.mmarocks.pl/threads/miał-zostać-gwiazdą-mma-ukradł-53-miliony-funtów-w-wielkim-napadzie-na-bank-historia-lee-murraya.55259/
6) Temat roku: Odyniec vs 99 picks od @Armes
7) Komentarz roku***: DOKŁADNIE ZERO PROGRESU U DAMIANA
8) Wydarzenie roku na forum: Pożar serwera.
9) Inba roku: Większość rzeczy w temacie Odyniec vs Picks
10) Spamer / troll roku: @MrRoshi bo widzę go w każdym temacie.
 
Użytkownik roku: @Vvallachia za ogrom merytoryki i zwiększanie poziomu dyskusji.
Nowy użytkownik: jak wyżej
Najbardziej pomocny: @yonigga
Redaktor roku: @Cactus za wysokiej jakości publicystykę i relacje live
Artykuł roku: tekst o tym świrze co chciał partnerkę zabić (nie pamiętam tytułu)
Temat roku: Odyniec vs. Picks
Komentarz roku: w dziale wyżej jest ich wiele
Wydarzenie roku: pożar serwerów
Inba roku: pokonanie trasy Warszawa - Elbląg
Spamer/troll roku: jebacz szacunku
 
1) Użytkownik roku: @WsiowySmieszek A JAK!
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2021)*: @Vvallachia
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @MrRoshi
4) Redaktor roku: @defthomas
5) Artykuł roku**: https://cohones.mmarocks.pl/threads...wy-komentujący-nie-macie-jaj-hejterzy”.55337/
6) Temat roku: Linka nie mogę znaleźć, ale był taki temat o siemano tu Damiano gdzie hejterskie cohonesiaki za moim pomysłem napisały kilka stron komentarzy w którym każdy opisał "zero progresu u Damiana, werdykt bardzo naciągany, śmierdziało deskami po raz kolejny. Surowizna aż wstyd" i od których moderacja się zesrała po czym poszła po rozum do głowy magicznie przywróciła komentarze! <3 #FREECOHONES
7) Komentarz roku***:
8) Wydarzenie roku na forum: Klęknięcie serwerów jak Jano zdobył pas.
9) Inba roku: https://cohones.mmarocks.pl/threads/odyniec-vs-99picks.58210/
10) Spamer / troll roku: @WsiowySmieszek
 
1) Użytkownik roku: @ZELAZNAREKA (za czas poświęcony na friki)
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2021)*: @DONTOLIVER
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @yonigga
4) Redaktor roku: @baju (bo kibicuje Conorowi i Khamzatowi)
5) Artykuł roku**:

Damian Janikowski: „Trzymam kciuki za Akopa – wy komentujący nie macie jaj, hejterzy”

6) Temat roku: odyniec vs 99picks
7) Komentarz roku***:
8) Wydarzenie roku na forum: pożar serwerów
9) Inba roku: ujawnienie fb wsiowego śmieszka
Sparing cohonesiaków :jarolaugh:
10) Spamer / troll roku: @99picks @Genowefa Pierozek
 
1. Użytkownik roku niezmiennie Dawid Ozdoba lub 99picks za czas poświęcony freakom
2. Nowy uzytkownik- Djuk94 wiele, ciekawych rozmów w dziale freak MMA
3. Pomocny user- Dawid Ozdoba Legenda
4. Redaktor roku - defthomas

5- 19 śmiertelnych wypadków w MMa
6. Temat roku- Brodnicka w HL , jeśli idzie o cohones - Ełckie uniwersum,akurat tak. Temat o bezdomności ale też o wielkiej abstrakcji XXi wieku który śledzę jak dobry film psychologiczny.
7 Komentarz roku- tu ogółem pisanie przez krypto , że świat upada bo ktoś zrobi sobie prywatną galę z 30 minutowa walką, XD do tej pory bawi.
8.Wydarzenie roku na forum - dla mnie powstanie Ełckie uniwersum i dział freak mma. Coś pięknego.
8.Inba roku - gdy wyjaśniam w bardzo łatwy sposób krypto, tak nieskromnie ale jednak. I jeszcze poruszył bym wątek co się działo w dziale ,,polityka" w temacie o granicy na Białorusi , ale może zostawię to dla siebie, ale niektórym osobom nawet w realu nie podałbym tam nigdy ręki za to co tam było pisane
9.Troll Luiza N - facet który na 100 postów , 99 pisze o Akopie.
 
W niektórych ciężko mi wybrać jednego, więc sory
1) Użytkownik roku: @PaulPGR @MrRoshi
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2021)*: @Bambo sra na Lambo, @Siwy25_1
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @yonigga za ciągłe informowanie o Rizinie, Boksie itp. :beer:
4) Redaktor roku: @Cactus
5) Artykuł roku: https://cohones.mmarocks.pl/threads/damian-janikowski-„trzymam-kciuki-za-akopa-–-wy-komentujący-nie-macie-jaj-hejterzy”.55337/
6) Temat roku: Odyniec vs StyPicks
7) Komentarz roku: Dokładnie zero progresu u Damiana, werdykt bardzo naciągany, śmierdziało deskami po raz kolejny. Surowizna aż wstyd przez samą ilość
8) Wydarzenie roku na forum: Wysadzenie Serwerów W Pizdu Pożar Serwerów
9) Inba roku: Też Odyniec vs Stypicks
10) Spamer / troll roku: Wsiowy "Śmieszek" co jedyne czym śmieszy to swoim bólem dupy do WCA
 
W niektórych ciężko mi wybrać jednego, więc sory
1) Użytkownik roku: @PaulPGR @MrRoshi
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2021)*: @Bambo sra na Lambo, @Siwy25_1
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @yonigga za ciągłe informowanie o Rizinie, Boksie itp. :beer:
4) Redaktor roku: @Cactus
5) Artykuł roku: https://cohones.mmarocks.pl/threads/damian-janikowski-„trzymam-kciuki-za-akopa-–-wy-komentujący-nie-macie-jaj-hejterzy”.55337/
6) Temat roku: Odyniec vs StyPicks
7) Komentarz roku: Dokładnie zero progresu u Damiana, werdykt bardzo naciągany, śmierdziało deskami po raz kolejny. Surowizna aż wstyd przez samą ilość
8) Wydarzenie roku na forum: Wysadzenie Serwerów W Pizdu Pożar Serwerów
9) Inba roku: Też Odyniec vs Stypicks
10) Spamer / troll roku: Wsiowy "Śmieszek" co jedyne czym śmieszy to swoim bólem dupy do WCA
Po namyśle bym jeszcze wrzucił @flyingleb do użytkownika roku ale za późno na edit :childcry:
 
1) Użytkownik roku: @respect @andrzej_t. @majkelo89 @Olo @torpedo @pyrazgr i wszystkich aktywnych w HP pozdrawiam :)
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2021)*: @Endrju Golara już sam nick jest śmieszny
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @lugasek miszcz
4) Redaktor roku: @beju @Dzihados bo mi odzyskał konto <3 @defthomas dla ojca strony zawsze głosik
5) Artykuł roku**: Miał zostać gwiazdą MMA, ukradł 53 miliony funtów w wielkim napadzie na bank. Historia Lee Murraya
6) Temat roku: największe dymy to chyba na "koronawirus, covid 19"
7) Komentarz roku***:
@murphyMc
"Magazynier wyjęty z pod prawą terroryzuje zwykłych robili w największym magazynie, największej korporacji. Przeciwstawia się mu sztywny operator z zasadami. Gdy między dwoma rywalami staje piękna Anna z działu HR, konflikt jest nieunikniony..."
" Najlepszy film akcji od " Jak zostałem gangsterem"" - Filmweb.pl
"Rekordowo brutalny" - Andrzej Michnik GW
8) Wydarzenie roku na forum: spalenie serwerów. Zapomniałem, że to było w tym roku w ogóle.
9) Inba roku: Juras musiał mieć jakąś inbę ale nie pamiętam, albo to https://cohones.mmarocks.pl/threads...era”-na-gali-ksw-64-wideo.57457/#post-2515040
10) Spamer / troll roku: 99penisów
 
1) Użytkownik roku: @respect @andrzej_t. @majkelo89 @Olo @torpedo @pyrazgr i wszystkich aktywnych w HP pozdrawiam :)
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2021)*: @Endrju Golara już sam nick jest śmieszny
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @lugasek miszcz
4) Redaktor roku: @beju @Dzihados bo mi odzyskał konto <3 @defthomas dla ojca strony zawsze głosik
5) Artykuł roku**: Miał zostać gwiazdą MMA, ukradł 53 miliony funtów w wielkim napadzie na bank. Historia Lee Murraya
6) Temat roku: największe dymy to chyba na "koronawirus, covid 19"
7) Komentarz roku***:
@murphyMc
"Magazynier wyjęty z pod prawą terroryzuje zwykłych robili w największym magazynie, największej korporacji. Przeciwstawia się mu sztywny operator z zasadami. Gdy między dwoma rywalami staje piękna Anna z działu HR, konflikt jest nieunikniony..."
" Najlepszy film akcji od " Jak zostałem gangsterem"" - Filmweb.pl
"Rekordowo brutalny" - Andrzej Michnik GW
8) Wydarzenie roku na forum: spalenie serwerów. Zapomniałem, że to było w tym roku w ogóle.
9) Inba roku: Juras musiał mieć jakąś inbę ale nie pamiętam, albo to https://cohones.mmarocks.pl/threads/mariusz-pudzianowski-błyskawicznie-znokautował-senegalskiego-„bombardiera”-na-gali-ksw-64-wideo.57457/#post-2515040
10) Spamer / troll roku: 99penisów
Wow dzięki za nominacje!
Pierwszy raz smakuje wyjątkowo :gabi_much_love:
k7vSaVaAT-5B3j5XjJgHfpYhxmfWMBdOxFeYLvlBxivgCIcBSmKa08jjc5Vp513Pqcn9ndwje-JWXeZrVHObBGMcONDOXdk
 
1. Użytkownik roku: @andrzej_t.
2. Nowy użytkownik roku: -
3. Najbardziej pomocny użytkownik: @Evo
4. Redaktor roku: -
5. Artykuł roku: -
6. Temat roku: temat o majonezie
8. Wydarzenie roku: spalone serwery mmarocks
9. Inba roku: winiary kontra kielecki
10. Troll roku: wyznawca Kawula, ale nie pamietam jego nicku
 
1) Użytkownik roku:
@szplin za serię zdjęć "Mój świat do góry nogami"

2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2021)*:
-
3) Najbardziej pomocny użytkownik:
@MrRoshi @dziubek_1991

4) Redaktor roku:
-
5) Artykuł roku**:
-
6) Temat roku:
-
7) Komentarz roku***:
Komentarz-roku.png


8) Wydarzenie roku na forum:
Spalenie serwerów i brak kopii zapasowej

9) Inba roku:
-
10) Spamer / troll roku:
-
 
Kategorie:
1) Użytkownik roku:
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2021)*:
3) Najbardziej pomocny użytkownik:
4) Redaktor roku:
5) Artykuł roku**:
6) Temat roku:
7) Komentarz roku***:
8) Wydarzenie roku na forum:
9) Inba roku:
10) Spamer / troll roku:
ad. 1
@klocuniek i @Dzihados za merytoryczne wrzuty do tematow o wirusie i polityce
ad.2
:fjedzia:

ad.3
@lugasek (za pomoc przy doborze Linuxa; jeszcze sie nie zabralem).

ad.4
@Dzihados za ciemny motyw na forum :roberteyeblinking:

ad.8
Pozar serwerow.
:childcry:

ad.5 - 6, 9-10
didnt-read.gif
 
1) Użytkownik roku: @respect za lepsze info niż od szanownych redaktorów.
2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2021)*: @Bambo za to, że to jedyny czarnoskóry uzytkownik, a nie boi się krytykować również swoich
3) Najbardziej pomocny użytkownik: @respect
4) Redaktor roku: @respect :lol:
5) Artykuł roku**: ten o judo i zapasach (jeszcze nie przeczytałem, ale zapowiada się dobrze)
6) Temat roku: Test 6
7) Komentarz roku***: miałem jeden od Baja, ale @Inessa odpowiadając o zdjęciu w piz*#ie z buziaczkami wygrywa rzutem na taśmę.
8) Wydarzenie roku na forum: @WsiowySmieszek zaliczył pierwszą dupe w życiu i przestał się udzielać. Od tamtej pory siedzi w łóżku i jara fajki na relaksie. To nic, że była z gumy.
9) Inba roku: nie mam pojecia co to znaczy ale odpowiem emotką, której jeszcze nigdy nie użyłem :gdzie:
10) Spamer / troll roku: @WsiowySmieszek, @99picks, @Navio
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top