Cohones Awards 2014 - głosowanie.

Status
Not open for further replies.
Użytkownik roku: @Perfumiarz Kto jak nie on?! Znajdzcie mi na cohones goscia, ktory zmusi niewiaste do wyslania filmiku z koko czoko spoko.
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2014): brak
Najbardziej pomocny użytkownik: @baju Za bukmacherke, za ememejaler, za hajda parka i w ogole.
Redaktor (admin) roku: @Jakub Bijan za to, ze dzieki niemu codziennie z przyjemnoscia wchodze w watek Polityka.
Temat roku: Czeczenski wypad na grzyby.
Artykuł roku: SKad wywodzi sie MMA, genialny art.
Wydarzenie roku na forum: nowe forum
Spamer / troll roku: B2K za pierdolenie duzo i bez sensu

do pomocnego prosze dodac voranka w takim razie
 
Użytkownik roku: baju
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2014): Mr.Hyde
Najbardziej pomocny użytkownik: VoRaNeK
Redaktor (admin) roku: Royler
Temat roku: Pogotowie sercowe cohones. Malina się napie...dala w tę sobote!
Artykuł roku: "Skąd wywodzi się MMA"
Wydarzenie roku na forum: Nowe forum i opcja ignorowania.
Spamer / troll roku: mahonek
 
ale czego krzyczysz bialoruska pyrko, jak chcesz zaglosowac na dwojke wedlug Ciebie rownorzednych uzytkownikow to sobie glosujesz, a kaczy podliczy im punkty, co tak boli w tym? po prostu bedzie wiecej glosow do ogarniecia i do zdobycia, ot tyle.

@Masu - ZROBMY TO.

zero klotni, Andrzej w depresyjnych stanach juz wymysla, ale tez tak czasem mam, denerwuja mnie dziwne sprawy. <glaszcze>
 
Last edited:
ale czego krzyczysz bialoruska pyrko, jak chcesz zaglosowac na dwojke wedlug Ciebie rownorzednych uzytkownikow to sobie glosujesz, a kaczy podliczy im punkty, co tak boli w tym? po prostu bedzie wiecej glosow do ogarniecia i do zdobycia, ot tyle.

@Masu - ZROBMY TO.

zero klotni, Andrzej w depresyjnych stanach juz wymysla, ale tez tak czasem mam, denerwuja mnie dziwne sprawy. <glaszcze>
W poprzednich edycjach można było głosować tylko na jedną kandydaturę. Cactus trzymał ten konkurs za mordę:(
 
Nie kłóćcie się w święta! Na zgode proponuje zbanować Mahonka :)
Wirtualna kara to za mało jak go tak wszyscy nie cierpią to lepiej go w realu podregulować ...Ja osobiście nic do niego nie mam bo tylko raz trafiłem jak pisał farmazony o małolatach ...
 
Użytkownik roku: Grzechu
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2014): -
Najbardziej pomocny użytkownik: VoRaNeK
Redaktor (admin) roku: Krzysztof Skrzypek
Temat roku: Atak trenera :D
Artykuł roku: Tomasz Drwal rywalem Mameda Khalidova na KSW 29!
Wydarzenie roku na forum: Nowe forum
Spamer/troll roku: Mahonek
 
Użytkownik roku: @VoRaNeK za aktywność w temacie o datach, miejscach, godzinach najbliższych gal
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2014): @Mr.Hyde za pomoc w działach o zdrowiu, odżywianiu, treningu
Najbardziej pomocny użytkownik: @VoRaNeK
Redaktor (admin) roku: @defthomas
Temat roku: Drwal vs Mamed na KSW 29
Artykuł roku: -
Wydarzenie roku na forum: Nowe forum
Spamer / troll roku: -
 
Użytkownik roku:
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2014): -
Najbardziej pomocny użytkownik: Grzechu
Redaktor (admin) roku: defthomas
Temat roku: - Cohones na Wakacjach! - MiszonFiction
Artykuł roku: -
Wydarzenie roku na forum: Nowe Forum
Spamer / troll roku: jak sobie przypomne ten nick co mi chodzi poglowie to wpisze
 
Last edited:
w tym roku oddaję swoje głosy WAŻNE : ) na Voranka i Baja, niech ktoś kto liczy rozdzieli po równo na te wszystkie kategorię : )
proponowałbym taki format od przyszłego roku jak poniżej (zajebane i zmodyfikowane) :



1. Forumowicz roku
2. Miss
3. Mister (mam nadzieję, że jakieś kobiety zagłosują w końcu : ))
4. Chlor forum
5. Jajcarz
6. Najmądrzejszy post
7. Debiut
8. Największy postęp
9. Zaginiony w akcji
10. Pokemon
11. Wydarzenie:
12. Nadzieja forum
13. Najbardziej druzgocący post
14. Najweselszy post
15. Najgłupszy post
16. Najmądrzejszy post
17. Najlepszy temat


Co wy na to żeby oprócz takich forumowych głosowań dawać głosowanie na zawodnika roku @cohones ?, statuetkę funduję ja :D wręcza np jakiś redaktor a wzór ktoś da jakiś ? lets go : ) proponuję nazwę luj roku : D
 
Last edited:
Miałbyś szanse, ale niestety prawda jest taka że każdy ma szansę i każdy może umrzeć.
 
Miałbyś szanse, ale niestety prawda jest taka że każdy ma szansę i każdy może umrzeć.
no i chuj...
Supernatural-Dean.gif
 
Użytkownik roku @Arlovski - zabawna pyra, @DickNiaz - muzik i wierność braciom Diaz, @Grzechu - równy ziombel, @Born2kill - ja tam lubię jego rozkminki (jak zaczynają mi się literki rozłazić to po prostu idę zrobić herbatę heh)
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2014): @scurvol
Najbardziej pomocny użytkownik @VoRaNeK - wydaje się szybszy niż google, @baju też dużo materiałów zarzuca @dobryskun zajebiste przepisy (w tym na bimber)heh
Redaktor (admin) roku: @defthomas @szady - szyk, styl, dżołk, glamour
Temat roku: one & only http://cohones.mmarocks.pl/threads/the-king-the-notorious-conor-mcgregor.20533/ mojego człowieka @gojilla #klanmcgregora
Artykuł roku: Złodziejski numer Błachowicza
Wydarzenie roku na forum: nowe (truskawkowe?) forum
Spamer / troll roku: same złote chłopaki

Ogólnie dużo tu sympatycznych postaci, takich trochę mentalnych braci:D, także pozdrawiam wszystkich, make love, not war, nie ćpaj:)
 
@mASTAbLASTA
chyba po pijaku nominowales ;)
nigdy nie wrzucalem przepisu na bimber! ale skoro wywolujesz do tablicy to 1410!
 
@dobryskun w żadnym wypadku, byłem w 40% trzeźwy, ale historia o filtrowaniu bimbru z bananów, mandarynek, kokosu i ryżu mi się przypomniała:D
 
Użytkownik roku: @VoRaNeK za aktywność w temacie o datach, miejscach, godzinach najbliższych gal
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2014): @Mr.Hyde za pomoc w działach o zdrowiu, odżywianiu, treningu
Najbardziej pomocny użytkownik: @VoRaNeK
Redaktor (admin) roku: @defthomas
Temat roku: Pogotowie sercowe cohones
Artykuł roku: - "Skąd wywodzi się MMA"
Wydarzenie roku na forum: Nowe forum
Spamer / troll roku: - B2K
 
Użytkownik roku: @Szady, @baju
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2014)Użytkownik roku: @Scurvol (chociaż wiadomo, że to stara gwardia)
Najbardziej pomocny użytkownik: @VoRaNeK @Grzechu
Redaktor (admin) roku @Szady, @Grzechu, @tomaszchmura, @Yoshi
Temat roku: blachowicz wygrywa z latifim i to samo odnośnie helda
Wydarzenie roku na forum: Nowe forum
Spamer / troll roku: mahonek
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top