Cohones Awards 2014 - głosowanie.

Status
Not open for further replies.
To równie dobrze brzmi, jak obelga ;) Nie jestem jednak przewrażliwiony. Bez względu na to, co miałeś na myśli - dziękuję ;)
Gdyby miało być obelgą nominowałbym Cię w kategorii spamer. Często się uśmiecha gdy czytam Twoje krytyczne posty, mimo, że nie zawsze podzielam Twoje zdanie.
 
Ja dałem na Lockhorne'a, bo mimo nie jednej już dyskusji to pisze merytorycznie i DŁUGIE POSTY (!!!:p). Choć czasem zaskoczenie jest, że ktoś z 2014 też...np. Olos z już prawie 2k postów od sierpnia ;-) Ciężko wybierać, chciałoby się co najmniej trzech "nominować", ale z racji, że niektórzy w ogóle nie wymieniają w rożnych kategoriach to chyba nie ma to sensu.
 
Użytkownik roku: baju
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2014): Lockhorne
Najbardziej pomocny użytkownik: Grzechu
Redaktor (admin) roku: Defthomas, za aktywność na forum
Temat roku: Aslambek S. zatrzymany przez CBŚ
Artykuł roku: Yoshi i wszystko jasne :) Ciężko cokolwiek wyróżnić, głosuje na całokształt
Wydarzenie roku na forum: Nowe forum (czekali, czekali i się doczekali. Stwierdzenie "na dniach" stało się jednym z najpopularniejszych zwrotów na cohones ever)
Spamer / troll roku: mahonek
 
Użytkownik roku: baju
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2014): MR.hyde
Najbardziej pomocny użytkownik: Voranek
Redaktor (admin) roku: Defthomas
Temat roku: Newsy mma userów
Artykuł roku: był taki o początkach MMA ale nie pamiętam tytułu
Wydarzenie roku na forum: Nowe forum
Spamer / troll roku: mahonek
 
Ja dałem na Lockhorne'a, bo mimo nie jednej już dyskusji to pisze merytorycznie i DŁUGIE POSTY (!!!:p). Choć czasem zaskoczenie jest, że ktoś z 2014 też...np. Olos z już prawie 2k postów od sierpnia ;-) Ciężko wybierać, chciałoby się co najmniej trzech "nominować", ale z racji, że niektórzy w ogóle nie wymieniają w rożnych kategoriach to chyba nie ma to sensu.
Od kwietnia panie @Born2kill April nie August.
 
Jest gdzies zastrzezenie, ze to kategoria ograniczona do tematow, ktore pojawily sie po raz pierwszy w 2014 ?

A czy w plebiscycie Przeglądu Sportowego oddajemy w tym roku głosy na Jerzego Dudka ?:) To chyba logiczne,że jest to podsumowanie coroczne
 
To ja się dołączę

Użytkownik roku: @baju oraz @Grzechu na równo po pół punkta :)
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2014): @Mr.Hyde
Najbardziej pomocny użytkownik: @VoRaNeK
Redaktor (admin) roku: @defthomas
Temat roku: Pogotowie Sercowe Cohones
Artykuł roku: Skąd wywodzi się MMA od @Jakub Bijan - ten tekst wyjątkowo mi się spodobał.
Wydarzenie roku na forum: Nowe forum
Spamer / troll roku: @mahonek

Dotatkowo karny kutas roku dla @Tomasz Chmura bo w poprzednich latach kosił nagrody, w tym roku miał być bardziej aktywny a nie był ! Ja pamiętam Twoje obietnice luju !
 
W mojej opinii do kategorii "Użytkownik roku" powinni być kwalifikowani ci, którzy zarejestrowali się w okresie październik 2013-wrzesień 2014. Bo tak ktoś kto zarejestrował się np. w listopadzie ma małe szanse, żeby zdobyć tytuł, a w następnym roku już się do kategorii nie łapie. I wcale nie piszę dlatego, że wtedy sam bym mógł się załapać do nominowanych :P
 
Użytkownik roku: @Grzechu
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2014): @Mr.Hyde
Najbardziej pomocny użytkownik: @Grzechu przynajmniej probowal pomoc :D
Redaktor (admin) roku: @defthomas
Temat roku: Kiedy, o której i gdzie transmisja gali w najbliższym czasie
Artykuł roku: Skąd wywodzi się MMA
Wydarzenie roku na forum: Nowe forum
Spamer / troll roku: @mahonek

Problemy byly przy uzytkowniku roku bo jeszcze @baju chcialem wyroznic. No i temat roku wachalem sie pomiedzy tym co wybralem i
MMA Hour.#kącikbaja.
 
Użytkownik roku: baju
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2014): Olos
Najbardziej pomocny użytkownik: VoRaNeK
Redaktor (admin) roku: Logan
Temat roku: MMA Hour
Artykuł roku: Skąd wywodzi się MMA
Wydarzenie roku na forum: Nowe forum
Spamer / troll roku: mahonek
 
Użytkownik roku: baju
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2014): nikt
Najbardziej pomocny użytkownik: VoRaNeK
Redaktor (admin) roku: Logan
Temat roku: Hallmann złapany na dopingu
Artykuł roku: Złodziejski numer Błachowicza
Wydarzenie roku na forum: Nowe forum
Spamer / troll roku: born2kill
 
Użytkownik roku: @Grzechu za awans społeczny :)
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2014): @Mr.Hyde za to, że ci się chce :)
Najbardziej pomocny użytkownik: @baju (za #kącikbaja, ale jak mi Andrzejka nie przetłumaczysz to już więcej nie zagłosuje na Ciebie;)
Redaktor (admin) roku: @defthomas za bycie chyba najbardziej ludzkim adminem. Już to kiedyś tłumaczyłem.
Temat roku: Pogotowie Sercowe Cohones (od czerwca 131 stron? #cohones ;))
Artykuł roku: Piotr Hallmann, bociany i drostanolon
Wydarzenie roku na forum: Nowe forum
Spamer / troll roku: @kaczka41


Chyba najtrudniejszy rok do wyboru. Oprócz "wydarzenia roku na forum" to w każdej innej kategorii mógłbym jeszcze kogoś dopisać. Mocna rywalizacja:)
 
Użytkownik roku: @lemmy, bardzo merytoryczne posty, z którymi nie zawsze się zgadzam, ale zawsze chętnie przeczytam :)
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2014): -
Najbardziej pomocny użytkownik: @VoRaNeK - tu nie trzeba dodawać żadnego komentarza
Redaktor (admin) roku: Piotrek Pędziszewski i Mateusz Smoter - wydajecie się być wporzo ziomki :)
Temat roku: Pogotowie Sercowe Cohones oraz Amatorski Debiut Born2Killa :)
Artykuł roku: -
Wydarzenie roku na forum: Start nowego forum
Spamer / troll roku: @mahonek - najbardziej wkurwiający głowonóg w tym przybytku
 
Olos,racja, źle spojrzałem :)

Widzę, że mam pare nominacji. W tym roku w ostatniej z pozycji. No cóż, trudno, ale chyba niektórzy nie wiedzą czym jest spam bądź trolling i kierują się ciut czymś innym ;-)
 
Użytkownik roku: @Grzechu za przegadanie na czacie godzin o pierdołach
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2014): @Mr.Hyde za ciekawy pomysł i za to, że się nie poddaje
Najbardziej pomocny użytkownik: @VoRaNeK
Redaktor (admin) roku: @defthomas za luz
Temat roku: Aslambek S. zatrzymany przez CBŚ
Artykuł roku:
Wydarzenie roku na forum: Nowe forum
Spamer / troll roku: spamer: @Born2kill za swoje wieczne elaboraty troll: @mahonek - nie wierzę, że można być aż tak głupim na serio
 
Użytkownik roku: @kaczka41 za to, że "znormalniał" (mam nadzieję, że już na zawsze) i @baju za kącik ememaałer
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2014): Myster Hajd za pierwszy wywiad z myster Hajsem :D
Najbardziej pomocny użytkownik: @VoRaNeK nr 1 p4p. Dodam, że pomagał mi już wielokrotnie, prywatnie, w szukaniu walk - i to bezinteresownie. Takich ludzi się ceni
Temat roku: Pogotowie Sercowe, mi.n. za historię @kiras a :D
Artykuł roku: Cohones na wakacjach! @Miszon Fiction, za przeogromny wkład pracy i sporą dawkę humoru
Wydarzenie roku na forum: Nowe forum
Spamer / troll roku: I tak wygra mahonek, więc mój typ idzie na użytkownika kula@@ :D
 
Użytkownik roku: @Arlovski
Użytkownik 2014: @Taran
Najbardziej pomocny użytkownik: @Grzechu
Redaktor (admin) roku: Szymon Szulc - pokłony za Big Johna!
Temat roku: Malina się nap***la w tę sobotę - trochę prywaty, ale strasznie miło sie czyta do dzis ;)
Artykuł roku: Newsy MMA - w 5 min nadrabiasz kilka dni ;)
Wydarzenie roku na forum: Nowe forum (tęsknie za starymi czasami)
Spamer / troll roku: ---
 
Użytkownik roku: Voranek
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2014): tzw "komentarz z MMAROCKS"
Najbardziej pomocny użytkownik: Grzechu
Redaktor (admin) roku: Def
Temat roku: kącikbaja
Artykuł roku: Upadek dawnych bohaterów
Wydarzenie roku na forum: Nowe forum
Spamer / troll roku:
 
Użytkownik roku:
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2014):
Najbardziej pomocny użytkownik: VoRaNeK
Redaktor (admin) roku: defthomas
Temat roku: Pogotowie Sercowe Cohones (wyróżnienie dla kącika baja)
Artykuł roku:
Wydarzenie roku na forum: nowe forum
Spamer / troll roku: mahonek
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top