Cohones Awards 2014 - głosowanie.

Status
Not open for further replies.
@Lockhorne zauważ, że nigdzie nie odniosłem się do Twojego głosu - możesz głosować wedle takich kryteriów, jakich tylko chcesz.

Po prostu rozbawiło mnie zestawienie: spamer roku/artykuł roku - bo artykuł o Drwalu i Mamedzie w ciągu ostatnich 12 miesięcy pisałem tylko ja. Krytyką specjalnie się nie przejmuję, spokojnie - a przynajmniej nie każdą.

Z mojej strony także koniec OT.
 
Użytkownik roku: sporo ich
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2014): @Mr.Hyde za działalność pozaforumową
Najbardziej pomocny użytkownik: farmaceuta @ALRI
Redaktor (admin) roku: @defthomas
Temat roku:
Artykuł roku:
Wydarzenie roku na forum: nowe forum
Spamer / troll roku: Connor McGregor w realu a na forumie @mahonek ...zaraz dlaczego nie da się go oznaczyć???
 
Użytkownik roku: Wielu userów lubię, ale za całokształt wyróżnię Grzecha.
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2014): Olos, chyba jedyny albo jeden z jedynych pozytywnie wyróżniających się z tych "nowych".
Najbardziej pomocny użytkownik: Voran, of kors.
Redaktor (admin) roku: Chmurson!
Temat roku: Pogotowie Sercowe Cohones, co tam się działo! :D
Artykuł roku: Ten o Błachowiczu był świetny. "Złodziejski numer Błachowicza"?
Wydarzenie roku na forum: Wszyscy tylko o tym nowym forum, to będę inny i powiem, że fejbukowa grupa (choć opowieść Miszona też kusiła).
Spamer / troll roku: Mahon, bez dwóch zdań.
 
mnie zastanawia po co glosowanie jest az do 11 stycznia - jak widac Ci co mieli sie zainteresowac juz sie zainteresowali - moze jakas 'kampania' cohonesowa zeby zachecic ludzi? bo glosow dosyc malo chyba.
 
mnie zastanawia po co glosowanie jest az do 11 stycznia - jak widac Ci co mieli sie zainteresowac juz sie zainteresowali - moze jakas 'kampania' cohonesowa zeby zachecic ludzi? bo glosow dosyc malo chyba.
Nie bój się, wygrasz ;-)
 
mnie zastanawia po co glosowanie jest az do 11 stycznia - jak widac Ci co mieli sie zainteresowac juz sie zainteresowali - moze jakas 'kampania' cohonesowa zeby zachecic ludzi? bo glosow dosyc malo chyba.
Bo teraz każdy ma zapierdol bo święta, potem sylwek więc jak połowa forum wytrzeźwieje 05.01 to jeszcze będzie miała parę dni na oblukanie forumka.
 
Użytkownik roku: Kaczka41 za serię 30 pytań do
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2014): Mr.Hyde
Najbardziej pomocny użytkownik : Voranek
Redaktor (admin) roku: Jacek Okniński za arty o japońskim mma
Temat roku: pogotowie sercowe
Artykuł roku: tygrysie pasy shooto
Wydarzenie roku na forum: nowe forum na dniach
Spamer / troll roku: mahonek
 
Nie bój się, wygrasz ;-)

prawdopodobnie nie wygram, przeciez Voran czy Grzechu maja chyba wiecej glosow chociaz kompletnie nie o to mi chodzilo - po prostu IMO teraz bedzie dochodzic jeden/dwa glosy dziennie. jak chceta, tylko swoja opinie wyrazam. :p
 
Użytkownik roku: B2K
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2014): Mr.Hyde
Najbardziej pomocny użytkownik : Voranek
Redaktor (admin) roku: Franek
Temat roku: Pogotowie sercowe cohones
Artykuł roku: -
Wydarzenie roku na forum: Nowe forum :)
Spamer / troll roku: mahonek
 
Użytkownik roku: baju
Nowy użytkownik roku: DaimonFrey
Najbardziej pomocny użytkownik: Voranek
Redaktor (admin) roku: Dzihados
Temat roku: Tomasz Drwal w KSW. Walka z Mamedem Chalidovem na KSW 29 w Krakowie
Artykuł roku: "KSW jak UFC, UFC jak... WWE!" - Jakub Bijan
Wydarzenie roku na forum: nowe forum
Spamer / troll roku: Ruff Ryder
 
Użytkownik roku: @Grzechu - za całokształt
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2014): @Mr.Hyde - za fight travel
Najbardziej pomocny użytkownik: @Grzechu - Tak jak dwa wersy wyżej, a także @mrfreakz za pomoc przy pewnym czymś
Redaktor (admin) roku: @Tomasz Chmura
Temat roku: Pogotowie Sercowe
Artykuł roku: Brak, nie czytam tekstów Yoshiego. Nie cierpię jego cynizmu i ironii (tylko w kontekście tekstów publicystycznych)
Wydarzenie roku na forum: Nowe forum
Spamer / troll roku: @mahonek - myślałem nad nominacją dla użytkownika roku za to, że chłopak pomimo takiego hejtu na forum ciągle tu siedzi, ale potem przypomniałem sobie, z kim mamy do czynienia :D
 
Last edited:
Użytkownik roku: baju
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2014): Mr.Hyde
Najbardziej pomocny użytkownik: Voranek
Redaktor (admin) roku: Jakub Bijan, ale też wyróżnienie dla Dzihada i Defa za prace nad nowym forum
Temat roku: Cohones na Wakacjach! - MiszonFiction
Artykuł roku: Cokolwiek od Jakuba
Wydarzenie roku na forum: Nowe forum
Spamer / troll roku: mahonek
Chciałbym edytować, bo wcześniej nie doczytałem i myślałem, że tylko jedna opcja jest brana pod uwagę:

Użytkownik roku: baju, Fresh, VaeVictis
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2014): Mr.Hyde
Najbardziej pomocny użytkownik: Voranek
Redaktor (admin) roku: Jakub Bijan, Dzihados, Defthomas
Temat roku: Cohones na Wakacjach! - MiszonFiction
Artykuł roku: "Gdy zatrzymał się czas" - Jakub Bijan
Wydarzenie roku na forum: Nowe forum
Spamer / troll roku: mahonek, Taran
 
zaraz zaraz, kaczka pisal, ze tylko jeden glos sie liczy
no sorry, ale inaczej to taki plebiscyt nie ma sensu
 
@mar01 ciężko wyóżnić jedną osobę. I tak głosować mogą wszyscy więc nie widzę problemu z podliczeniem później.
ale prosiłbym o ograniczenie się jednak do jednego faworyta (jeśli będzie więcej niż 1, każdy nominowany dostaje po 1 punkcie).
 
@mar01 ciężko wyóżnić jedną osobę. I tak głosować mogą wszyscy więc nie widzę problemu z podliczeniem później.
ja wiem, ze ciezko, ale kurcze, moim zdaniem to bez sensu, bo moge wypisac 20 osob w kazdej kategorii, a tu chodzi o wybranie tego number one
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top