Cohones Awards 2012 - głosowanie

Użytkownik roku: NaiverNowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2012):Najbardziej pomocny użytkownik: CactusRedaktor (admin) roku: Paweł KowalikTemat roku:Artykuł roku:Wydarzenie roku na forum: VideokonferencjeSpamer / troll roku: kikboxing ( czy jakoś tak)
 
Użytkownik roku: NaiverNowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2012): Jajcarz (chyba nikt nie będzie się czepiac za te parę dni) , Jeśli jednak na Jajcarza/Mirek Nóżka nie można to głos leci na Painkillera.Najbardziej pomocny użytkownik: CactusRedaktor (admin) roku: EscobarTemat roku: Newsy MMA UserówArtykuł roku: Kroniki NajmanaWydarzenie roku na forum: VideokonfernecjeSpamer / troll roku: Kaczka i jego wszystkie alterego
 
Użytkownik roku: NaiverNowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2012):Najbardziej pomocny użytkownik: Kaczka41Redaktor (admin) roku: EscobarTemat roku: Newsy MMA UserówArtykuł roku: Chalidow wybrał StrikeforceWydarzenie roku na forum: Videokonferencje z K&LSpamer / troll roku: Kickboxing, Kaczka41
 
Użytkownik roku: Mirek NóżkaNowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2012): PainkillerNajbardziej pomocny użytkownik: CactusRedaktor (admin) roku: ...Temat roku: Newsy MMA UserówArtykuł roku: ...Wydarzenie roku na forum: telenowela M jak ...Spamer / troll roku: terek80
 
Może nie powinienem się wpierdalać ale nie czaje Was chłopaki. Jedyną osobą, która naprawdę dobrze wypadła na konferencjach był Naiver. Jajcarz na tle reszty również nie wypadł jakoś źle ale nie czaje skąd te wszystkie zachwyty. Naiver oprócz tego, że merytorycznie miażdży to jest jeszcze kulturalny i wypowiada się w tonie, który mi odpowiada. Protekcjonalny ton jajcarza natomiast mocno mnie drażnił.
 
Może i z Mamedem przesadził ale poza tym brawurowo wyprowadził z równowagi uzyskując nieprzekalkulowane wypowiedzi włodarzy KSW. Poza tym nie trolluje, przyczynia się do rozwoju MMA na najistotniejszym poziomie, nie spamuje, jest obecny nawet gdy nie pisze i jest merytoryczny...poza tym nie narzucaj innym swojego zdania. Jak ktoś pójdzie do urny i zagłosuje na PiS to też będziesz kwestinował? Glosowanie to głosowanie.
 
Dodatkowo może ludzie są mu wdzięczni, że ważenie od teraz będzie on-line :).
 
Swoją drogą nikt tu nie głosuje na "użytkownik w wideokonferencji" a same "wideokonferencje" co rozumiem jest ważnym wydarzeniem samym w sobie, a nie tym jak kto wypadł.
 
Absolutnie Jajcarz z Mamedem nie przesadził, wręcz odwrotnie. To nasz gość złapał nerwa, albo nie zrozumiał o co Mirkowi chodzi, albo zdenerwował się, że Mirek drąży jego głupią odpowiedź w temacie sparingów z Aslambkiem.Można powiedzieć, że Mirek dziennikarsko postawił Mameda pod ścianą i stąd wkurw.
 
Ja nie mam nic do jajcarza, ogarnięty typ i wie o czym mówi/pisze. Po prostu nie czaje aż takiego zachwytu jego osobą.
 
Użytkownik roku: Jajcarz


Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2012): Painkiller


Najbardziej pomocny użytkownik: Cactus


Redaktor (admin) roku: Tomasz Chmura


Temat roku: Newsy MMA userów


Artykuł roku: Kroniki Najmana


Wydarzenie roku na forum: Videokonferencje


Spamer / troll roku: Tomano
 
hehe czyli w konferencji chodziło o to żeby wkurwić rozmówce i komu się to udało to dobrze wypadł ? (nie odnoszę w żadnym stopniu tego do Jajcarza)
 
Jajcarz wypadl najlepiej na konfie i basta, dla mnie głos cohones podczas akcji, do tego umiejetnosc zachowania sie i nie spalenia z nerwów pod meblościanką jak malinowski jak tylko Kawul podniosl głos. Z naiverem fajnie współgrał bo z jednej strony lekko kontrowersyjne pytania, powodujace skok cisnienia u odbiorcy a z drugiej strony chłodny profesjonalizm naivera dla równowagi
 
@markhuntoPretensjonalny? Bardziej bezposrednio-dociekliwy. Konstruktywnej krytyki nigdy za wiele.
 
hehe czyli w konferencji chodziło o to żeby wkurwić rozmówce i komu się to udało to dobrze wypadł


jeśli ilość wkurwionych osób podczas konfy jest wyznacznikiem, mamy zwycięzcę :)
 
Użytkownik roku: NaiverNowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2012):Najbardziej pomocny użytkownik: CactusRedaktor (admin) roku: EscobarTemat roku:Artykuł roku: Historia MMA Rocks cz.1 i cz.2Wydarzenie roku na forum: VideokonferencjeSpamer / troll roku:
 
Użytkownik roku: CactusNowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2012): JerichoNajbardziej pomocny użytkownik: CactusRedaktor (admin) roku: Evangelista (Def)Temat roku: Newsy userówArtykuł roku: Historia MMA Rocks cz.1 i cz.2/ Kroniki NajmanaWydarzenie roku na forum: VideokonferencjeSpamer / troll roku: :-)
 
Użytkownik roku: Jajcarz


Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2012): Painkiller


Najbardziej pomocny użytkownik: Cactus


Redaktor (admin) roku: na Cohones Evangelista, na RCKS Paweł Kowalik za konwent MMA i wszystkie 1000 wywiadów


Temat roku: Chalidow wybrał Strikeforce


Artykuł roku: Historia MMA i MMARocks


Wydarzenie roku na forum: Videokonferencje


Spamer / troll roku: Kaczka41


Sorry panowie że sie wpierdzielam w wasze nagrody ale też czuje się jednym z was na Cohones :) 
 
Użytkownik roku: Naiver


Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2012): Painkiller


Najbardziej pomocny użytkownik: Cactus


Redaktor (admin) roku: Paweł Kowalik


Temat roku: Newsy MMA Userów


Artykuł roku: Historia MMA i MMARocks


Wydarzenie roku na forum: Konwent MMA i rozdanie Heraklesów
 
Jak Def to ja też!

Użytkownik roku: Jajcarz
Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2012): Painkiller
Najbardziej pomocny użytkownik: Cactus
Redaktor (admin) roku: Paweł Kowalik
Temat roku: Hyde Park
Artykuł roku: Wybujałe ambicje
Wydarzenie roku na forum: Wideokonferencje
Spamer / troll roku: Allah Akbar
 
Sorry panowie że sie wpierdzielam w wasze nagrody ale też czuje się jednym z was na Cohones :)


Właśnie fajnie że się nie izolujesz od użytkowników.Reszta redakcji też by mogła zagłosować.
 
Ja nie śledzę Cohones na tyle, a na ogół robię to z telefonu i nawet nie widzę autora tego, co akurat czytam :)Zagłosuję tylko w wybranych kategoriach:Użytkownik roku: CactusNajbardziej pomocny użytkownik: CactusTemat roku: Wideo z walkWydarzenie roku: videokonferencjeSpamer: Kaczka
 
Nie wiem czy to nie zapóźno ale powinniście zrobić kategorie wywiad roku i zdjęcie roku (żeby pocieszyć biednego Roylera ;) ).
 
Zdjęcie roku i wywiad rokuby były by zajebistymi kategoriami szczerze mówiąc :)
 
No to może poprosić Cactusa o przedłużenie plebiscytu i dodaniu nowych kategorii (ewentualnie zrobienie nowego dodatkowego tematu, bo w tym się zgubi adnotacja).
 
PrzemekChodzi o wybranie 1 konkretnego zdjęcia :)Tomasz ChmuraMożna tak zrobić
 
Back
Top