Cohones Awards 2012 - głosowanie

Użytkownik roku: Jajcarz, glownie za videokonfy. Kiedys jeszcze sporo sie udzielal, ale teraz od czasu konfliktu z kaczka zupelnie przestal, wiec troszke jego typ wstawiam na sile.



Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2012): Szady, choc wydawalo mi sie, ze jestes juz dluzej na forum :-)



(btw, dzieki za glosy)



Najbardziej pomocny użytkownik: Cactus, Evangelista. Sorry, za dwa glosy, ale oboje w pelni zasluguja. Tomek od kiedy wstapil do redakcji, robi naprawde sporo, i pilnuje forum cala dzien i noc :-)



Redaktor (admin) roku: Escobar. Za "Escobargate", liczne wywiady, wyjazdy na obozy, prace z kamera za kulisami ksw. W koncu, za slawny juz wyjazd na niedoszle mmc.



Temat roku:
Newsy MMA Userow.



Artykuł roku:
Kroniki Najmana



Wydarzenie roku na forum:
Videokonferencje



Spamer / troll roku:
kaczka41
 
Użytkownik roku: Jajcarz - znakomite występy na videokonferencjach.


Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2012): Szady - opozycjonista trolli, nie mają z nim lekko :-) Konkretne posty na dany temat.


Najbardziej pomocny użytkownik: Cactus - człowiek posiadający osobny internet, jak czegoś nie ma w sieci to Cactus i tak wyśle ci link do szukanej rzeczy :-)


Redaktor (admin) roku: Escobar - Redaktor Kowalik odwalił konkretną robotę w tym roku. Masa materiałów, walka ze złem polskiego MMA oraz klasyk w postaci ''escobargate''.


Temat roku: Newsy MMA Userow - świetny temat. Sporo świeżutkich, niekoniecznie oficjalnych wieści ze świata MMA.


Artykuł roku: Kroniki Najmana - miażdzący artykuł Evangelisty, ciągle wywołuje uśmiech na twarzy.


Wydarzenie roku na forum: Videokonferencje - bardzo dobra inicjatywa, liczę na częste vkonfy w 2013 roku.


Spamer / troll roku: kaczka41 - za aferę ''multikontową''.
 
Użytkownik roku: posty Born2Killa zawsze bardzo przyjemnie mi się czyta a nie śledze forum jakoś masakrycznie więc - głos na niego



Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2012): Szady



Najbardziej pomocny użytkownik: ---



Redaktor (admin) roku: TJ



Temat roku: Newsy MMA Userów



Artykuł roku: MMA komiks/historia MMA i MMA Rocks



Wydarzenie roku na forum: może to cało zamieszanie z SUPER-TAJNYM Newsem w którym ludzie, którzy przeczytali zapowiedź tego niusa zaczęli wymyślac kompletne głupoty typu: Krzysztof Jotko w UFC (na podstawie tego, że został znajomym z Cainem Velasquezem) XD



Spamer / troll roku: pewnie niezmiennie kaczka
 
Użytkownik roku: Jajcarz



Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2012): Szady



Najbardziej pomocny użytkownik: Cactus



Redaktor (admin) roku: Paweł Kowalik



Temat roku: Newsy MMA Userów



Artykuł roku: Kroniki Najmana



Wydarzenie roku na forum: Videokonferencje



Spamer / troll roku: Chisora
 
Użytkownik roku: naiver


Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2012): Painkiller


Najbardziej pomocny użytkownik: kaczka


Redaktor (admin) roku: Escobar


Temat roku: Zmiany w rankingu MMA


Artykuł roku: Przesyt czy przesada?


Wydarzenie roku na forum: Konferencje


Spamer / troll roku: kaczka
 
Użytkownik roku: Naiver - duże pojęcie o MMA, świetne artykuły.



Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2012): Painkiller



Najbardziej pomocny użytkownik: Evangelista, chyba mogę zagłosować na redaktora?



Redaktor (admin) roku: Evangelista - zawsze pomocny.



Temat roku: Newsy MMA Userów



Artykuł roku: historia MMA i Rocksów :).



Wydarzenie roku na forum: Videokonferencje



[strike]Spamer / troll roku: spamer - kaczka, troll - klakier :D.[/strike] nie rozumiem po co ich wyróżniać...
 
Użytkownik roku: Yagiel


Nowy użytkownik roku: szady


Najbardziej pomocny: oczywiście Cactus


Admin: defthomas


Temat: Newsy MMAuserów


Art: Kroniki Najmana


Troll: chisora
 
Użytkownik roku: Jajcarz



Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2012): Szady



Najbardziej pomocny użytkownik: Cactus



Redaktor (admin) roku: Tomasz Chmura (Evangelista)



Temat roku: Hyde Park



Artykuł roku: Kroniki Najmana



Wydarzenie roku na forum: Videokonferencja z Martinem L. (bo pierwsza, przełomowa)



Spamer / troll roku: kickboxing
 
Nie wierzę, że kaczka jest tak głupi, że właśnie się przyznał do kolejnego alterkonta :-) (post kickboxinga).



Co do mojego głosowania:



Użytkownik roku: Jajcarz



Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2012): Nie wiem, nie oddaję głosu.



Najbardziej pomocny użytkownik: Nie wiem. Głos na Cactusa, bo on zazwyczaj pomagał.



Redaktor (admin) roku: Evangelista



Temat roku: Wywiad Kowalczyka i jego trenera na temat MMC :-)



Artykuł roku: Szczerze mówiąc trudno mi wybrać, więc nie zagłosuję.



Wydarzenie roku na forum: Videokonferencja z Kawulem



Spamer / troll roku: kaczka i jego milion alterkont
 
Użytkownik roku: Naiver



Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2012): Visu



Najbardziej pomocny użytkownik: Cactus a za nim Perfumiarz



Redaktor (admin) roku: Escobar



Temat roku: Chalidow wybrał Strikeforce



Artykuł roku: Kroniki Najmana



Wydarzenie roku na forum: Videokonferencja z Kawulem



Spamer / troll roku: kaczka i jego milion alterkont
 
W ogóle admin redaktor powinno być osobno.



Ja redaktora daje Eskobarowi, ale admin leci do bezsennego Evangelisty , co w takim wypadku?
 
Użytkownik roku: naiver (szkoda, że przez własną działalność rzadziej się udziela, chociaż może tylko mi się tak wydaje)



Nowy użytkownik roku: Szady (ale Ci reklamę zrobił raphaelius - nie zwracam za bardzo uwagi kto się kiedy rejestrował i gdyby nie On to nie przypuszczałbym, że zarejestrowałeś się w 2012...heh, patrząc na liczbę postów to także dobry typ na spamera roku;)



Najbardziej pomocny użytkownik: Evangelista (przypominam, że status redaktora uzyskał dopiero w tym roku, od tamtej pory jest niestrudzony w pomocy, więc to ciekawy sposób żeby Go wyróżnić)



Redaktor/admin: Tu podobnie jak D&G. Redaktor - bezsprzecznie Escobar, ten człowiek to prawdziwy wół roboczy polskiego dziennikarstwa MMA, jest wszędzie, wie wszystko i informuje o (prawie) wszystkim. Admin, to z kolei Defthomas - za tekst: "mam zaufanie do naszych czytelników", najbardziej ludzka twarz administracji/redakcji, równy chłopak, blisko użytkowników.



Temat roku: Nie wiem, trudno się zdecydować. Hyde Park jest z tego roku? Jeżeli tak to to co się tam czasem wyprawia zasługuje na ten tytuł.



Artykuł roku: Nie mogę sobie teraz przypomnieć, wstępnie dam kredyt historii mmarocks, pomimo, że to jeszcze nie kompletna seria.



Wydarzenie roku na forum: wielki coming out kaczki - to wydarzenie zmieniło życie wielu użytkowników na forum i (mam wrażenie) również poza nim:)



Spamer/troll roku: kickboxing - bycie prawdziwym trollem to umiejętność, ten gość ma na to papiery







Swoją drogą, co, jak teraz, przed nowym rokiem pojawi się super temat lub wydarzenie - nie obejmie go przyszłoroczny konkurs, a w tym wypowiedziało się już sporo osób. Taka sytuacja będzie się powtarzać co roku, więc może by zaczynać Cohones Awards po sylwestrze?
 
Hyde Park i zakłady bukmacherskie były w poprzednim roku



Cactus nie wiedziałem że Painkiller i Szady są z tgo roku więc chciałem ich dopisać do moich typowań.Ok?;)



Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2012):Szady i Painkiller







UP:Masz tomek głos odde mnie : Umysłowa Ku$%a roku:tomek-host za oszukiwanie w 1 kolejce typera :-)
 
Artykuł roku: Ciężko... poprzeglądam jeszcze i dorzucę później






Artykuł roku: Kroniki Najmana - art jeszcze napisany przez Evangelistę - usera, pamiętam, że bardzo mnie rozbawił ten tekst.
 
@bibi



Tak, planuję zaczynać przyszłe edycje Cohones Awards po Sylwestrze.



@Przemek



Ok.



---



Kategoria .Temat roku nie jest tylko dla tematów założonych w tym roku, ale też rozpoczętych wcześniej. w których np. toczy się obecnie ciekawa dyskusja lub są wrzucane ciekawe rzeczy jak Hyde Park, Muzyka, Zakłady bukmacherskie, itp.
 
Użytkownik roku: naiver



Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2012): nie wiem



Najbardziej pomocny użytkownik: Cactus



Redaktor (admin) roku: Paweł Kowalik



Temat roku: Newsy MMA Userów



Artykuł roku: Kroniki Najmana



Wydarzenie roku na forum: Videokonferencje



Spamer / troll roku: kickboxing
 
Użytkownik roku: Bezsprzecznie Jajcarz



Nowy użytkownik roku Painkiller - ciężko teraz o nowego użytkownika, który normalnie funkcjonuje na forum, bez kłótni. Do tego posty Paina są całkiem rzeczowe.



Najbardziej pomocny standardowo Cactus



Redaktor (admin) roku: Paweł Kowalik za rozpoczęcie walki z pseudoorganizatorami.



Temat roku: Newsy MMA Userów - super pomysł Malinowskiego!



Artykuł roku: Rozjechane akcenty Escobara



Wydarzenie roku na forum: Videokonferencje



Spamer / troll roku: Kaczka, wyrózenienie dla mnie za temat Chalidow podpisał kontrakt z Bellator FC kiedy wszyscy czekali na newska bombę! :D
 
Użytkownik roku: Jajcarz



Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2012): nie znam niestety nowych użytkowników forum.



Najbardziej pomocny użytkownik: ALMMA, za mega rzetelne odpowiedzi dla użytkowników.



Redaktor (admin) roku: Jako redaktor, to zdecydowanie Escobar.



Temat roku : Newsy MMA Userów.



Artykuł roku - Kroniki Najmana



Wydarzenie roku na forum: Vblogi i videokonferencje.



Spamer / troll roku: Chisora/Kaczka.
 
Użytkownik roku: Jajcarz



Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2012): Painkiller



Najbardziej pomocny użytkownik: Evangelista



Redaktor (admin) roku: Paweł Kowalik



Temat roku: Newsy MMA Userów



Artykuł roku: Za co kocham MMA



Wydarzenie roku na forum: Videokonferencje



Spamer / troll roku: Kaczka
 
Użytkownik roku: Jajcarz



Nowy użytkownik roku: (zarejestrowany w 2012): Visu



Najbardziej pomocny użytkownik: Cactus



Redaktor (admin) roku: Paweł Kowalik



Temat roku: Newsy MMA Userów



Artykuł roku: Za co kocham MMA



Wydarzenie roku na forum: VK z Mamedem, Jajcarz dal czadu. :)



Spamer / troll roku: kaczka41, pamietamy i oczekujemy!
 
Użytkownik roku: Jajcarz



Najbardziej pomocny użytkownik: Evangelista



Wydarzenie roku na forum: Videokonferencje
 
Użytkownik roku: Jajcarz



Najbardziej pomocny użytkownik: MarkHunto



Redaktor (admin) roku: Escobar



Temat roku: MMA Attack 3 wraca



Artykuł roku: nie wiem czy pasuje ale videoblogi Jurasa



Wydarzenie roku na forum: Videokonferencje



Spamer / troll roku: Perfumiarz za videokonfernecje z Kwaulem
 
Back
Top