Cohones Awards 2012 - głosowanie

Można by było wybrać jakieś konkretne zdjęcia. Albo dodanie linków do wszystkich fotorelacji w jednym temacie co by każdemu było łatwo to ogarnąć.



I kolejna kategoria:



Pytanie roku: i tu TJ i "wygodne masz ubrania?" :D
 
Zawsze można wybrać to zdjęcie, które tak zdenerwowało Michała Kitę. Tego akurat Royler nie robił :P.
 
"Co było bardziej kolorowe: fryzura Chrisa Lebena czy moja koszula ? ":-)



To może osobny temat ?



I ktoś by wrzucił wszystkie zdjęcia jakoś pomniejszone w granicach rozsądku i wtedy można wybrać
 
To ja bym jebnął jeszcze pytanie "wałek roku", który zawodnik został wydyman przez sędziów.
 
To by trzeba było nominacje zrobić, bo zdjęć było multum :D



A które wkurzyło Kitę, bo nie pamiętam ?
 
@Logan



Też nie pamiętam, ale to jest fajowe



6325883929_c1e8eec280_z.jpg




edit:



A już wiem, chyba Tidżejowi chodziło o tą fotkę, którą bodaj sam zrobił



P3190411.jpg
 
Myślę, że jeśli tak chcecie te 2 kategorie, to wolałbym dodać w przyszłym roku. Nie chcę już mieszać za bardzo.



Spytam się jeszcze czy nie macie nic przeciwko HoF Cohones? W formie, że po wygraniu łącznie trzech nagród z "pozytywnych kategorii" (Użytkownik roku, Nowy użytkownik roku, Najbardziej pomocny użytkownik, Redaktor (admin) roku, Artykuł roku) dołącza się do HoF?



---

Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2012): Jericho


Cwaniaczek :P
 
Cactus, ja jestem za HoF możnaby pogadac z redakcją zeby taka osoba dostała podpis pod awatarem "hall of fame"
 
Hof to "śliski" temat, każdy w nim chciałby być co rodzi zazdrość u niektórych użytkowników zwłaszcza nowych ;p



Trudno też znaleźć kryteria odpowiednie.
 
Może tak być, ale mam nadzieję, że większość tutaj uważa to głosowanie i ewentualnie HoF za zabawę i małe odznaczenie za wkład w forum, a nie coś co powoduje zazdrość i jakieś kłótnie.
 
ja proponuje, żeby HOF miał tylko user roku ( może być w podpisie). Czyli póki co Malinowsky.



Nie chce żeby kaczka był hall of fame ( zeszły rok, pomocny user)
 
Póki co ma 2/3 nagordy, jeśli go sami nie wybierzecie jeszcze raz, to nie będzie w HoF :]
 
po mojemu wystarczy żeby byl user roku. Najbardziej prestizowa nagroda i nie musi byc juz wybierany 3 razy
 
@ Calo


Ta zagadka była roztrzygnięta wcześniej. Najpierw miał HW Yagiel a potem Venom :)


Sorki za offtop.
 
A ja po tym co napisał dziś Heileris w temacie o pragnieniach Cigano przejrzałem temacik by uwierzyć w to co napisał ;-) Dzięki i Tobie i Stonerowi za docenienie, w życiu się nie spodziewałem głosu od kogokolwiek. Pozdrawiam :-)
 
Użytkownik roku: na forum jest wielu ogarniętych użytkowników, więc za kryterium obrałbym tutaj kolumnę "Ostatni komentujący" na forum i moją gotowość do kliknięcia w dany temat w zależności od tego, kto tam widnieje (kolejność przypadkowa): Tens, Slipmych, King Dante, Markhunto, Bosman, Raphaelius, Comber, Mirek Nóżka, xxl. Wielu innych także pisze ciekawie, ale piszą, na ogół, dużo, a ci wymienieni tutaj, na moje oko, udzielają się odrobinę mniej, ale jeśli już to robią, to są to interesujące komentarze.



Nowy użytkownik: Szady, Painkiller, Visu



Najbardziej pomocny użytkownik: Cactus, Kaczka41



Redaktor roku: Paweł Kowalik



Temat roku: Newsy MMA userów



Artykuł roku: Jakub Bijan - Monopol - szczepionka na chorobę boksu zawodowego?



Wydarzenie roku na forum: videokonferencje
 
Back
Top