Cohones Awards 2011 - wyniki

@Kalogero żona nie patrzy mi przez ramię do neta. Poza tym wie, że moduje w Explosive na cybersporcie, więc mam albi :-)
 
Czyli padły jak widzę w czasie mojej nieobecności odpowiedzi na zadane przeze mnie ( w poście typującym do nagrody ) pytanie co na to Wasze kobiety.Nie miałem możliwości prześledzić ich,więc dzięki,bo teraz wiem co one na to ;) A ja jestem tak cienki,że nie umiem wkleić tam nic z własnych obrazów :) Widocznie tak ma być ;)
 
kalogero - ale dział "Kobiety" jest mój :( Ale fakt, gdy widzę, że Belmondo dodał ostatniego posta w tamtym temacie to wiem, że będzie na co popatrzeć
 
Lukas-ale to było wyróżnienie dla Nich za aktywność i ich gust bliski mojemu.Sam temat-Twój,wiem-chwała Ci za to:)
 
Witaj Kaczka ;) Jak zwykle pomocny-dzięki za link.Wypocząłem trochę z dala od miejskiego zgiełku i obowiązków, więc "wylightowany" uśmiechnę się tylko czytając jego życzenia,bo w moim przypadku kompletnie nietrafione.Uparł się na tą Ustkę,a ja wielokroć mówiłem,że nie bywałem tam a już w ogóle "w interesach".Ale cóż,ubzdurał sobie jakieś "stare" czasy,niech mu będzie ;)



Tobie przypadły nieco bardziej treściwe życzenia,więc się do nich zalegle dołączę ;)
 
Na trolla na kaczkę w życiu bym nie zagłosował, ale gdyby był oddzielny spamer to zawsze na mnie może liczyć :)
 
Muszę teraz pilnie przeglądać forum, by za rok zagłosować również. A tak przy okazji gratulacje dla zwycięzców.
 
Dzięki leszczu :-)



Btw. Pracuj, pracuj, a nóż za rok nie tylko będziesz głosował , ale być może bedziesz również nominowany...ew. też coś wygrasz
 
kokos dostał wymarzoną nagrodę- doczekaliśmy się dnia gdy pradawni bogowie zesłali na niego bana :D
 
dopiero przyjechalem z swiąt.Co za niespodzianka!!Yagiel a za co kokos bana dostał i w jakim temacie?musze nacieszyc oko :D
 
yep,ale z tego co widze, slad po jego aktywnosci zostal wyczyszczony :)



ps: Ban to nie kasacja konta:)
 
Po tak długim czasie w końcu się udało, nam nie pozostaje nic innego jak tylko dziękować :-):-)
 
Bana można sadzić też na IP o ile nie ma zmiennego,ewentualnie na maila z jakiego się rejestruje :)
 
Back
Top