Cohones Awards 2011 - wyniki

"to ja KOKOS we wlasnej osobie. zostalem nieslusznie zbanowany. wracam by oczyscic moje dobre imie."


Nie ma problemu. Po prostu zażartowałem trochę ;-)
 
Wyleciałeś za obrażanie zawodników, zresztą byłeś za to upominany i jeszcze się dziwisz dlaczego Ci tak zrobili....
 
Wysyłałem we wtorek maila do defa i odpisał, że przeprasza za obsuwę, a koszulki zostały wysłane wczoraj (a więc w poniedziałek, 23.01) i powinny dojść do końca tego tygodnia. U mnie jednak nadal cisza...



A tak przy okazji, jak macie pomysły to możecie tutaj proponować jakieś nowe kategorie na przyszły rok :-).
 
Zaraz sprawdzę i dam znać czy na pewno zostało to wysłane. Sorry panowie ale ciężko to organizować zza granicy i polegać na kimś tam kto zajmuje się tym w kraju. Dam znać za parę minut
 
No i niestety muszę was ponownie przeprosić , dostałem przed chwilą odpowiedź że koszulki nie wyszły jeszcze na pocztę. Wiem że mówię to już 3 raz ale obiecali mi że zostaną wysłane jutro. Jeszcze raz, was przepraszam panowie, szczególnie że to nagrody za naprawdę fajny wkład w życie forum. Dałem plamę po całości ;/
 
Niestety za pierwszym razem moja, teraz zawalił ktoś inny. Postaramy się jakiś fajny konkurs na dniach ogarnać w ramach przeprosin :)
 
Nie wiem jeszcze, zmieniłem parę dni temu pracę i nie wiem jak to będzie z urlopem niestety. Akurat konwet ładnie mi się nakłada z termin decyzji o stałej umowie :)
 
Trudno żeby założyciela mmarocks nie był ale z drugiej strony na twoim miejscu bym został w pracy :D.



Chociaż..przygotuj sobie czarne ubrania za wczasu,jak nadejdzie pora przyjdz przygnębiony i na czarno do pracy...oznajmiasz że ktoś CI z rodziny umarł i masz pogrzeb.Wpadasz na konwent i dobrze sie bawisz przez weekend :D -wiem że mocne ale może wypalić:)
 
Dobra OK, do mnie dziś już doszły. Materiał bardzo dobry, tylko Tribal jakoś za ciasny (nie ma możliwości wymiany? :D :-)), ta druga idealna.
 
http://sklep.mmarocks.pl/



Obydwie. Spojrzałem teraz na rozmiary i rzeczywiście ta po prawej ma mniej centymetrów, nie dziwię się, że trochę opina.



Powtarzam:

A tak przy okazji, jak macie pomysły to możecie tutaj proponować jakieś nowe kategorie na przyszły rok
smile.gif
.
 
Wymienić Cactusowi na większą!!!:-) Ten gość zasługuje swoim koleżeństwem i pomocą jak mało kto!
 
Back
Top