Cohones Awards 2011 - wyniki

Cactus

Moderator
Cohones
34goiso.png

-----

User roku:
[list type=decimal][*]Malinowsky • 7 [*]Naiver • 4 [*]Kaczka41 • 3 [*]Madżer, Wakaszimazu, Pervert, Dazz, Chujao (GLF) • 2[*]Ruff Ryder, Lukas, Zelboys06, Evangelista, Noodles - 1

Najbardziej pomocny user:
[list type=decimal][*]Cactus, Kaczka41 - 11[*]Mir, Chujao (GLF), Raphaelius, Zelboys06 • 1

Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2011):
[list type=decimal][*]Kaczka41 • 8 [*]Jebaka200 • 6 [*]Kalogero • 3 [*]Tar - Ellendil • 2[*]Wakaszimazu, Kokos80, Belmondo - 1

Spamer / troll roku:
[list type=decimal][*]Kokos80 • 13 [*]Egzekutor • 8 [*]Kaczka41 • 7 Dazz • 2 Chujao (GLF), Shogun, PiorunPL, Pervert - 1[/list type=decimal]

Artykuł roku:
Naiver - O w stopę strzelaniu
• 12 Yoshihiro - Brazylijski mokry sen
• 6 Tidżej - Ostatnie rodeo Fedora
• 3 Yoshihiro - Zagraj mi czarny cyganie - 2[/list type=decimal]

Temat roku:
Kobiety, Boks, Tanio skóry nie sprzedam
• 3 Marsz niepodległości 11.11.11.
- 2Fantasy Matchmaking, KSW 17 • wyniki, MMA Attack, Strefa Walk została odwołana, Brazylijski mokry sen, Wiem kto wygra na 100%, Co to za zawodnik, Karty sędziowskie z walki Henderson vs Rua, Karty sędziowkie z KSW 17, Kontrowersje po KSW 17, Strefa Wałków, Historia Edgar- Maynard
- 1
[/list type=decimal]
Redaktor (admin) roku:
Defthomas
- 12Venom
- 11Tidżej, Escobar
- 4Tjo, Fusel, 2 R.O.B - 2Yoshihiro, Dzihados, Bosy, Royler - 1[/list type=decimal]
----------

- Mam nadzieję, że nie pomyliłem się przy liczeniu.

- W przypadku więcej niż jednej nominacji, każdy wymieniony dostawał po 1 punkcie.

- Nie liczyłem głosów na samego siebie / na swoje tematy

- Zainteresowanie tematem diametralnie spadło po paru dniach, ale jak to się mówi - pierwsze koty za płoty.

- Mimo tego, można powiedzieć, że pomysł wypalił, a więc... czekamy na edycję 2012!

- Dziękuję za wszystkie głosy!

GRATULACJE ZWYCIĘZCOM I NOMINOWANYM :-)

Arlovski

UFC
Heavyweight
Gratulację dla wygranych :)

5 miejsce na usera roku nie jest złe :). Oraz mój temat "Kobiety" dzieli pierwsze miejsce. Jest lepiej niż myślałem :-)

Ramp4ge

Shark Fights
Heavyweight
Jest - Boks wygrał temat roku ! Mój temat ! :D

Cieszy fakt, że ja - jako user - też jestem nominowany :)

GRATULACJE ALL !

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
Jak mogłem przegapić ten temat :D Dzięki wszystkim choć upieram się że powinien wygrać Venom. Dzięki [strike]Kaczka [/strike]Cactus za spisanie tego wszystkiego i gratuluje zwycięzcom :)

Naiver , Cactus, Kaczka41 , Malinowsky - moglibyście podesłać mi na mejla [email protected] swoje adresy i rozmiar koszulki ? Postaram się coś wysłać po świętach

Z góry dzięki

Yagiel

UFC
Lightweight
"uwazam, ze to efekt nagonki medialnej na moja osobe frustratow z cohones."

czego kerwa ? :D kariera Ci do łba strzela :D

Cactus - dzięki za ogarnięcie, masz plus na przyszły rok :D

kokos80

Brutaal
Super Heavyweight
ja nie chce tej nagrody. skladam oficjalny protest. jestesmy w EU - wiecej tolerancji.

malinowsky

UFC
Welterweight
Zaskoczyłeś Def:-) To nam prezencik na nowy rok zrobiłeś. Dzięki:-) [strike]Zaraz podesle. [/strike]
Wysłane:-)

Kalogero

Maximum FC
Bantamweight
Wracam sobie z wakacji,a tu widzę,że na "pudło" się załapałem :)

Mimo,że to zabawa,to dziękuję za oddane głosy a przede wszystkim gratuluję tym,których więdzę,uczynność doceniono i wyróżniono w najbardziej "prestiżowych" kategoriach.

Kalogero

Maximum FC
Bantamweight
A witam, dwa tygodnie grzałem dupcię daleko stąd.A co się działo..?Serio coś wartego uwagi?Zaległe walki dziś obejrzałem,ale forum wstecz śledzić nie zamierzałem...

Marcin Jabłoński

Bellator
Welterweight
Cohones
MMARocks
Przede wszystkim egzekutor składał zyczenia na Mikołajki i ci którzy mu nie podziękowali mają teraz przejebane :-)

poza tym odjęło trochę postów wszytskim z licznika i zmniejszyło wagi - ale mają powrócić, dobra konie oftopu :)

Kalogero

Maximum FC
Bantamweight
Ha,ha..a ja myślałem Panowie,że naprawdę jakaś jatka była :) No widzę,że "schudłem",ale co tam,chyba nikt nie wypowiada się tu dla liczników(bynajmniej mam taką nadzieję)Ok,nie róbmy offtopu,ale dzięki za info ;)

belmondo

BAMMA
Lightweight
dostałem 1 głos !

wynik godny Leszka Bubla

Gratuluję

ja niestety nie mogę byc na forum tyle ile bym chciał; dostałem 5 nowych działów do moderowania, budowa domu i takie tam...

pzdr

Kalogero

Maximum FC
Bantamweight
Belmondo-innymi słowy masz dużo poważniejsze rzeczy do roboty i chwała Ci za to,Nie samym [strike]chlebem [/strike]Cohones żyje człowiek, a już w ogóle mężczyzna ;)

P.S. Ale nie mów też, że jeden głos dostałeś, bo i ja Cię wyróżniłem za dział "kobiety"

"Wyróżnienie dla Belmondo i Kaczki za "dużą aktywność" i gust w dziale:kobiety.Swoją drogą,co na to Wasze Panie? :)"

stasinek34

PRIDE FC
Lightweight
@up

Kaczka napisał, że jego kobieta zaczęła go pilnować :D

Czekam tylko, aż mu zajrzy do kompa i wejdzie na cohones... ^^

Swoją drogą, Belmondo, zasłużyłeś na więcej głosów - Twoje foty w temacie "Kobiety" są zacne