Cohones Awards 2011 - wyniki

Cactus

Moderator
Cohones
34goiso.png


-----

User roku:
[list type=decimal][*]Malinowsky • 7 [*]Naiver • 4 [*]Kaczka41 • 3 [*]Madżer, Wakaszimazu, Pervert, Dazz, Chujao (GLF) • 2[*]Ruff Ryder, Lukas, Zelboys06, Evangelista, Noodles - 1


Najbardziej pomocny user:
[list type=decimal][*]Cactus, Kaczka41 - 11[*]Mir, Chujao (GLF), Raphaelius, Zelboys06 • 1


Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2011):
[list type=decimal][*]Kaczka41 • 8 [*]Jebaka200 • 6 [*]Kalogero • 3 [*]Tar - Ellendil • 2[*]Wakaszimazu, Kokos80, Belmondo - 1


Spamer / troll roku:
[list type=decimal][*]Kokos80 • 13 [*]Egzekutor • 8 [*]Kaczka41 • 7 Dazz • 2 Chujao (GLF), Shogun, PiorunPL, Pervert - 1[/list type=decimal]


Artykuł roku:
Naiver - O w stopę strzelaniu
• 12 Yoshihiro - Brazylijski mokry sen
• 6 Tidżej - Ostatnie rodeo Fedora
• 3 Yoshihiro - Zagraj mi czarny cyganie - 2[/list type=decimal]


Temat roku:
Kobiety, Boks, Tanio skóry nie sprzedam
• 3 Marsz niepodległości 11.11.11.
- 2Fantasy Matchmaking, KSW 17 • wyniki, MMA Attack, Strefa Walk została odwołana, Brazylijski mokry sen, Wiem kto wygra na 100%, Co to za zawodnik, Karty sędziowskie z walki Henderson vs Rua, Karty sędziowkie z KSW 17, Kontrowersje po KSW 17, Strefa Wałków, Historia Edgar- Maynard
- 1
[/list type=decimal]
Redaktor (admin) roku:
Defthomas
- 12Venom
- 11Tidżej, Escobar
- 4Tjo, Fusel, 2 R.O.B - 2Yoshihiro, Dzihados, Bosy, Royler - 1[/list type=decimal]
----------

- Mam nadzieję, że nie pomyliłem się przy liczeniu.

- W przypadku więcej niż jednej nominacji, każdy wymieniony dostawał po 1 punkcie.

- Nie liczyłem głosów na samego siebie / na swoje tematy

- Zainteresowanie tematem diametralnie spadło po paru dniach, ale jak to się mówi - pierwsze koty za płoty.

- Mimo tego, można powiedzieć, że pomysł wypalił, a więc... czekamy na edycję 2012!

- Dziękuję za wszystkie głosy!

GRATULACJE ZWYCIĘZCOM I NOMINOWANYM :-)
 
Gratulację dla wygranych :)



5 miejsce na usera roku nie jest złe :). Oraz mój temat "Kobiety" dzieli pierwsze miejsce. Jest lepiej niż myślałem :-)
 
Jest - Boks wygrał temat roku ! Mój temat ! :D



Cieszy fakt, że ja - jako user - też jestem nominowany :)



GRATULACJE ALL !
 
Jak mogłem przegapić ten temat :D Dzięki wszystkim choć upieram się że powinien wygrać Venom. Dzięki [strike]Kaczka [/strike]Cactus za spisanie tego wszystkiego i gratuluje zwycięzcom :)



Naiver , Cactus, Kaczka41 , Malinowsky - moglibyście podesłać mi na mejla [email protected] swoje adresy i rozmiar koszulki ? Postaram się coś wysłać po świętach



Z góry dzięki
 
"uwazam, ze to efekt nagonki medialnej na moja osobe frustratow z cohones."



czego kerwa ? :D kariera Ci do łba strzela :D



Cactus - dzięki za ogarnięcie, masz plus na przyszły rok :D
 
ja nie chce tej nagrody. skladam oficjalny protest. jestesmy w EU - wiecej tolerancji.
 
Zaskoczyłeś Def:-) To nam prezencik na nowy rok zrobiłeś. Dzięki:-) [strike]Zaraz podesle. [/strike]
Wysłane:-)
 
Wracam sobie z wakacji,a tu widzę,że na "pudło" się załapałem :)



Mimo,że to zabawa,to dziękuję za oddane głosy a przede wszystkim gratuluję tym,których więdzę,uczynność doceniono i wyróżniono w najbardziej "prestiżowych" kategoriach.
 
A witam, dwa tygodnie grzałem dupcię daleko stąd.A co się działo..?Serio coś wartego uwagi?Zaległe walki dziś obejrzałem,ale forum wstecz śledzić nie zamierzałem...
 
Przede wszystkim egzekutor składał zyczenia na Mikołajki i ci którzy mu nie podziękowali mają teraz przejebane :-)



poza tym odjęło trochę postów wszytskim z licznika i zmniejszyło wagi - ale mają powrócić, dobra konie oftopu :)
 
Ha,ha..a ja myślałem Panowie,że naprawdę jakaś jatka była :) No widzę,że "schudłem",ale co tam,chyba nikt nie wypowiada się tu dla liczników(bynajmniej mam taką nadzieję)Ok,nie róbmy offtopu,ale dzięki za info ;)
 
dostałem 1 głos !



wynik godny Leszka Bubla











Gratuluję



ja niestety nie mogę byc na forum tyle ile bym chciał; dostałem 5 nowych działów do moderowania, budowa domu i takie tam...







pzdr
 
Belmondo-innymi słowy masz dużo poważniejsze rzeczy do roboty i chwała Ci za to,Nie samym [strike]chlebem [/strike]Cohones żyje człowiek, a już w ogóle mężczyzna ;)



P.S. Ale nie mów też, że jeden głos dostałeś, bo i ja Cię wyróżniłem za dział "kobiety"



"Wyróżnienie dla Belmondo i Kaczki za "dużą aktywność" i gust w dziale:kobiety.Swoją drogą,co na to Wasze Panie? :)"
 
@up



Kaczka napisał, że jego kobieta zaczęła go pilnować :D



Czekam tylko, aż mu zajrzy do kompa i wejdzie na cohones... ^^


Swoją drogą, Belmondo, zasłużyłeś na więcej głosów - Twoje foty w temacie "Kobiety" są zacne
 
Back
Top