Co z przeciwnikiem Nastuli?

Swoją drogą nie wiem czemu planują na przyszłość zestawić Nastulę z Bedorfem. Niech już zrobią na pożegnanie "zaległe" Nastula vs Pudzianowski w PPV i będzie do przełknięcia.
 
Też tak sądzę, ale hajs z PPV by się zgadzał, więc może by go namówili.
 
Jeżeli hajs się będzie zgadzał, to takim strzałem w stopę by to nie było. Wytłumaczyliby Januszom, że Nastula to legenda Pride, a Pudzian ledwo od kilku lat w MMA startuje. ;)
 
niech ktoś mi wytłumaczy, na czym opieracie swoje twierdzenia jakoby Nastula był dobrym zawodnikiem? nie umniejszam jego osiągnięciom sprzed lat, ale wraca po długiej przerwie w podeszłym wieku, a nie oszukujmy się ostatni rywale byli ( w moim odczuciu) poniżej poziomu Pudziana. Tylko nie mówcie mi o jego formie w PRIDE... i Bob Sapp miał w tym czasie walki, w których wyglądał świetnie
 
Chyba, że ktoś z was z nim trenuje? nie wiem, być może widujecie go na treningach i jest w sztosie?po prostu nie rozumiem tego hype-u.



Dla mnie Nastula to wielka niewiadoma
 
Nastula od samego początku był sportowcem związanym ze sportami walki. Od lat trenuje MMA, background z judo rewelacyjny. Pudzian ledwo co (jeżeli w ogóle) przystosował swoje ciało do treningów MMA. Trenuje zaledwie od kilku lat ciągle zmieniając obozy i skacząc na wadze od >120 do <120. Nie ma takiej techniki, wciąż popełnia błędy żółtodzioba. Myślę że to zaważyłoby w ich ewentualnym starciu.
 
A ktoś tu pisze że pan Paweł jest superzawodnikiem? Chyba nie.
Jest za to super człowiekiem i wielką ikoną sportów walki. Myślałem, że to zrozumiałe.
 
Ja naprawde nie umniejszam Panu Pawlowi tego jak wiele zrobil dla polskiego mma, a nawet szeroko rozumianego sportu.



Nie powiedzialem tez, ze Pudzilla by z nim wygral. Twierdze jedynie, ze aktualnie jest ogromna niewiadoma, od lat nie walczyl z rywalem chocby klasy sredniej, a lata tez leca. dlatego tez pytam czy ktos z nim trenuje czy skad wynosicie przekonanie, ze bylbym faworytem w starciach chocby ze sredniakami pokroju Lashleya czy Thompsona?
 
Skąd przekonanie to już Ci napisałem. Mimo braku klasowych rywali i głośnych walk, powody które wymieniłem powyżej pozwalają mi sądzić że Nastula pokonałby Pudzianowskiego. Ponadto treuje z nim Janek Błachowicz który mówił przy okazji wideokonferencji (nie pamiętam czy podczas transmisji, czy poza nią) nieco o kondycji Pawła i jestem o nią spokojny.
 
Logan, ale co Ty się uparles tak na tego Pudziana? też uważam, że pokonałby go i to z łatwością. ale już z takim Russowem, z którym ustawiali go userzy uważam, że by przegrał. Nie wspominając już o mocniejszych nazwiskach, bo dla mnie Nastula to WIELKA niewiadoma, a wypowiedzi trenujących z nim zawodników mało mnie przekonują, bo co mają niby mówić? "ma braki w tym... tym... i tym aspekcie..."
 
Myślę że Pudzian i Thompson nie mieliby szans z Pawłem lecz Lashley to już za wysokie progi, mimo że Bobby przegrał z Thompson'em to uważam że Anglik jest gorszym fighterem od amerykanina
 
Nie uczepiłem się Pudziana tylko od samego początku mówię o potencjalnym ich starciu. Myślę że Paweł pokonałby Mariusza, ale nie wiem jak zaprezentowałby się właśnie z Russowem czy innym rywalem podobnej klasy. Podobnie jak nie wiem wielu innych spraw. Ale nie chodzi tu o formę Pawła, tylko ogolnie o nieprzewidywalność samego sportu.
 
dopiero po najbliższej walce na ksw będzie można powiedzieć cokolwiek o Pawle i jego formie. chyba, że przeciwnik będzie pokroju 3 poprzednich, wtedy nadal będzie niewiadomą
 
Każda walka Nastuli to zagadka. Ostatnia seria była co najmniej żałosna, Armbitz, Wroński, że o Japońcu nie wspomnię. Paweł już jak dla mnie żyje legendą Pride. Spodziewiam się, że w ostatniej chwili odwołają walkę.
 
Chciałbym się zapytać czy to prawda że nie ogłaszają przeciwnika Nastuli tylko dlatego że to ma być mega niespodzianka i jego przeciwnika wylosują spośród publiczności tuż przed samą walką?
 
w jakim limicie ta walka ? bo u mnie ciezko bedzie szybko zrzucic wage, jedynie w open moge wystartowac , niechcialbym zostac wylosowanym i placic ksw kare za niezrobienie limitu wagowego ;)
 
PEJA - NASTULA! walka dwóch judoków. To będzie na KSW. kurwa takie oczywiste a my mieliśmy klapki na oczach przez cały czas
 
Semmy Schilt...gadalem dzis z Nim i powiedzial, ze wyzwanie spore ale podejmie sie...jak dostanie oferte.
 
@ Ruff , też jestem pewien, że to właśnie on poszperałem trochę w sieci i szukałem HW z Minesoty i nic takiego oprócz Chris'a.
 
Back
Top