Co z przeciwnikiem Nastuli?

Nie wiem kto to jest, na szybko sprawdzilem rekordy jego przeciwnikow, w wiekszosci byli albo malo doswiadczeni albo majacy ujemne rekordy. Szczerze niech sobie juz bedzie ten Asplund, byle tylko przyjechal bedac w miare gotowym fizycznie oraz zdeterminowanym aby wygrac.



Wlasnie ogladam walke z Rogersem. Ale wpierdol...



https://vimeo.com/44564521
 
Oficjalnie ogłoszony!
66897_459732757415555_705074591_n.jpg
 
Jest weteranem gali Brutaal dla której stoczył dziewięć pojedynków. W czerwcu 2012 roku jego umiejętności dostrzegli właściciele Bellatora, czyli drugiej, co do wielkości organizacji MMA w USA. Otrzymał propozycję walki z doświadczonym weteranem wagi ciężkiej organizacji Strikeforce Brettem Rogersem i podjął się wyzwania ,ze strony ksw hahaa
 
Ale jaja. Chyba wyciekło info. o przeciwniku Nastuli. Nie pamietam, żeby o 23 w niedziele KSW kiedykolwiek ogłaszało przeciwników. Rzeczywiście ciekawe komenatarze na fb.

Nastula zdążył się zestarzeć zanim powiedzieliście z kim walczy.
 
No to cienizna... Mam tylko nadzieję, że przyjedzie lepiej przygotowany niż Glunder.



@LaQi WTF?!
 
KSW informuje: trenuje z zawodnikami UFC .. hahahaha .. to jego sukces :D



co za słonina
 
Na tę wiadomość fani MMA czekali bardzo długo. Od tygodni wszyscy zadawali sobie jedno pytanie: kto będzie przeciwnikiem :Pawła Nastuli na gali KSW22, która 16 marca odbędzie się w warszawskiej hali Torwar? My wiedzieliśmy, wiedział o nim sam • Nastek • , lecz z ogłoszeniem postanowiliśmy zaczekać do dnia, kiedy otrzymamy podpisany kontrakt. Dokumenty dotarły, a więc możemy powiedzieć, że rywalem Nastuli w jego debiucie na gali KSW będzie doświadczony zawodnik z USA,
Asplund mierzy sto osiemdziesiąt trzy centymetry wzrostu, waży sto sześć kilogramów i pochodzi z Minneapolis, gdzie trenuje w tamtejszym teamie • The Cellar • z zawodnikami, którzy walczą, bądź walczyli dla organizacji Strikeforce UFC, m.in. Patem Schillingenem i Jeremym Hamiltonem.

Amerykanin w formule MMA ma dużo większe doświadczenie niż Nastula. Na swoim koncie ma stoczonych osiemnaście pojedynków, czyli dwa razy więcej niż Polak i są to przede wszystkim pojedynki zwycięskie. Piętnaście wygranych, pięć nokautów, sześć poddań i trzy zwycięstwa przez decyzje świadczą o nim jedno • będzie w każdej płaszczyźnie walki zagrożeniem dla byłego Mistrza Olimpijskiego w judo. - Będę pierwszy raz w Europie, pierwszy raz w Polsce i będę walczyć z zawodnikiem, którego walki w judo oglądałem podczas Igrzysk w Atlancie. To mnie jeszcze bardziej motywuje do cięższej pracy na treningach i wierzę w swój sukces na gali KSW - powiedział Amerykanin.

Dla trzydziestosiedmioletniego Asplunda pojedynek na gali KSW22 będzie jego pierwszą walką w Europie. Dotychczas walczył głównie tylko w Stanach Zjednoczonych. Jest weteranem gali Brutaal dla której stoczył dziewięć pojedynków. W czerwcu 2012 roku jego umiejętności dostrzegli właściciele>Bellatora, czyli drugiej, co do wielkości organizacji MMA w USA. Otrzymał propozycję walki z doświadczonym weteranem wagi ciężkiej organizacji Strikeforce Brettem Rogersem i podjął się wyzwania. Pod koniec drugiej rundy sędzia przerwał walkę, sprawy w swoje ręce wziął lekarz i niestety uznał, że rozcięcie, którego nabawił się Asplund uniemożliwia mu dalszego toczenia wyrównanej i pełnej emocji walki.
Jeden ring, dwóch zawodników wagi ciężkiej, dwóch debiutantów na KSW, dwóch wojowników, którzy w przeszłości toczyli pojedynki z topowymi zawodnikami MMA. Nic dodać, nic ująć. To musi gwarantować sportowe emocje
 
A niech już będzie ten asplund. Nic lepszego w tak krótkim czasie nie oczekiwałem. Przynajmniej nie thompson :-)
 
Jeden ring, dwóch zawodników wagi ciężkiej, dwóch debiutantów na KSW, dwóch wojowników, którzy w przeszłości toczyli pojedynki z topowymi zawodnikami MMA. Nic dodać, nic ująć. To musi gwarantować sportowe emocje!


Tak szukam tych topowych zawodników w rekordzie Asplunda, ale coś nie moge znaleźć.
 
Ha, dopiero bede sie smial gdy Asplund skasuje Nastule. W koncu to bedzie jego pierwsza powazna walka od czasow Sengoku.
 
Wcale bym się nie zdziwił.



Mam nadzieje, że przyjedzie w dobrej dyspozycji i przetestuje forme Pawła.
 
W życiu nie słyszałem o tym Asplundzie. Jakoś ominęła mnie ta walka z Rogersem. Jak typujecie?



@down



no już bez przesady, mimo że ten Asplund to jakiś ogór to chyba byś nie chciał Batisy na KSW, do tego dla Nastka
 
Chyba Pride, a nie Sengoku. To już wolałbym, żeby walczył z tym wrestlem z WWE, Batistą, przynajmniej śmiesznie by było.



Ja typuję Nastula przez cokolwiek.
 
Back
Top