Co z przeciwnikiem Nastuli?

Jemu pewnie chodziło o to skąd jest ta scena picia wody, z jakiego programu czy reklamy.
 
Cactus, jak Ty to robisz? Z jakiej planety jesteś?
 
Logo Showtime na gifie >>> Prawdopodobnie film z kanału Shosports na Youtube >>> Na gifie Gina, więc w wyszukiwarce kanału wpisuję "carano" >>> Na gifie pije wodę, więc scena prawdopodobnie z filmu zawierającego trening. Wywiady itp. odpadają >>> Sprawdzam na szybko gdzie ma czerwoną bluzkę >>> Wybór jest mały i jeżdząc kursorem po pasku buforowania przgelądam dokładniej miniaturki >>> I jest nasza scena z gifu :)







Dosłownie kilka minut roboty.
 
Może napisz jakiś poradnik z wytycznymi, podstawowywmi sztuczkami związanymi z poszukowaniem w necie, z prawidłowywm wyszukiwaniem w google (ja do dzisiaj nie umiem dobrze obsługiwać tej wyszukiwarki) itd... Chętnie kupię :). SZACUN!
 
Przecież ten filmik to jest 1 wynik na youtube po wpisaniu gina carano workout. Tak jak cactus pisze, chwila szukania, a wy tu przeżywacie:-)
 
@up Jeżeli to prawda, to się KSW wysiliło. Jak na tak długi okres czekania to wydaje mi się powinni kogoś super dać, przynajmniej z nazwiskiem.
 
no juz podali jutro chyba ma byc w jakiej gazecie ze nastula zawalczy z betonem czyli Asplundem
 
http://www.sherdog.com/fighter/Raphael-Butler-78613 szkoda, że nie ten... Bilans 5-0 i pokonał w 13 sekund ostatniego rywala Asplunda, z którym to Kevin przegrał przez poddanie.



No,ale rywal ujdzie, przynajmniej dla mnie.
 
Ja naprawdę doceniam prace Cactusa na forum i multum jego pomocnych postów, ale to co tu piszecie jedynie pokazuje, że większość sobie nie radzi z szukaniem w internecie...żeby nie mówić dosadniej ;) Dopier**lacie się do mnie to i ja będę jak zauważę coś ;)
 
nie bedzie weterana UFC ani PRIDE:Dciekawe jak go wypromuja jak mistrz obijania ogorow:D?
 
Back
Top