Co z przeciwnikiem Nastuli?

Mekk

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Macie może jakieś info na temat przeciwnika Nastuli? Czy czasem KSW nie miało jakichś planów, które nie wyszły? Dosyć dziwnie to wygląda, że do gali zostało już parę tygodni, a rywal main eventu, czy tam fight of the night (:-) ) jest nieznany, w przeciwieństwie do całej reszty.
 
83.243.110.169_jJhRUcJNKXobqbxf.jpg
 
Po to, żeby ci co nie wiedzą mogli po przypuszczać, a ci co wiedzą mogli się pochwalić :-)
 
Bardziej ucieszyłbym się z tematu " Kto następcą Benedykta". Będzie to będzie, po jaką cholerę drążyć temat?
 
@Damian


Spamu o rywalu Pawła wyszło z 5 stron więc jak najbardziej zasługuje na oddzielny temat. Tyle że za późno powstał tak z 2 tygodnie.
 
Bardziej ucieszyłbym się z tematu " Kto następcą Benedykta". Będzie to będzie, po jaką cholerę drążyć temat?


to wejdź sobie na katolicksrocks i zrób temat.
 
jeśli nie podoba Ci się nowy temat, nie pisz w nim :D
Inaczej powstaje dziwne zjawisko, polegające na wypychaniu do góry forum tematu przez "oburzonych" młotów.

Lepiej tak, niż spamować domysłami w newsach.
 
Już pewnie w tym tygodniu lub na poczatku drugiego dowiemy się kto to będzie. Cierpliwości panowie, i tak jestem zadowolony że poznaliśmy reszte rozpiski tak szybko.
 
Przeciwnik Nastuli się ze strachu kuli!



Trzy razy próbowałem usunąć ten temat i mi się nie udało, więc musi stać.



W sobotę oficjalne ogłoszenie rywala Pawła. Na imię ma Fedor, resztę zgadujcie!
 
@Escobar


Plotke słyszałem , że rywalem Pawła miałbyć ktoś związany kontraktem z Bellatorem. Tyle że gdy wszystko było dogadane, BFC wrzuciło swoje dwa grosze i nic z tego nie wyszło. Wiesz coś o tym ? Czy to bujda na resorach?
 
Escobar jak ju tutaj jesteś to wiesz już coś o tym wywiadzie z Cholewą? :-)



Co do przeciwnika Nastuli to może był brany pod uwagę Travis Wiuff? :-)
 
Juras zrobił w Londynie. Nie odzywam się do niego przez to i nie wiem kiedy ten wywiad będzie puszczony.
 
Back
Top