Co się dzieje z...

Josh Barnett - kontuzja, metamoris i teraz walka w pro wrestlingu
Mike Russow - wywalony z ufc, raczej koniec kariery
Alan Belcher - cos wspominal o startach w bjj i chyba z mma dal sobie spokoj + kontuzja oka
Rich Franklin - niby zostala mu jedna walka na kontrakcie, skumał sie z one fc, pewnie koniec kariery
Tom Lawlor - koniec kariery?
Mike Swick - siedzi w Tajlandii i raczej koniec kariery
Mike Pierce - kontuzja
Court McGee - kontuzja
Claude Patrick - kontuzja szczęki i to naprawdę poważna
Pascal Krauss - nie wiem, ale chyba odpoczywa sobie po laniu od koreanca
Siyar Bahadurzada - kontuzja
Adlan Amagov - poszedl do wojska chyba
Mike Thomas Brown - koniec kariey
Matt Grice - wycieli mu kawałek czaszki
Magomedrasul Khasbulaev - problemy kontraktowe
 
@michalvs

Barnett chwilowo przerwa od MMA.
Belcher wraca, ale do LHW, jeszcze nie wie kiedy.
Lawlor - kontuzja
Swick - planuje powrót, otwierał i koordynował oddział AKA w Tajlandii
Pierce - kontuzja
McGee - kontuzja i w jakiś projekt się duży zaangażował, ale niestety nie pamiętam jaki
Amagov dał sobie spokój przez sprawy rodzinne (plotka też o tym, że uznał, że islam nie zezwala na bicie ludzi w oktagonie).
 
Cieszyłbym się, gdyby faktycznie Belcher wrócił do MMA. Nigdy nie zapomnę jak bezkompromisowo walczył z Pniakiem w parterze, a później go upierdolił ciosami. :)
 
Eddie Yagin - ktoś wie , czemu odszedł z UFC po wygranej walce ?? Został zwolniony, czy nie przedłużono mu kontraktu ??
 
Yagin was expected to face Dennis Siver on September 1, 2012 at UFC 151.[7] However, after UFC 151 was cancelled, the bout was rescheduled and was set to take place on December 8, 2012 at UFC on Fox 5.[8] Then on November 13, it was announced that Yagin had been forced out of the bout due to a sparring injury that landed him in the hospital with swelling around his brain, and was replaced by Nam Phan.[9]

Yagin was cleared to return to competition on June 24, 2013.[10] Yagin had hoped to return to the octagon by the end of 2013.[11] Surprisingly, Yagin was released of his contract due to his medical condition sustained in his planned bout with Dennis Siver. The move went quietly unnoticed, despite Yagin's manager providing evidences of being medically cleared to compete under contract.
W skrócie - zostały zwolniony z UFC z powodów zdrowotnych.
 
Co się dzieje z KSW 30 ? @Wojsław Rysiewski kiedy będą podane jakieś informacje co do fightcardu i miejsca ? Bo z tego co wiadomo rozmowy trwają z Poznaniem i jakimś drugim miastem ? Zielona Góra ? nie pamiętam dobrze.
 
@temporary

miał walczyć z Salimem Touahri na jakiejś mniejszej gali w Krakowie 25 października ale wypadł w z powodu kontuzji

wie ktoś co z Makdessim?
 
wiadomo coś o debiucie Pawła Wolaka? Po tym jak nie dostał licencji jakoś cicho się zrobiło.
 
Nate Diaz. Na Twitterze sugeruje, że go ucięli. UFC na to, że nie bardzo. On na to, że tak, oj tak.
 
Pewnie było to poruszane już, ale nie mogę znaleźć... Co się dzieje z Mayhem Millerem?
 
Problemy z prawem i problemy z banią. Co jakiś czas pada hasło, że MOŻE ktoś go podpisze, ale nic z tego nie wynika.
 
Co z naszym mistrzem soccer kick-ów Łukaszem Bieńkowskim ?

Jakis czas temu (3-4 tyg. temu) w jakimś wywiadzie, ktoś wspominał, ze wraz z krzysztofem JOtko dołączy do MIchała Materli i Omielańczuka do AKA. Info do potwierdzenia. Podajrze, któryś wywiad od Newsów.
 
Kalinarczyk już jakiś czas temu zakończył/zawiesił karierę było już o tym pisane ze sto razy. JoeKickass- Jotko w końcu nie leciał z Cipkiem i Danielem do AKA tylko do innego gymu( zmieniły się plany i dostał zaproszenie do gymu gdzie trenuje m.in Hendricks) ale czy Bieńkowski też z nim akurat do tego gymu poleciał to nie pamiętam.
 
Daniel z Michałem za kilka dni obierają kierunek San Jose, natomiast Jotek, Bieńkowski i Sobotta będą lecieli na ponad miesiąc do San Diego. W planach mają też odwiedziny Team Takedown w Teksasie, gdzie trenują m.in. Hendricks i Rosholt.
 
Jak się ma sprawa z Conditem? Poskładał się już po tej kontuzji z walki z Woodleyem i wiadomo coś o dacie ewntualnego powrotu do oktagonu?
 
Gdzie się zgubił Jim Miller? Ja rozumiem, że dwa nokauty w jednej walce to nic fajnego, ale żadnego zestawienia nie ma, a to bardzo przyjemny do oglądania zawodnik jest.
 
Coś złapał po walce z Kimem, ale info z obozu nie ma już od dłuuugiego czasu.
 
Co się dzieje z Kalinarczykiem?
Dobra, tylko żartowałem. :x Wiecie może co tam u Jotki? Gdzie chłopak teraz trenuje w ogóle?
 
Jotko budował kondycje na obozie w Norwegii, obecnie jest w Tajladnii gdzie szlifuje muay thai

B7ILXFICcAAkSrL.jpg

B7M7abgCEAACQG9.jpg
 
Wie ktoś może coś więcej na temat Michała Kity, planuje walczyć w 2015 :D ? Wiem wiem jaki jest z nim problem i mega szkoda że nie może się nigdzie dogadać i praktycznie wcale nie walczy. KSW byłoby dla niego idealnym miejscem...
 
Back
Top