Co się dzieje z...

Ale kariera w UFC nieudana... w Bellatorze podobnie...
za to w KSW zrobił karierę lub co najmniej furrorę wśród fanów polskiej federacji.
 
za to w KSW zrobił karierę lub co najmniej furrorę wśród fanów polskiej federacji.
No, wśród mahonków. Bo nie wiem czy wiecie, Januesze to już przeszłośc, teraz są Mahonki.
hatifnats.gif
 
Tej, a co z Sajewskim??? w jakimś wywiadzie 3-4 miesiące temu jego trener mówił, ze jak się wyleczy będzie chciał zawalczyć w UFC jeszcze w tym roku(czt. Grudniu)
 
Sadzac z fotorelacji, na obozie w Walczu normalnie juz sparowal, wiec pewnie jest gotow. Mam nadzieje, ze zadebiutuje na jednej z pierwszych gal 2015 r. Chyba, ze jakies zastepstwo jak ktos wypadnie.
 
Rashad miał coś z kolanami. Posypały mu sie przed walką z DC. Nie ma przypadkiem zaplanowanego powrotu?
 
Jakaś kontuzja. Kontrakt z UFC ma na jeszcze 4 walki, ale nie wiadomo kiedy wróci.
 
@Yagiel Krzysiek się chyba wycofał z powodu jakiegoś urazu.

@mmammag Livio miał walczyć na ICW2, które przeniesiono na styczeń z Pawłem Hadasiem. Tylko teraz się okazuje, że Paweł Hadaś który miał walczyć z Chmielewskim na finale PLMMA też złapał kontuzję.
 
Kułak nie kontuzja tylko nie dogadał się z Mirasem na temat kasy a Kułak sam mówił że za drobne się nie będzie bił tym bardziej że liczy na powrót do KSW( w sumie nie wiem po co).
 
@Grubas, dzięki za info - Ciekawe, jak nigdy jakoś go nie śledziłem za bardzo to mnie coś zaciekawiło :) Teraz tylko czekać na jakieś większe info :)
 
Właśnie chciałem spytać o Rashada, ale widzę że nie tylko ja się już nie cierpliwie.
Strasznie długi ma Sugar powrót do klatki ;/
 
Przypomnijcie mi Panowie bo mam jakieś zaćmienie dlaczego Josh Barnett nie walczy już od roku ?
 
Kontuzja po walce z Browne'm. Potem Metamoris, teraz Josh ma mieć jakiś wystep w wrestlingu i chyba będzie powrót do oktagonu.
 
Back
Top