Co się dzieje z...

John Dodson wie ktoś czy już wrócił do treningów i kiedy planowany jest jego jakiś występ?
 
No właśnie wydawało mi się, że 6 miesięcy. I miałem rację, wydawało mi się ;)
Ja jeszcze do niedawna bylem przekonany, ze to bylo 12 miesiecy a nie 9. Nie wiem kiedy krecony byl ten opublikowany wczoraj material, ale mam nadzieje, ze Piotrek trzyma forme i wroci jeszcze mocniejszy.
 
Pewnie było to pytanie ale temat ma zbyt wiele stron: co się dzieje z Adamem Khalievem? Kontuzja? ( już 2,5 roku od ostatniej walki) Ja na przykład wolałbym go zobaczyć z Sobottą na UFC Poland.
 
Mój siostrzeniec przerabia teraz w szkole krzyżaków, z których najbardziej utkwiła mi w pamięci Jagienka, co potrafiła rozłupywać orzechy pośladkami, stąd pytanie co się dzieje z alexandrą albu? Nadal jest injured? Jej debiut w ufc w ogóle dojdzie do skutku?
 
Mój siostrzeniec przerabia teraz w szkole krzyżaków, z których najbardziej utkwiła mi w pamięci Jagienka, co potrafiła rozłupywać orzechy pośladkami, stąd pytanie co się dzieje z alexandrą albu? Nadal jest injured? Jej debiut w ufc w ogóle dojdzie do skutku?

 
@up Dzięki
Liczę na rychły debiut i jakieś monumentalne widoki w octagonie :)
 
Co się dzieje z Rothwellem? Gładko przeszedł Overeema, nie wydaje mi się, żeby po walce wyskoczyła mu jakaś kontuzja, a trochę od niej minęło.
 
Powrót Bena planowany jest na maj. Tymczasem zgłosił chęć walki z Cigano, Miocicem lub Arlovskim.
 
@The real deal

Miał walczyć z Ustinovem ale ostatecznie do walki nie dojdzie
Helenius po znakomitym sezonie 2010 i 2011, kiedy zanotował wygrane nad Brewsterem, Oloukunem, Tonym, Levinem, Peterem, Liachowiczem oraz w kontrowersyjnych okolicznościach z Chisorą, nie tylko zdobył po drodze tytuł mistrza Europy, ale również zapewnił sobie walkę o mistrzostwo świata z ramienia federacji WBO. Wtedy też zaczęły się kłopoty... Najpierw zdrowotne. Potem były pozwy w sądzie i spór z grupą Sauerland Event, którą skarżył ojciec zawodnika, obarczając kierownictwo za liczne kontuzje.
http://www.bokser.org/content/2015/01/22/160730/index.jsp
 
Barnett?Wiem ,że we wrestlingu "walczył" ,ale czy zobaczymy go jeszcze w mma?
Bracia Nogueira?Duży Nog trenerem tufa ,ale nie ma walki na razie ,mały Nog?
Rich Franklin jeszcze zawalczy kiedyś?Bo miał mieć tą ostatnią walkę
Kułak-miał walczyć na plmma w grudniu i wiadomo coś co tera?
 
Dawne dzieje ale z tego co pamiętam to stanęło na tym, że kariera zatrzymała mu się z powodu problemów rodzinnych. Co dalej i jak jest dzisiaj to tego chyba nikt tutaj nie wie
 
Alexander "Drago" Volkov ma jeszcze kontrakt z Bellatorem? Dawno nie walczył u nich a 2 już walkę ma poza Bellatorem...


Tez się nad tym zastanawiałem ostatnio ... Mi osobiście się wydaje , że kontrakt ma ważny z BFC ( bo tak to by coś o tym pisało , że został zerwany , albo go wyrzucili z organizacji ) ponieważ , ostatnie walki zakończyły się jego zwycięstwami i raczej nie widze powodu , żeby Cooker zerwał z nim umowe . Wydaje mi się , że po prostu właściciele BFC nie maja dla niego walki / przeciwnika i dlatego korzysta z okazji i walczy poza BFC .
 
Back
Top