Co się dzieje z...

Kontuzję go dręczyły strasznie , szczególnie kolan , wiek a pozatym chciał się zająć trenerką.
 
Własnie nie mam pojęcia. Kiedyś jeszcze miała facebooka ale teraz jej nie mogę znaleźć. Dlatego pytam tutaj co sie z nią dzieje.
 
Tom Niinimaki. Pokazał się jako mega prospekt rozjężdżając Yahyę w parterze, i ucichło o nim. Jakies newsy?
 
Rozmawiałem z Nią niedawno. Siedzi w Anglii, jest po kontuzji, w drugiej połowie roku planuje powrót do startów w MMA.
 
@Calo



Z tego co wiem to nie ma żadnej kontuzji i normalnie trenuje w Blackzilliansach. W lutym mieli podać jakieś info o jego kolejnej walce, ale jest cisza do tej pory. Pewnie niedługo się dowiemy czegoś nowego. Zagadam na twitterze, ale wątpię, że coś odpisze
 
Marcin Naruszczka ? Niech go zestawią w ksw z Azaitarem, będzie druga trylogia :-)
 
Kułak niech już lepiej nie walczy przynajmniej nie na dużych galach z solidnymi zawodnikami.
 
Iro ma/miał mieć walkę w Niemchech w maju



Pisał na twitterze, że czeka na informacje bo data eventu została zmieniona
 
Jakieś wieści odnośnie kolejnych walk Maćka Różańskiego? Jedna walka w 2013 troche mało
 
Co się dzieje z::



Mike Russow wyleciał z UFC i co z nim od prawie 1,5 roku nie walczył?



Little Nogiem od zwycięstwa w lutym 2013 z Evansem nie walczył?



Robert Drysdale nie walczył od roku, podpisał kontrakt z UFC ale złapał jakąś kontuzję, jeszcze ją leczy?



Alan Belcher?



Cung Le?



Rich Franklin?



Matt Wiman, miał chyba jakiś poważny wypadek ma wrócić jeszcze do sportu, czy zakończył karierę?



Brian Bowles?
 
Franklin niedawno mówił, że wraca na ostatnią walkę a po niej idzie na emeryture. Belcher narazie jakieś starty w BJJ miał, a od MMA zrobił sobie nieokreśloną przerwę, jak wróci to będzie walczył w LHW. Drysdale wpadł na badaniu teścia przed UFC 167, ale UFC mówiło, że pomimo tego, da mu szanse na debiut. A Bowles wpadł na dopingu, po swojej ostatniej walce i dostał 9 miechów zawieszenia, pewnie wróci jakoś w najbliższym czasie. Co do reszty to niewiem co z nimi sie dzieje
 
Panowie co się dzieje z Akiyamą. Bardzo długo nie walczył. Koniec kariery ?
 
Konkur jest taki samolubny, że odebrał Akiyamę światu i sam teraz adoruje Sexiego, co jak wiemy nie jest pedalstwem, a jedynie leży w dobrym guście.
 
Back
Top