Co się dzieje z...

Tą akcje widziałem już dawno , ale jakoś chyba nigdzie nie czytałem , żeby go z bellatora wyrzucili ( a może mi wypadło z głowy :-) )
 
Dowda w październiku 2013r ogłosił powrót do MMA, w listopadzie miał stoczyć walkę na gali Runda 3 z Kamilem Ostaszewskim, ostatecznie do pojedynku nie doszło. Od tamtej chwili cisza co dalej z karierą Kociao







Drysdale po wpadce dopingowej przed galą UFC 167 (podwyższony poziom testosteronu) mówiło wówczas o zwolnieniu Roberta z UFC, jednak tak sie nie stało i Amerykanin oczekuje na kolejną szanse w oraganizacji White'a







Sponge walczy dla Glory, kolejna jego walka odbędzie sie 12 kwietnia na gali Glory 15 w Turcji, przeciwnikiem będzie Saulo Cavalari
 
Co z Krzyśkiem Kułakiem? Dostał ładny wpierdziel do Azaitara i co? Skończył karierę, wraca na jakąś galę KSW czy męczy już tylko w Celtic Gladiators? Nigdzie nie mogę znaleźć żadnych informacji poza tym, że po KSW 25 był gdzieś w Tajlandii. Chciałbym wiedzieć, bo był moim ulubieńcem, gdy dopiero zaczynałem przygodę z mma. Sentyment niesamowity. :-)
 
Swanson prawdopodobnie zawalaczy z Mendesem o pas piórkowej jeśli Aldo pójdzie do LW
 
Kułak jest na obozie szkoleniowym w Tajlandii, jest na forum gdzieś fotka.


Podziękował bardzo, ale co z jego przyszłością? KSW, CG, coś innego czy rękawice na kołek?
 
Co z Oskarem Piechotą? Był na mistrzostwach grapplerskich z tego co wiem, ale co ze startami mma?
 
Thompson będzie grał w horrorze Faciliti 31



904753_563288283703480_377812309_o.jpg
 
Zapewne koniec przygody z MMA. Miał walczyć w zeszłym roku na gali Norberta Sawickiego, ale przeciwnik się wycofał i chyba cała gala została odwołana.
 
Wiktor Sobczyk z GBŁ. Już prawie półtora roczna przerwa, a klub prężnie prze do przodu.
 
Back
Top