Co się dzieje z...

Halny


Wybrał karierę maklera giełdowego czy coś w tym stylu. Nie zanosi się na jego powrót już chyba ever.
 
Tomasz Czerwiński ? Pytam bo słyszałem że jest od dłuższego czasu w Polsce .... na zamku :)



up up Konrad ja też gdzieś dawno czytałem że zrezygnował na rzecz biznesu
 
Takanori Gomi ? zawalczy jescze w ufc? za 2 miesiace gala w singapurze a na karcie walk go nie ma albo jeszcze nie ma lipa
 
Drysdale miał walczyć na UFC 167, ale chyba nie dostał licencji za zbyt wysoki poziom testosteronu.
 
Co się dzieje z ....... tym filmikiem - "Dana White UFC Fight Night 30 video blog" - Chciałem obejrzeć backstage,gdzie pokazane jest w jak tragicznym stanie po walce był Jones,ale widzę że usunięto filmik.Czy ma ktoś jakiś alternatywny link ?
 
Opiekuje się bobasem i powoli wraca na mate.. ostatnio w jakimś wywiadzie chyba ktoś tak mówił :)
 
junior dos santos i pettis wiem ze ma kontuzje ale wie ktos moze na kiedy planuje powrót
 
Belcher ma zawalczyć na jakimś turnieju BJJ w Brazylii. Co ciekawe w HW. Potem prawdopodobnie tak jak pisze Bolt wróci do LHW UFC.
 
Ciekawie :-) o tym jego przejściu do LHW coś gdzieś widziałem, ale o powrocie nic, stąd zapytanie... :-)
 
Nelson miał 3 walki w poprzednim roku. Dwie ostatnie przegrał, a ostatni bój toczył 19 października więc też nie tak super dawno.
 
Odnośnie Nelsona to widziałem ploty o Nogueira vs Nelson na brazylijskiej gali UFC w maju.


Cung natomiast jest zajęty kręceniem TUFa China. Bierze tam jakiś udział.
 
Daniel Omielańczuk. W ostatnich wywiadach mówił, że nie spieszy mu się z drugą walką w UFC bo jakaś operacja czy coś, ale to było chyba przed świętami jeszcze. Wisi na horyzoncie kolejna walka Daniela ?
 
Back
Top