Co się dzieje z...

Ktoś wie coś bliżej jak tam z "nieśmiertelnym" Omenem Świątkiem? Wykurował się już po ostatniej walce? Dalej trenuje z tym samym trenerem co próbował ostatnio sprawdzić jego nieśmiertelność?
 
Nie wiem, czy to pytanie sie już pojawiło, ale co się dzieje z Arbim Shamayevem i jego kolejną walkę dla KSW?
 
Ktoś wie coś bliżej jak tam z "nieśmiertelnym" Omenem Świątkiem? Wykurował się już po ostatniej walce? Dalej trenuje z tym samym trenerem co próbował ostatnio sprawdzić jego nieśmiertelność?
Miał ponoć ostatnio przewartościowanie życiowe i kłopoty z prawem, ale obiecał że wróci. Nic więcej chyba nie zostało podane do świadomości publicznej.
 
Co się dzieje z Conorem McGregorem ? Dawno nic o nim nie czytałem. Skończył karierę ? Emerytura ?
To samo pytanie odnosnie @kaczka41 vel Anonimus ?
 
Co się dzieje z Conorem McGregorem ? Dawno nic o nim nie czytałem. Skończył karierę ? Emerytura ?
To samo pytanie odnosnie @kaczka41 vel Anonimus ?
No, koleś stał się istną enigmą, nie wiem czy on w ogóle jeszcze żyje. Check it.
 
Przerwa od forum na czas nieokreślony. Z własnej woli
Dlaczego taka decyzja to może kaczka sam napszie jak kiedyś wróci. Nie zostałem do tego upoważniony
Nie czasem z powodu jakiegoś trenera albo jego posłańców :wink:
 
Też się tak zastanawiałem, gdzie się podział użytkownik o nicku @kaczka41. Wiadomo - śmieszny typ. Brakuje mi go nawet. Na swój sposób jest tutaj postacią legendarną. :crazy:

Ale z tego co piszecie - można domniemywac, że w zyciu codziennym, srodowisku w ktorym sie obraca, być moze został juz jakos powiazany z dzialalnoscią internetową i po prostu wydygał z obawy przed dekonspiracją.
 
Pytanie nietypowe bo o team Weidmana. On zawsze miał w podpisach na jakiś materiałach od UFC "Serra-Longo Fight Team"

A niedawno zauważyłem "Longo and Weidman MMA"

Ktoś wytłumaczy tę zmianę?
 
@kamerling też się już o to pytałem przed ostatnią walką Weidmana. Ale odpowiedzi nie uzyskałem. Doszedłem do wniosku że może jakiś swój gym otworzył czy coś w tym stylu. Ale strzelam.
 
Back
Top